Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Fakty po Faktach

08.02 | Ludwik Dorn i Ryszard Kalisz byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Roman Giertych i prof. Piotr Kruszyński oraz Janusz Palikot byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

W poniedziałek pierwszym gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z ekspertem ds. marketingu politycznego Erykiem Mistewiczem oraz psychologiem biznesu Jackiem Santorskim.

Fakty po Faktach

Profesor Jadwiga Staniszkis i profesor Lena Kolarska- Bobińska były gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Piotr Marciniak.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Fakty po Faktach

W Faktach po Faktach rozmowa z udziałem prof. Brunona Hołysta - kryminologa i prawnika, dr. Janusza Kaczmarka - byłego prokuratora krajowego oraz dr. Pawła Moczydłowskiego - kryminologa i socjologa. Tematem dyskusji jest sprawa zaginięcia półrocznej Magdy z Sosnowca.

Fakty po Faktach

Jarosław Mikołajewski, Michał Rusinek, Tadeusz Nyczek, Joanna Szczęsna i Anna Bikont byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Andrzej Olechowski i Jacek Cichocki byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

Ryszard Kalisz i Roman Giertych oraz prof. Paweł Śpiewak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

"Fakty po Faktach"

Leszek Miller i Janusz Palikot byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" - senator PO Andrzej Person oraz poseł PiS Jan Tomaszewski rozmawiają o przyszłości Stadionu Narodowego. W drugiej - rozmowa z socjologiem, prof. Edmundem Wnukiem-Lipińskim (Collegium Civitas) na temat protestów społecznych przeciwko podpisaniu przez Polskę umowy ACTA.

"Fakty po Faktach"

Paweł Zalewski, Kazimierz Ujazdowski i prof. Adam Daniel Rotfeld byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

O kontrowersjach wokół ACTA w "Faktach po Faktach" dyskutowali Beata Kempa (Solidarna Polska), Dariusz Rosati (PO) i Janusz Zemke (SLD).

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN 24 byli ekspert z zakresu kryminalistyki prof. Brunon Hołyst, mediator społeczny Andrzej Komorowski, poseł PiS Bolesław Piecha oraz wiceminister zdrowia Andrzej Włodarczyk.

Fakty po Faktach

25.01 | Grzegorz Schetyna oraz dr Grzegorz Kostrzewa Zorbas i Jacek Mojkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 byli dziennikarka Grażyna Torbicka i krytyk filmowy Paweł Mossakowski, a w drugiej - były premier Kazimierz Marcinkiewicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - minister kultury Bogdan Zdrojewski, a w drugiej - Krystian Legierski i Bartosz Węglarczyk.

Fakty po Faktach

Gośćmi Katarzyny Kolendy-Zaleskiej byli eurodeputowana PO Lena Kolarska-Bobińska, eurodeputowany SLD Janusz Zemke, politolog prof. Radosław Markowski oraz reżyserka Agnieszka Holland.

Fakty po Faktach

Paweł Graś i kpt. Krzysztof Baranowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner.

Fakty po Faktach

Gościem Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 był Janusz Palikot. Czy zrezygnuje ze swojego pomysłu na zapalenie jointa w Sejmie czy ulegnie w walce o większą liberalizację przepisów dotyczących narkotyków?

Fakty po Faktach

Beata Kempa, Paweł Olszewski i Tadeusz Iwiński byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gościem Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 był prof. Jerzy Hausner, b. wicepremier, członek Rady Polityki Pieniężnej, ekonomista.

Fakty po Faktach

Gościem w "Faktach po Faktach" był b. polski akredytowany przy MAK i szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Edmund Klich. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z Ludwikiem Dornem, Grzegorzem Napieralskim i Andrzejem Halickim.

Fakty po Faktach

Paweł Zalewski, Ryszard Czarnecki i Adam Bielan byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

14.01 | Zdrowie i ekonomia tematami sobotnich "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Jakub Szulc oraz Marek Ostrowski, Ludwik Sobolewski, Sebastian Mikosz, a także prof. Paweł Śpiewak i prof. Ryszard Bugaj. (TVN24)

Fakty po Faktach

13.01 | Witold Waszczykowski, Wojciech Olejniczak i Andrzej Halicki byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, Roman Giertych oraz poseł SLD Ryszard Kalisz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli szef SLD Leszek Miller i Zbigniew Boniek.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł SLD Janusz Zemke, były szef MON Bogdan Klich i Władysław Frasyniuk.