Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Polityka zagraniczna i przedwyborcza konwencja Platformy Obywatelskiej - m.in. były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli: Anna Fotyga i Paweł Graś.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" Beata Tadla spotkała się z Witoldem Waszczykowskim z PiS, Tadeuszem Iwińskim z SLD i Pawłem Zalewskim z PO. W części drugiej porozmawia z korespondentami zagranicznymi w Polsce - Miroslavem Karasem i Gabriele Lesser.

Fakty po Faktach

Burza wokół Zyty Gilowskiej, która miała wystartować w wyborczej debacie z ministrem Jackiem Rostowskim dobiegła końca. O decyzji Gilowskiej w "Faktach po Faktach" z Beatą Tadlą rozmawiali, Tadeusz Cymański z PiS i Jerzy Fedorowicz z PO. W drugiej części programu gościem był pierwszy niesłyszący kandydat na posła, Daniel Kowalski wspierany w swojej kampanii przez SLD, który mówił o przeszkodach, jakie stoją przed niesłyszącymi w Polsce.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister finansów Jacek Rostowski i Andrzej Olechowski.

Wójt na medal

W Faktach bezcenny choć kosztowny - pomysł na promocję własną. Wójt jednej z gmin wybity na monecie. Postanowił sie wybić ponad innych wójtów - bo rządzi gminą 20 lat. O samorządzie - bez samofinansowania - bo podobiznę wójta bito za pieniądze publiczne. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośmi "Faktów po Faktach" w poniedziałek byli minister kultury Bogdan Zdrojewski, Paweł Piskorski i Piotr Gadzinowski.

Fakty po Faktach

Dzisiaj w "Faktach po Faktach" tematem dyskusji była sytuacja Polaków na Litwie i polityka Wilna wobec mniejszości narodowych. Z Piotrem Marciniakiem najpierw rozmawiał minister Radosław Sikorski, a później profesor Jadwiga Staniszkis i doktor Karolina Wigura.

Fakty po Faktach

01.09 | Dlaczego PiS, jak dotąd, konsekwentnie odmawia udziału w przedwyborczych debatach? - na to pytanie w "Faktach po Faktach" odpowiadali Zbigniew Ziobro, Jan Wróbel i Tomasz Wołek. Program prowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Raport komisji badającej okoliczności śmierci Barbary Blidy prezentowany na pustej sejmowej sali i nadzieje Zbigniewa Chlebowskiego na głosy Polaków w nadchodzących wyborach. Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli wspomniany Zbigniew Chlebowski i Roman Giertych. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi poniedziałkowych "Faktów po Faktach" byli Ludwik Dorn, Ryszard Kalisz, dr Robert Śmigielski i Andrzej Person.

Fakty po Faktach

O awanturze wokół słów rzecznika PiS na temat posłów PSL rozmawiali goście Grzegorza Kajdanowicza Janusz Wojciechowski i Eugeniusz Kłopotek. O wyborczych szansach SLD mówił z kolei Włodzimierz Czarzasty.

Fakty po Faktach

W pierwszej części programu gościem Anity Werner był rzecznik rządu Paweł Graś. W drugiej części dyskutowali ze sobą Tomasz Kalita z SLD i Beata Kempa z PiS.

Pod ochroną

Na pierwszy rzut oka wyglądało to na głupi żart lub niebezpieczną zabawę. Okazało się, że jadący na masce samochodu człowiek trzymający się wycieraczek auta to bezkompromisowy ochroniarz. Miał bronić terenu prywatnego i bronił. Nie zszedł z drogi nawet gdy auto nie chciało się zatrzymać. To dopiero była jazda.

Fakty po Faktach

Debaty o debatach i zbliżające się z każdym dniem wybory były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Zbigniew Girzyński, Andrzej Halicki, Edmund Klich i Bogdan Borkowski. (TVN24)

Fakty po Faktach

O kampanii wyborczej na ludową nutę i kobietach na listach PSL mówił w "Faktach po Faktach" wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był eurodeputowany PO Paweł Zalewski i b. wiceminister Witold Waszczykowski. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z prof. Jadwigą Staniszkis.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" arabista Bogusław Zagórwski i Jacek Mojkowski z tygodnika "Forum" porozmawiają o końcu wojny w Libii i losie pułkownika Kaddafiego. W drugiej części Adam Hofman z PiS zmierzy się z Julią Piterą z PO.

Fakty po Faktach

22.08 | Gorączka przedwyborczych debat i opinia Libijczyka na temat ostatnich wydarzeń w Libii. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli: Andrzej Halicki, Ryszard Czarnecki i Janusz Zemke oraz Ahmed El-Mallul. (TVN24)

Fakty po Faktach

21.08 | Co Polakom obiecuje SLD i jak zamierza te obietnice spełnić? Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" byli Grzegorz Napieralski, Paweł Śpiewak i Jan Hartman. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmy Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" byli Marek Wikiński, Dariusz Rosati, Paweł Szałamacha, Janusz Czapiński i Eryk Mistewicz.

Fakty po Faktach

19.08 | Czy Polsce grozi recesja i czy przed nami kolejna fala kryzysu, której boi się świat? O tym Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał w "Faktach po Faktach" z Grzegorzem Kołodką. Później w studiu pojawili się szefowie sztabów wyborczych Platformy i PiS - Paweł Olszewski i Tomasz Poręba. (TVN24)

Fakty po Faktach

Problemy na kolei i nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza były: Joanna Kluzik Rostkowska, Joanna Senyszyn i Dorota Sumińska.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był przewodniczący Rady Gospodrczej przy premierze Jan Krzysztof Bielecki. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z piłkarzem Jerzym Dudkiem.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" we wtorek byli Tomasz Poręba z PiS, Joanna Mucha z PO oraz Ryszard Kalisz z SLD.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części Faktów po Faktach był Marek Migalski (PJN) i Julia Pitera (PO). W drugiej części Anita Werner rozmawiała z byłym wicepremierem i ministrem gospodarki Januszem Steinhoffem i prof. Dariuszem Rosatim - ekonomistą, byłym ministrem spraw zagranicznych.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 gościem Grzegorza Kajdanowicza był Janusz Palikot, a w drugiej gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" o kampanii w czasie kryzysu i o pomysłach na tańsze paliwo. Gośćmi programu byli Ryszard Czarnecki (PiS), Marek Siwiec (SLD) i Andrzej Halicki (PO).

Fakty po Faktach

Specjalne wydanie "Faktów po Faktach" o katastrofie kolejowej w Babach prowadzi Anita Werner. Jej gośćmi są Tomasz Kozłowski, specjalista ds. wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych, Bogusław Liberadzki, były minister transportu, Dariusz Marczyński z Krajowego Centrum Koordynacji Ratownictwa i Ochrony Ludności oraz dr nauk med. Leszek Andrzej Kokoszka, chirurg urazowy, ortopeda.

30 lat minęło

Znają go wszyscy albo prawie wszyscy, ale mało kto pamiętał o jego 30 urodzinach. Więc przypominamy i przy okazji wspominamy. Pierwszy komputer osobisty - popularny pecet - firma IBM wyprodukowała dokładnie 12 sierpnia 1981 roku. Nikomu się wtedy nie śniło, że zrewolucjonizuje on świat a tym bardziej, że stanie się to tak szybko.

Prawie odleciał

Alkohol pił, ale niedyspozycji nie tłumaczy chorobą filipińską, pomrocznością jasną ani problemami z golenią. Głośno chrapał i za to wyrzucono go z samolotu. W tak kuriozalny sposób wyjaśnia swoje zachowanie sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina. Według świadków, wczoraj na lotnisku głośno przeklinał i słaniał się na nogach. Chyba nieco przeciągnął się bankiet po wygranym meczu Polaków z Gruzją.