Fakty po Faktach

Ratownik medyczny, Adam Pietrzak i psycholog Jacek Santorski o katastrofie kolejowej w Szczekocinach.

Fakty po Faktach

O katastrofie kolejowej pod Szczekocinem koło Zawiercia w "Faktach po Faktach" mówili minister zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz prof. Wojciech Paprocki z katedry transportu SGH, pasażer, który brał udział w akcji ratunkowej Łukasz Janiec i zastępca śląskiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Jeremi Szczygłowski. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Zbigniew Kuźmiuk z PiS, Dariusz Rosati z PO oraz były ambasador RP w Rosji Stanisław Ciosek i politolog prof. Włodzimierz Marciniak.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" rozmowa z byłym ministrem sportu, Mirosławem Drzewieckim oraz z przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego, Pawłem Piskorskim na temat inauguracji Stadionu Narodowego i premii zapisanej w kontrakcie byłego szefa NCS, Rafała Kaplera. W drugiej części programu - rozmowa z przewodniczącym zarządu Stowarzyszenie Ordynacka, Włodzimierzem Czarzastym o stosunkach między SLD a Ruchem Palikota.

Fakty po Faktach

Maryla Rodowicz i Tomasz Wołek oraz Andrzej Celiński i Witold Waszczykowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Kazimierz Marcinkiewicz i Zbigniew Boniek byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, a w drugiej - Elżbieta Jakubiak z PJN i Jerzy Fedorowicz z PO.

Fakty po Faktach

Wanda Nowicka, Marek Borowski i Ryszard Czarnecki oraz Andrzej Person i Tomasz Stockinger byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli b. premier Jan Krzysztof Bielecki oraz szef SLD Leszek Miller. Rozmowa dotyczyła emerytur i 100 dni rządu Donalda Tuska.

Fakty po Faktach

24.02 | Henryka Krzywonos, Ludwik Dorn i Paweł Zalewski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Sławomir Nowak, prof. Paweł Śpiewak i Eryk Mistewicz byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli Władysław Frasyniuk, były wicepremier, adwokat Roman Giertych oraz historyk, doradca Prezydenta RP ds. historii i dziedzictwa narodowego prof. Tomasz Nałęcz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak, ekonomista prof. Ryszard Bugaj oraz przewodniczący Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich Ryszard Petru.

Fakty po Faktach

20.02 | Lech Wałęsa był gościem "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - Andrzej Olechowski, były szef MSZ, a w drugiej prof. Grzegorz W. Kołodko z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" byli eurodeputowani: Janusz Zemke z SLD, Paweł Zalewski z PO i Zbigniew Ziobro z PiS. W drugiej części gościem był były premier Tadeusz Mazowiecki.

Fakty po Faktach

17.02 | Zbigniew Kuźmiuk i Adam Szejnfeld oraz Kazimierz Kutz byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Leszek Miller, Arkadiusz Mularczyk i Stefan Niesiołowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Grzegorz Schetyna był gościem "Faktów po Faktach". Z wiceszefem PO rozmawiał Kamil Durczok.

Wiedza i życie

Fantastyczna prezencja i zaskakująca nominacja. Minister sportu Joanna Mucha - po piłkarskiej zalicza hokejową wpadkę i z uśmiechem przyznaje, że na sporcie się nie zna. Mówiąc szczerze - pewnie nie musi, a hokejowy poślizg to drobiazg. Pytanie jaką kondycję ma pani minister, bo czeka ją bieg z przeszkodami, z których część chyba ustawiła sobie sama.

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Fakty po Faktach

W pierwszej części Faktów po Faktach rozmowa z byłym szefem Narodowego Centrum Sportu, Rafałem Kaplerem na temat jego dymisji oraz gigantycznej premii za wybudowanie Stadionu Narodowego. W drugiej części programu - rozmowa z ministrem finansów Jackiem Rostowskim o reformie systemu emerytalnego.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli - w pierwszej części b. minister sportu Mirosław Drzewiecki, a w drugiej - Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) oraz Janusz Śniadek (PiS).

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli Andrzej Halicki (PO), Mariusz Błaszczak (PiS), Janusz Piechociński (PSL) oraz prof. Tomasz Nałęcz (doradca prezydenta).

Fakty po Faktach

W piątkowych Faktach po Faktach gośćmi Justyny Pochanke byli Julia Pitera, Janusz Zemke i Zbigniew Ziobro, którzy rozmawiali o bieżącej sytuacji politycznej, notowaniach partii w sondażach i problemach związanych z reformą systemu emerytalnego.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Fakty po Faktach

08.02 | Ludwik Dorn i Ryszard Kalisz byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Roman Giertych i prof. Piotr Kruszyński oraz Janusz Palikot byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

W poniedziałek pierwszym gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z ekspertem ds. marketingu politycznego Erykiem Mistewiczem oraz psychologiem biznesu Jackiem Santorskim.

Fakty po Faktach

Profesor Jadwiga Staniszkis i profesor Lena Kolarska- Bobińska były gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Piotr Marciniak.