Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" był b. minister spraw zagranicznych, prof. Andrzej Olechowski. W drugiej części Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z ekonomistą Ryszardem Petru i redaktorem naczelnym tygodnika "Forum" Jackiem Mojkowskim.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 byli były wiceminister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski oraz poseł Andrzej Celiński. W drugiej części program z Grzegorzem Kajdanowiczem rozmawiała Katarzyna Piekarska.

Fakty po Faktach

Język polskich polityków był jednym z tematów "Faktów po Faktach". Gośćmi Kamila Durczoka byli Joachim Brudziński, Małgorzata Kidawa - Błońska oraz prof. Piotr Kruszyński i prof. Radosław Markowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli pilot Dariusz Szpineta, dziennikarze Krzysztof Zalewski ("Lotnictwo") i Tomasz Hypki ("Skrzydlata Polska") oraz poseł PO Jerzy Fedorowicz.

Fakty po Faktach

O sposoby na franka spierali się w "Faktach po Faktach" Paweł Poncyliusz (PJN) z Joanną Muchą (PO). W drugiej części programu gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli prof. Wojciech Sadurski i Paweł Lisicki.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był komisarz ds. budżetu w KE Janusz Lewandowski. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z socjologiem Pawłem Śpiewakiem.

Fakty po Faktach

O politycznych transferach, wyborach i Radzie Gabinetowej mówił w "Faktach po Faktach" minister w Kancelarii Prezydenta Sławomir Nowak. A o politykach przed Trybunałem Stanu prof. Edmund Wnuk-Lipiński.

Fakty po Faktach

O polityce transferowej przed najbliższymi wyborami parlamentarnymi rozmawiali w "Faktach po Faktach" Bartosz Arłukowicz, a także Józef Oleksy i Roman Giertych.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 byli były doradca Lecha Kaczyńskiego, prof. Ryszard Bugaj oraz wicemarszałek Sejmu, Stefan Niesiołowski z PO. W drugiej części programu Piotr Marciniak rozmawiał z Janem Filipem Libickim, który odszedł z PJN.

Fakty po Faktach

O drogach, polityce i niespełnionych obietnicach wyborczych rozmawiali w "Faktach po Faktach" szef SLD Grzegorz Napieralski, poseł PO Jerzy Fedorowicz i rzecznik PiS Adam Hofman.

Fakty po Faktach

O doraźnych kłopotach i perspektywach na przyszłość partii Polska Jest Najważniejsza opowiadał w "Faktach po Faktach" opowiadał nowy szef klubu parlamentarnego PJN Paweł Poncyljusz. Drugim gościem Kamila Durczoka był Leszek Balecerowicz, który komentował m.in. zamieszanie wokół budowy odcinka autostrady A2.

Fakty po Faktach

06.06 | O tym jakie będą losy PJN po wyborach parlamentarnych m.in. rozmawiali politycy w "Faktach po Faktach". Gośćmi Kamila Durczoka byli Tomasz Tomczykiewicz, Andrzej Dera i Janusz Palikot. (TVN24)

Na tropie bakterii

Kolejna czwórka Polaków prawdopodobnie z groźną bakterią coli. W Warszawie chłopiec w stanie ciężkim ale stabilnym. Podejrzanym w sprawie bakterii mutanta są kiełki fasoli z ekologicznej uprawy w Niemczech.

Fakty po Faktach

Polityka oczami nowego szefa partii "Polska Jest Najważniejsza" była m.in. tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Paweł Kowal, Ludwik Dorn i Lena Kolarska-Bobińska.

"Fakty po Faktach"

04.06 | Kłopot z autostradą A2, zmiana warty w PJN i co oznacza słowo "ciacho" - były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli byli Jerzy Polaczek, Janusz Piechociński i Julia Pitera. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. W drugiej części programu z Justyną Pochanke rozmawiali b. szef WSI gen. Marek Dukaczewski oraz b. wiceszef MON, eurodeputowany SLD Janusz Zemke.

Fakty po Faktach

Wizytę prezydenta USA Baracka Obamy podsumowali w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 Zbigniew Bujak i Zbigniew Janas.

Fakty po Faktach

Wizytę prezydenta USA Baracka Obamy w Polsce podsumowali w "Faktach po Faktach" w TVN24 doradca prezydenta Tomasz Nałęcz i politolog Aleksander Smolar.

Fakty po Faktach

O Baracku Obamie, jego zapowiedziach i zachowaniu rodzimych polityków rozmawiali w "Faktach po Faktach" Grzegorz Kajdanowicz z Radosławem Sikorskim.

Fakty po Faktach

Komentarze po wizycie Baracka Obamy w naszym kraju. Gośćmi Anity Werner byli Andrzej Olechowski, Bartek Węglarczyk i Marek Ostrowski.

Miasto zamknięte

Względy bezpieczeństwa - to jasne. Pytanie, czemu Londyn w czasie wizyty Obamy funkcjonował normalnie, a Warszawę czeka komunikacyjny paraliż? W jakim tempie jedzie cadillac Obamy, skoro ulice trzeba zamknąc na trzy godziny? I dlaczego warszawiacy od władz zamiast "zapraszamy" słyszą "uciekajcie"?

Fakty po Faktach

Z dymisji da się wyjść obronną ręką, wystarczy że politycznych rąk będzie dość. Pytanie, czego w służbie zdrowia nie da się łatwo obronić. O tym w "Faktach po Faktach" minister Ewa Kopacz. O gospodarczych aspektach wizyty prezydenta Baracka Obamy w Polsce powie natomiast wicepremier Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

25.05 | O czym będą rozmawiać z Barackiem Obamą polscy politycy mówiono w "Faktach po Faktach". Gościem Grzegorza Kajdanowicza był były premier i minister spraw zagranicznych, a dziś senator Włodzimierz Cimoszewicz. (TVN24)

"Fakty po Faktach"

24.05 | Wizyta prezydenta Baracka Obamy w Polsce i przygotowania do niej były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Jerzy Dziewulski, gen. Roman Polko, Julia Pitera i Andrzej Dera. (TVN24)

Fakty po Faktach

Podczas wizyty Barack Obama będzie lobbował za amerykańskimi firmami, startującymi w przetargu na budowę elektrowni atomowej w Polsce - komentował były premier Kazimierz Marcinkiewicz - Amerykański prezydent będzie też rozmawiał na temat wydobycia łupków i wsparciu rodzimego biznesu w naszym kraju - dodał.

Chirurgiczne cięcie

Jedyny w Europie szpital, gdzie operuje się kręgosłupy dzieci jeszcze w łonach matek i pierwsze ogólnopolskie spotkanie rodzin, którym lekarze pomogli. Spotykają się nie tylko w celu wymiany doświadczeń, ale też, by inne rodziny w Polsce wiedziały, że w przypadku rozszczepu kręgosłupa potrzebna jest wczesna diagnoza i wczesne leczenie - jeszcze przed narodzinami... I że to jest możliwe - w Bytomiu.

Oczami wyobraźni

Czy obraz można namalować słowem? I to tak, by "zobaczył" go niewidomy? Dzięki tzw. audio-deskrypcji osoby niewidzące mogą oczami wyobraźni zobaczyć dzieła sztuki. I odwiedzić muzea, galerie, kina. W Polsce takie specjalne opisy obrazów, rzeźb, czy architektury to ciągle rzadkość. Ale ma być coraz lepiej.

Gromy z nieba

Gradobicia, wichury, nawet trąba powietrzna. Burze dokuczają Polakom. Na Śląsku piorun zabił dwie osoby. Gwałtowne wyładowania powodują też podtopienia, zatrzymują samochody na drogach, pozbawiają domy prądu. Ciężkie dni mają strażacy, bo próśb o interwencję jest mnóstwo. Meteorolodzy mówią: to jeszcze nie koniec.

Z wizytą

Erika Steinbach znowu w Polsce. Tym razem odwiedza miejsce urodzenia i spotyka się z niemiecką mniejszością. Córka okupacyjnego żołnierza i szefowa Związku Wypędzonych przyjedzie do Rumii, Piaśnicy i Trójmiasta. Mało kto czeka na nią z otwartymi ramionami.

Czas na zmianę?

Polityczny spór wokół przepisu, który pozwala karać za zniewagę prezydenta. Jedni widzą w nim zagrożenie dla wolności słowa i chcą wykreślenia z kodeksu. Inni mówią o zmianach: znieważony przedstawiciel władzy miałby iść do sądu, jak zwykły obywatel. A ABW wyjaśnia przyczyny interwencji w domu twórcy strony antykomor.pl. W serwisie była gra w zabijanie głowy państwa.