Prognoza pogody na środę 12 września

W środę zachmurzenie kłębiaste małe i umiarkowane, na północy Polski duże, z niewielkimi opadami deszczu do 1-5 mm. Na południu kraju słonecznie. Temperatura maksymalna od 21 stopni Celsjusza na Wybrzeżu i 28 stopni Celsjusza w centrum kraju do 29 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach na północy kraju do 50 km/h.

Nowacka poparła Trzaskowskiego. Na lewicy wrze

W sobotę na konwencji samorządowej, dziś na konferencji ulicznej Barbara Nowacka wspiera Koalicję Obywatelską. Konkretnie kandydata na prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego. Bez głosów lewicowego elektoratu trudno będzie mu wygrać wybory. Barbara Nowacka może pomóc.

Prognoza pogody na wtorek 11 września

Na Pomorzu, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna od 19 stopni Celsjusza w rejonie Zatoki Gdańskiej do 27 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się wahać, w południe barometry wskażą 1009 hPa.

Kaczyński zaprasza opozycję do współpracy. "Hipokryta i obłudnik"

Nie chcemy politycznej wojny, ale pokoju - zapewnia Jarosław Kaczyński i zaprasza opozycję do współpracy. Opozycja twierdzi, że zawsze przed wyborami prezes zmienia twarz na łagodniejszą i gotów jest się jednać z tymi, których wcześniej określał jako "kanalie", "zdradzieckie mordy" i "gorszy sort".

Tragiczny wypadek na moście w Warszawie. Zginęła 17-letnia rowerzystka

Chodnik okazał się zbyt wąski dla mijających się rowerzystów, 17-latka straciła równowagę i przewróciła się prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu. Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę na moście Poniatowskiego w Warszawie. Rowerzyści często wybierają chodniki, bo boją się jeździć między samochodami, gdy nie ma ścieżek rowerowych. Ale to też okazuje się niebezpieczne.

Mama piła w ciąży, Piotruś ma uszkodzony mózg. Takich dzieci w Polsce rodzą się tysiące

Kilka tysięcy dzieci w Polsce rodzi się każdego roku z płodowym zespołem alkoholowym. Cierpią, bo ich mama piła, a przez to one też. Jednym z takich dzieci jest 7-letni Piotrek, który wychowuje się w rodzinie adopcyjnej. - Jest mi smutno, że mój syn będzie z tym żył całe życie - mówi pani Marzena. Społeczna kampania edukacyjna "Ciąża bez alkoholu" ma uświadomić wszystkim, że każdy kieliszek w ciąży, to o kieliszek za dużo.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Wygrały przede wszystkim dzieci

Drużyna TVN kontra drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielki Mecz na stadionie Legii był pełen dobrych emocji i efektownych akcji. Wygrała nie tylko Orkiestra, ale przede wszystkim noworodki z Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Za uzyskane pieniądze dostaną karetkę.

Prognoza pogody na poniedziałek 10 września

W poniedziałek na wschodzie kraju wystąpią przelotne opady deszczu i lokalne burze. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany. W porywach burzowych osiągnie prędkość do 70 km/h.

Molestowanie w Teatrze Akademickim. Reportaż "Superwizjera"

Dziennikarka "Superwizjera" przez dwa miesiące brała udział w warsztatach prowadzonych w warszawskim Teatrze Akademickim. Początkujące aktorki mówią, że to, jak je traktuje dyrektor, jest szokujące. Zarzucają mu gnębienie i molestowanie. Ze względu na drastyczność nagrań reportaż "Superwizjera" w sobotę wyjątkowo 23.00 w TVN24.

Prognoza pogody na niedzielę 9 września

Na krańcach wschodnich możliwe przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna w trakcie dnia wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, skręcający na południowo-zachodni.