Zobacz Fakty

Zobacz Fakty

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Krzysztof Materna, doradca prezydenta Jan Lityński, oraz historyk prof. Karol Modzelewski.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli prof. Jerzy Hausner z Rady Polityki Pieniężnej, były minister spraw wewnętrznych i administracji Krzysztof Janik, oraz redaktor naczelny "Krytyki politycznej" Sławomir Sierakowski.

Fakty po Faktach

Bieżąca polska polityka zdominowała rozmowę Grzegorza Kajdanowicza z gośćmi "Faktów po Faktach". W studiu pojawili się Adam Szejnfeld, Joachim Brudziński i Jerzy Wenderlich.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" gośćmi Anity Werner byli posłowie Julia Pitera (PO), Ryszard Kalisz (SLD) i Jan Dziedziczak (PiS), którzy dyskutowali m.in. o nominacji Beaty Kempy na pełnomocnika partii w świętokrzyskim. W drugiej części Włoch Paolo Cozza i dziennikarz Bartosz Węglarczyk komentowali seksaferę premiera Silvio Berlusconiego.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były minister spraw zagranicznych Dariusz Rosati, były ambasador w Egipcie Grzegorz Dziemidowicz, były przewodniczący knesetu Szewach Weiss, oraz metropolita gdański abp Tadeusz Gocłowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były minister spraw zagranicznych Adam Daniel Rotfeld, filozof prof. Magdalena Środa, oraz dziennikarz Jan Wróbel.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł niezrzeszony Andrzej Celiński, Elżbieta Jakubiak (PJN), Jacek Mojkowski, "Forum" oraz prof. Monika Płatek, specjalistka ds. prawa karnego.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber, pilot rajdowy Joanna Madej, specjalista chirurg ortopeda traumatolog dr Adrian Rymarczyk, Vitto Casetti, oraz Wicepremier Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" o wypadku Roberta Kubicy mówili kierowca rajdowy Leszek Kuzaj oraz pilot rajdowy Maciej Wisławski. W drugiej części programu o notatce ABW na Waldemara Pawlaka dyskutowali Paweł Poncyljusz z PJN oraz Rafał Grupiński z PO.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 były: Ewa Komorowska, wdowa po zmarłym w katastrofie smoleńskiej wiceministrze obrony narodowej Stanisławie Komorowskim oraz Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był minister obrony narodowej, Bogdan Klich.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jarosław Gowin (PO), były wiceszef BBN Witold Waszczykowski, były szef UOP gen. Gromosław Czempiński, oraz publicysta Konstanty Gebert.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Tadeusz Cymański (PiS), Stefan Niesiołowski (PO), oraz socjolog Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, były wiceminister obrony narodowej Janusz Zemke, pilot wojskowy mjr Waldemar Łubowski.

Fakty po Faktach

O sytuacji w Egipcie arabista prof. Janusz Danecki oraz Andrzej Ananicz, były ambasador RP w Turcji. (TVN24)

Fakty po Faktach

30.01 | Demonstracje i zamieszki w Egipcie były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Radosław Sikorski, Tadeusz Iwiński, Witold Waszczykowski i Leszek Miller. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi Faktów po Faktach byli: Szewach Weiss, Dariusz Rosati, Paweł Kowal i Jacek Najder.

Fakty po Faktach

- Debata w sprawie OFE nie może toczyć się tylko wśród ekonomistów. To również kwestia i społeczna i polityczna. Tu w grę wchodzą trochę "profesorskie dąsy" - powiedział w "Faktach po Faktach" Ludwik Dorn, komentując wystąpienie prof. Leszka Balcerowicza, który w piątek zaapelował o poważną dyskusję o OFE. - Rzeczą profesorów jest proponować, a polityków odpowiadać na te propozycje - odparł Marek Borowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli przewodnicząca PJN, Joanna Kluzik-Rostkowska, prawnik Beata Falandysz, oraz były minister sprawiedliwości, Zbigniew Ćwiąkalski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były prezes NBP, były minister finansów prof. Leszek Balcerowicz, oraz amerykanista dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke był prof. Jerzy Pomianowski, redaktor naczelny pisma "Nowaja Polsza".

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Krystyna Kurczab-Redlich - korespondentka polskich mediów w Rosji, gen. Gromosław Czempiński - były szef UOP, oraz Sławomir Nowak - sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

Fakty po Faktach

O polskiej misji wojskowej w Afganistanie, na której zginęło już 23 naszych żołnierzy, oraz o sytuacji wojskowych po powrocie do kraju w "Faktach po Faktach" rozmawiali gen. Roman Polko, były szef GROM, i gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych. W drugiej części programu sytuację polityczną w kraju oceniał Janusz Palikot.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Weronika Marczuk, oraz etyk prof. Magdalena Środa i socjolog prof. Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

- Jarosław Kaczyński sam poczuwa się do odpowiedzialności za śmierć swojego brata - stwierdził w "Faktach po Faktach" były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Jego zdaniem, to dlatego prezes PiS tak szybko i łatwo przerzucił winę ws. katastrofy smoleńskiej na premiera Donalda Tuska.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł PiS Zbigniew Ziobro, były premier Józef Oleksy (SLD), oraz ekspert komisji J. Millera, Wiesław Jedynak.

Fakty po Faktach

Pilot mjr Michał Fiszer i pilot mjr Waldemar Łubowski byli gośćmi "Faktów po Faktach" TVN24. Z Kamilem Durczokiem rozmawiali m.in. o ujawnionych we wtorek przez stronę polską zapisów rozmów z wieży w Smoleńsku.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Ryszard Czarnecki (PiS) i Bartosz Arłukowicz (SLD), oraz Joanna Mucha (PO) i adwokat mec. Marek Małecki.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN był Edmund Klich, szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz przedstawiciel Polski akredytowany przy MAK.