Najnowsze

Najnowsze

Sprawa będzie dokładnie zbadana, a dokumenty powinny zostać ujawnione - to nie koniec sprawy ułaskawienia wspólnika Marcina Dubienieckiego. Pachnie nieuczciwością - mówią urzędnicy prezydenta i dziwią się, że ich poprzednicy nic nie pamiętają. Dziwią się też, że Adam S., wspólnik zięcia zmarłego prezydenta, na ułaskawienie nie musiał długo czekać - mimo negatywnej opinii prokuratury. Sam Marcin Dubieniecki dziwi się, że pytają go o to dziennikarze, a politycy PiSu - których wspierał w kampanii - dziwią się, że muszą się za niego tłumaczyć.

05.03 | Ostatni skok Adama Małysza i Polska na międzynarodowej arenie. Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" byli Andrzej Supron i Andrzej Person oraz Danuta Huebner. (TVN24)

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Michał Pol, dziennikarz nSport, Robert Leszczyński, dziennikarz, oraz Michał Boni, szef zespołu doradców premiera.

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, socjolog prof. Paweł Śpiewak, były marszałek sejmu Ludwik Dorn, oraz Władysław Bartoszewski.

Gościem "Faktów po Faktach" był były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były premier Józef Oleksy, Paweł Poncyliusz (PJN), oraz dyplomata Barbara Labuda.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Ryszard Kalisz (SLD), były wicepremier Roman Giertych, Karolina Korwin-Piotrowska z TVN Style, oraz krytyk filmowy Paweł Mossakowski.

O zarzutach dla załogi Jaka-40 rozmawiali w "Faktach po Faktach" mjr Waldemar Łubowski, były pilot wojskowy i kpt. Stefan Gruszczyk, były dowódca eskadry w 36 specpułku.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Witold Waszczykowski (PiS), Stefan Niesiołowski (PO), Kinga Rusin, oraz prawniczka Barbara Falandysz.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Małgorzata Kidawa-Błońska (PO), Arkadiusz Mularczyk (PiS) i Janusz Piechociński (PSL).

Gośćmi "Faktów po Faktach" był minister kultury i dziedzictwa narodowego, Bogdan Zdrojewski, oraz przewodniczący stowarzyszenia Ordynacka, Włodzimierz Czarzasty.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski, korespondentka "Die Tageszeitung" Gabriele Lesser, oraz publicysta i pedagog Jan Wróbel.

Gościem "Faktów po Faktach" był minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" był były premier Kazimierz Marcinkiewicz. W drugiej części rozmówcami Anity Werner byli natomiast: Henryk Sytner, dziennikarz radiowej Trójki i Piotr Van der Coghen, poseł PO, ratownik górski i twórca jurajskiej grupy GOPR.

19.02 | Ustalenia ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej polskich i rosyjskich prokuratorów stały się tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Witold Waszczykowski, Andrzej Celiński, Piotr Kruszyński i Aleksander Smolar. (TVN24)

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Ryszard Czarnecki (PiS), Antoni Mężydło (PO) i Tadeusz Iwiński (SLD).

Żadnych nowych informacji, żadnych nowych dokumentów. Bardzo oszczędni w słowach byli dwaj polscy prokuratorzy którzy przesłuchiwali w Moskwie rosyjskich kontrolerów z wieży w Smoleńsku. Nie wiemy więc jakie są efekty ich pracy. Wiemy za to, że za kilka tygodni prokuratura ma postawić w tej sprawie zarzuty. Ta decyzja może się zbiec w czasie z publikacją raportu komisji Jerzego Millera, ale wcześniej kluczowy eksperyment z Tupolewem.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli zastępca szefa komisji badań wypadków lotniczych płk. Mirosław Grochowski, oraz ekonomiści prof. Ryszard Bugaj i Marek Zuber.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Janusz Palikot (Ruch Poparcia), oraz felietonistka Agata Passent i psycholog biznesu Jacek Santorski.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Krzysztof Materna, doradca prezydenta Jan Lityński, oraz historyk prof. Karol Modzelewski.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli prof. Jerzy Hausner z Rady Polityki Pieniężnej, były minister spraw wewnętrznych i administracji Krzysztof Janik, oraz redaktor naczelny "Krytyki politycznej" Sławomir Sierakowski.

Bieżąca polska polityka zdominowała rozmowę Grzegorza Kajdanowicza z gośćmi "Faktów po Faktach". W studiu pojawili się Adam Szejnfeld, Joachim Brudziński i Jerzy Wenderlich.

W "Faktach po Faktach" gośćmi Anity Werner byli posłowie Julia Pitera (PO), Ryszard Kalisz (SLD) i Jan Dziedziczak (PiS), którzy dyskutowali m.in. o nominacji Beaty Kempy na pełnomocnika partii w świętokrzyskim. W drugiej części Włoch Paolo Cozza i dziennikarz Bartosz Węglarczyk komentowali seksaferę premiera Silvio Berlusconiego.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były minister spraw zagranicznych Dariusz Rosati, były ambasador w Egipcie Grzegorz Dziemidowicz, były przewodniczący knesetu Szewach Weiss, oraz metropolita gdański abp Tadeusz Gocłowski.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były minister spraw zagranicznych Adam Daniel Rotfeld, filozof prof. Magdalena Środa, oraz dziennikarz Jan Wróbel.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł niezrzeszony Andrzej Celiński, Elżbieta Jakubiak (PJN), Jacek Mojkowski, "Forum" oraz prof. Monika Płatek, specjalistka ds. prawa karnego.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber, pilot rajdowy Joanna Madej, specjalista chirurg ortopeda traumatolog dr Adrian Rymarczyk, Vitto Casetti, oraz Wicepremier Waldemar Pawlak.

W "Faktach po Faktach" o wypadku Roberta Kubicy mówili kierowca rajdowy Leszek Kuzaj oraz pilot rajdowy Maciej Wisławski. W drugiej części programu o notatce ABW na Waldemara Pawlaka dyskutowali Paweł Poncyljusz z PJN oraz Rafał Grupiński z PO.

Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 były: Ewa Komorowska, wdowa po zmarłym w katastrofie smoleńskiej wiceministrze obrony narodowej Stanisławie Komorowskim oraz Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.