Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Paweł Graś i kpt. Krzysztof Baranowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner.

Fakty po Faktach

Gościem Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 był Janusz Palikot. Czy zrezygnuje ze swojego pomysłu na zapalenie jointa w Sejmie czy ulegnie w walce o większą liberalizację przepisów dotyczących narkotyków?

Fakty po Faktach

Beata Kempa, Paweł Olszewski i Tadeusz Iwiński byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gościem Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 był prof. Jerzy Hausner, b. wicepremier, członek Rady Polityki Pieniężnej, ekonomista.

Fakty po Faktach

Gościem w "Faktach po Faktach" był b. polski akredytowany przy MAK i szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Edmund Klich. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z Ludwikiem Dornem, Grzegorzem Napieralskim i Andrzejem Halickim.

Fakty po Faktach

Paweł Zalewski, Ryszard Czarnecki i Adam Bielan byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

14.01 | Zdrowie i ekonomia tematami sobotnich "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Jakub Szulc oraz Marek Ostrowski, Ludwik Sobolewski, Sebastian Mikosz, a także prof. Paweł Śpiewak i prof. Ryszard Bugaj. (TVN24)

Fakty po Faktach

13.01 | Witold Waszczykowski, Wojciech Olejniczak i Andrzej Halicki byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, Roman Giertych oraz poseł SLD Ryszard Kalisz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli szef SLD Leszek Miller i Zbigniew Boniek.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł SLD Janusz Zemke, były szef MON Bogdan Klich i Władysław Frasyniuk.

Fakty po Faktach

Krzysztof Kwiatkowski, gen. Marek Dukaczewski i prof. Piotr Kruszyński byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

O XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mówił w "Faktach po Faktach" Jurek Owsiak. Gośćmi drugiej części programu byli: Janusz Cieliszak, rzecznik teamu Paszke.360 oraz żeglarka Natasza Caban.

Karambol na torach

Kilkanaście wykolejonych wagonów i pożar - zderzenie trzech pociągów towarowych w stanie Indiana wyglądało bardzo groźnie. Na szczęście nikt nie zginął, ranne zostały dwie osoby.

Fakty po Faktach

Ryszard Kalisz oraz Zbigniew Hołdys i prof. Piotr Burczyński byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Andrzej Halicki, Arkadiusz Mularczyk i Tadeusz Iwiński oraz prof. Paweł Śpiewak byli gośćmi czwartkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Zbigniew Kuźmiuk, Julia Pitera, Jerzy Wenderlich i Konstanty Radziwiłł byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Leszek Miller, Paweł Poncyljusz i Paweł Piskorski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

- Nadchodzący rok będzie przede wszystkim testem dla rządu Donalda Tuska - mówili zgodnie socjologowie noworocznym wydaniu "Faktów po Faktach" w TVN24. Różnili się jednak, co do oceny przygotowania gabinetu PO-PSL do tego egzaminu - zwłaszcza w obliczu kryzysu. Gośćmi Katarzyny Kolendy-Zaleskiej byli prof. Edmund Wnuk-Lipiński, prof. Ireneusz Krzemiński i prof. Andrzej Zybertowicz.

Fakty po Faktach

Janusz Palikot, Grzegorz Napieralski i Jacek Kurski byli gośćmi sylwestrowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

30.12 | Szewach Weiss był gościem piątkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner. (TVN24)

Fakty po Faktach

Minister zdrowia - Bartosz Arłukowicz był gościem czwartkowych "Faktów po Faktach". Rozmawiała z nim Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Jerzy Buzek, Konstanty Radziwiłł i Krzysztof Bukiel byli gośćmi środowych "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Ryszard Bugaj, Ryszard Petru i Jacek Santorski.

Fakty po Faktach

Gościem świątecznych "Faktów po Faktach" w TVN24 był prof. Leszek Balcerowicz.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był Adam Daniel Rotfeld. W programie - rozmowa o tragicznej śmierci pięciu polskich żołnierzy w Afganistanie oraz o bieżącej sytuacji w Rosji związanej z masowymi demonstracjami przeciwko ostatnim wyborom parlamentarnym.

Fakty po Faktach

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był senator PO, były minister obrony narodowej Bogdan Klich. W drugiej części programu Piotr Marciniak rozmawiał z socjologiem prof. Pawłem Śpiewakiem.

Fakty po Faktach

Andrzej Olechowski był gościem wtorkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

19.12 | Marek Ostrowski i gen. Marek Dukaczewski oraz Zbigniew Janas i Zbigniew Gluza byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner. (TVN24)

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 goście Piotra Marciniaka Jan Lityński i Janusz Onyszkiewicz wspominali zmarłego Vaclava Havla, a w drugiej prof. Grzegorz Kołodko mówił m.in. o finansach i gospodarczych aspektach prezydenta Bronisława Komorowskiego w Chinach.