Zobacz Fakty

Zobacz Fakty

Fakty po Faktach

15.01 | Raport MAK i odpowiedź polskiego rządu będą tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli będą Roman Giertych i Elżbieta Jakubiak. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister obrony narodowej Bogdan Klich, były premier Józef Oleksy, oraz Adam Bielan (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Julia Pitera (PO), Witold Waszczykowski, były szef BBN, oraz Tadeusz Iwiński (SLD).

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - Ryszard Kalisz z SLD i Ludwik Dorn z klubu parlamentarnego PiS, a w drugiej - piloci rezerwy: mjr Michał Fiszer i płk Stefan Gruszczyk.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna, oraz ppłk. pilot Marek Miłosz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jurek Owsiak, oraz rzecznik rządu Paweł Graś.

Fakty po Faktach

Maja Włoszczowska i Zbigniew Hołdys w "Faktach po Faktach" w TVN24 rozmawiali o fenomenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W drugiej części programu Sławomir Nowak mówił o polityce prezydenta, m.in. o odesłaniu do Trybunału Konstytucyjnego ustawy o racjonalizacji zatrudnienia w administracji państwowej.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pisarka Krystyna Kofta, Andrzej Komorowski, psycholog i znajomy Krzysztofa Kolbergera, oraz Grzegorz Kołodko, były minister finansów.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli eurodeputowani Joanna Senyszyn (SLD), Ryszard Czarnecki (PiS) i Paweł Zalewski (PO).

Fakty po Faktach

Gośćmi Faktów po Faktach byli Adam Szejnfeld (PO), Tadeusz Cymański (PiS), oraz szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak (PJN), Bartosz Arłukowicz (SLD), oraz poseł niezrzeszony Kazimierz Kutz.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był Władysław Bartoszewski. Były minister spraw zagranicznych mówił m.in. o wojnie polsko-polskiej, która na krajowej scenie politycznej zapanowała w 2010 roku.

Fakty po Faktach

Spojrzenie na rok 2010 oczami Jurka Owsiaka, Andrzeja Komorowskiego i prof. Edmunda Wnuk-Lipińskiego. Rozmowę poprowadzi Beata Tadla.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli płk Robert Latkowski, były dowódca 36. specpułku, oraz płk Stefan Gruszczyk, były dowódca eskadry w 36. specpułku.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Zbigniew Ziobro (PiS), oraz ekonomista prof. Witold Orłowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prezydent Warszawy, wiceprzewodnicząca PO Hanna Gronkiewicz-Waltz, publicystka Krystyna Kurczab-Redlich, oraz Tadeusz Iwiński (SLD).

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" Anita Werner podsumowuje rok z byłym premierem,a obecnym senatorem Włodzimierzem Cimoszewiczem, a także socjologami - prof. Jadwigą Staniszkis i prof. Pawłem Śpiewakiem.

Fakty po Faktach

W wigilię Bożego Narodzenia o laicyzacji społeczeństwa w "Faktach po Faktach" w TVN24 rozmawiali filozofka prof. Magdalena Środa oraz red. naczelny miesięcznika "Więź" Zbigniew Nosowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były marszałek sejmu Marek Jurek, działacz opozycji w PRL Władysław Frasyniuk, oraz były szef MSZ Adam Daniel Rotfeld.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Wojciech Olejniczak (SLD), Tomasz Dudziński (PJN) oraz ekonomista prof. Krzysztof Rybiński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jacek Sasin (PiS), Jarosław Gowin (PO) oraz Paweł Poncyliusz (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" byli mec. Rafał Rogalski pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, były premier Józef Oleksy, oraz doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Powtórka z przeszłości

Lokale wyborcze juz zamknięte. Białoruś wybierała dziś prezydenta i niespodzianki raczej nie będzie. Potwierdza to sondaż - jedyny oficjalny. 76 procent głosów dla Aleksandra Łukaszenki. Politycy opozycji powodów do zadowolenia nie mają żadnych. Zapowiadali, że dziś wieczorem wyjdą na ulice Mińska. Prezydent Białorusi odpowiadał, że na Placu Październikowym nie będzie nikogo.

Do raportu

Posłowie bardzo chcieliby wiedzieć jakie zastrzeżenia ma rząd do rosyjskiego raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej, ale chyba się nie dowiedzą. Bo większość posłów pewnie się na to nie zgodzi. To na razie wiedza tajna, choć ostateczny raport będzie upubliczniony. Politycy opozycji chcieliby tajnego posiedzenia Sejmu i informacji premiera jak najszybciej. Głosowanie w tej sprawie w styczniu.

Przeprosiny

Amerykański generał przeprasza Polaków - "jestem skonsternowany" pisze do Bogdana Klicha generał John Campbell po publikacji amerykańskiego "Time'a". Anonimowi oficerowie amerykańscy skrytykowali w niej działania polskich żołnierzy w afgańskiej prowincji Ghazni.

Uziemieni

Od wielu godzin z londyńskiego Heathrow nie odleciał żaden samolot. Każdy kto tam kiedyś był, wie doskonale, co to oznacza. Tysiące ludzi koczuje w terminalach i czeka na lepsza pogodę, bo to śnieg unieruchomił i samoloty, i pasażerów. Z Heathrow nie tylko nie można odlecieć, ale nie można też na Heathrow przylecieć. Problemy z zimą mają tez lotniska w Niemczech, Francji i Belgii, ale to żadne pocieszenie.

Czeski ślad

Stały zaledwie kilka godzin - nikt niczego w nich nie zdążył kupić. I dobrze. Ale właściciel nie poddaje się, bo to, co robi to według niego dystrybucja, a nie handel. W zwykłym automacie są zwykłe kulki, tyle, że ich zawartość jest niezwykła, bo niebezpieczna. Pomysł był taki, by w automacie z dopalaczami tylko odbierało się przesyłkę. Zamówioną i opłaconą w Czechach.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Teraz kulig i bezpieczeństwo, czyli jak się bawić, żeby zabawa nie zamieniła się w koszmar - taki jak ten na Śląsku. 8-letnia dziewczynka nadal jest w szpitalu w ciężkim stanie. Jej brat nie żyje. Ta dramatyczna historia musi być przestrogą dla organizatorów podobnych zabaw.