Prognoza pogody na niedzielę 9 kwietnia

W niedzielę na południowym-wschodzie Polski słonecznie. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północnym-wschodzie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i 14 stopni Celsjusza w centrum kraju do 16 stopni Celsjusza miejscami na zachodzie i południu. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na sobotę 8 kwietnia

Pochmurno z przejaśnieniami. Na południu i zachodzie słaby deszcz (do 1 mm). Temperatura maksymalna od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie - w Warszawie w południe 1008 hPa.

"Usłyszeliśmy huk. Pani leżała na asfalcie". Dramatyczne nagranie ze Śląska

W zderzeniu z samochodem skuter nie ma szans. Na Górnym Śląsku jadąca jednośladem kobieta została dosłownie wyrzucona w powietrze. Na szczęście przeżyła. Na zdjęciach z monitoringu widać, że to wina kierowcy samochodu. I niech te zdjęcia będą przestrogą dla wszystkich kierowców, bo motorów i skuterów jest na polskich drogach coraz więcej.

Prognoza pogody na piątek 7 kwietnia

W piątek na Pomorzu Zachodnim pogodnie. Na pozostałym obszarze kraju przelotne opady deszczu, a w górach - śniegu. Temperatura maksymalna w dzień od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni.

Prognoza pogody na czwartek 6 kwietnia

W czwartek pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. We wschodniej części Polski możliwe burze (porywy do 70 km/h). Na zachodzie kraju, pod wieczór, spodziewane rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie spada - w Warszawie, w południe, na poziomie 996 hPa.

5-latka spadła z szóstego piętra. Matka była pijana

Dramat na osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkańcy bloku usłyszeli huk, potem zobaczyli leżącą na trawniku dziewczynkę. 5-latka wypadła z szóstego piętra i przeżyła, ale jej stan jest krytyczny. Pijaną matkę zatrzymali policjanci. Podobno wyszła z mieszkania tylko na chwilę.