Fakty po Faktach

Debata nad wotum nieufności dla ministra finansów i uniewinniający generała Kiszczaka wyrok sądu były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Kamila Durczoka byli Władysław Frasyniuk, Marek Siwiec i Marek Borowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli publicyści Tomasz Wołek i Cezary Michalski oraz ks. Henryk Zieliński.

Fakty po Faktach

Gościem Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" w TVN24 była Anna Dymna.

Fakty po Faktach

Gośćmi sobotniego programu "Fakty po Faktach" byli publicysta Ryszard Bosakowski, arabista dr Bogusław Zagórski oraz socjolog prof. Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" był były premier Leszek Miller. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z korespondentem wojennym Wojciechem Jagielskim.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" polska polityka. Komentować ją będą Joanna Kluzik-Rostkowska i prof. Paweł Śpiewak. Program poprowadzi Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

O stosunkach polsko-rosyjski i o tym, na jakim etapie jesteśmy dziś w kontaktach z Rosją rozmawiali w "Fatkach po Faktach" prof. Andrzej Paczkowski i były ambasador w Moskwie Stanisław Ciosek. Julia Pitera mówiła na temat ustawy o OFE i argumentowała, dlaczego prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowe prawo.

Fakty po Faktach

O inflacji, płacy minimalnej i polskiej gospodarce mówi w "Faktach po Faktach" były prezes NBP i wicepremier Leszek Balcerowicz.

Fakty po Faktach

17.04 | Sytuacja polityczna w Polsce oczami Kazimierza Marcinkiewicza i spór o pomnik dla Lecha Kaczyńskiego w opinii Aleksandra Smolara i Pawła Lisickiego. "Fakty po Faktach" prowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Relacje polsko-rosyjskie i początki warszawskiej giełdy były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Józef Oleksy i Paweł Kowal oraz Wiesław Rozłucki.

Fakty po Faktach

Szef SLD Grzegorz Napieralski domaga się dymisji ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Powód - spór o tablicę upamiętniającą śmierć ofiar pod smoleńskiem. - Nie panuje nad tym, co się dzieje w resorcie. Powinien odejść - powiedziała Napieralski w "Faktach po Faktach" w TVN24.

Fakty po Faktach

O demonstracjach podczas obchodów pierwszej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem i skandalu podczas wystawy w Parlamencie Europejskim rozmawiali w "Faktach po Faktach" Arkadiusz Mularczyk (PiS), poseł Kazimierz Kutz i wicemarszałek Sejmu z ramienia SLD Jerzy Wenderlich.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli doradca prezydenta prof. Tomasz Nałęcz i senator PiS Zbigniew Romaszewski.

Fakty po Faktach

Uroczystości rocznicowe katastrofy smoleńskiej były tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Marek Jurek i Józef Oleksy.

Fakty po Faktach

W specjalnym rocznicowym wydaniu programu "Fakty po Faktach" goście Justyny Pochanke wspominali tych, którzy odeszli, opowiadali, jak radzili sobie z bólem po stracie przyjaciół i bliskich, ale też analizowali, jak to, co stało się rok temu w lesie pod Smoleńskiem, wpłynęło na nas Polaków. Wśród zaproszonych gości byli politycy Jacek Sasin, Michał Boni, Adam Bielan, Janusz Zemke, Andrzej Halicki; psychologowie i socjologowie Jacek Santorski, Edmund Wnuk-Lipiński, Aleksander Smolar i Andrzej Komorowski oraz publicysta Jan Wróbel.

Fakty po Faktach

Zamiana polskiej tablicy w miejscu katastrofy w Smoleńsku była tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli byli Henryk Litwin, Tadeusz Iwiński, Paweł Poncyljusz i Andrzej Czuma.

Fakty po Faktach

Zbliżająca się rocznica katastrofy smoleńskiej była tematem dzisiejszych "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Maciej Łopiński, Paweł Kowal i Andrzej Celiński.

"Fakty po Faktach"

W "Faktach po Faktach" o decyzji prokuratury o umorzeniu śledztwa ws. afery hazardowej rozmawiali były minister sprawiedliwości prof. Zbigniew Ćwiąkalski i były prokurator krajopwy oraz były szef MSWiA Janusz Kaczmarek. W drugiej części gośćmi Piotra Marciniaka byli Andrzej Dera (PiS) i wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich (SLD).

Fakty po Faktach

Zbliżająca się rocznica katastrofy smoleńskiej i raport PiS o stanie państwa były tematami "Faktów po Faktach". Gościem Justyny Pochanke był prezes Prawa i Sprawiedliwości - Jarosław Kaczyński.

Fakty po Faktach

O zbliżającej się rocznicy katastrofy smoleńskiej rozmawiali w "Faktach po Faktach" Ryszard Kalisz z SLD i Janusz Palikot.

Fakty po Faktach

Narodowość: Ślązak i prywatyzacja Lotosu były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Justyny Pochanke byli dr Tomasz Żukowski i prof. Andrzej Rychard oraz Wiesław Kaczmarek i Janusz Steinhoff.

Fakty po Faktach

Awantura o Śląsk i zachowanie polskich "kibiców" były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Paweł Zalewski, Jarosław Selin, Bartosz Arłukowicz i Zbigniew Boniek.

Fakty po Faktach

W Faktach po Faktach Anita Werner rozmawiała z Joachimem Brudzińskim (PiS) i Jerzym Fedorowiczem (PO) o "Raporcie o stanie RP". W drugiej części gośćmi byli Szymon Hołownia i o. Wiesław Dawidowski.

Fakty po Faktach

Gościem piątkowych "Faktów po Faktach" w TVN24 był były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 gościem Grzegorza Kajdanowicza był minister w Kancelarii Prezydenta Sławomir Nowak, a w drugiej: poseł PiS Bolesław Piecha i prawnik Krystian Legierski.

(Do)radca

Ekonomiczny bojkot Polski za brak ustawy reprywatyzacyjnej? Radca Światowego Kongresu Żydów zasugerował takie rozwiązanie w artykule w jednej z nowojorskich gazet, ale władze Kongresu natychmiast zareagowały - to prywatna opinia i nie ma mowy o żadnym bojkocie. Problem żydowskiego majątku wciąż jednak wywołuje spore emocje - i to po obu stronach oceanu.

Między słowami

Kto bezcześci pamięć Lecha Kaczyńskiego - politycy PJN zarzucają liderowi PiS brak reakcji na oburzające słowa, jakie były opozycjonista i obrońca krzyży na oświęcimskim żwirowisku - Kazimierz Świtoń wygłosił pod adresem nieżyjącego prezydenta. Słowa padły w obecności polityków związanych z Prawem i Sprawiedliwością - i nie doczekały się żadnej reakcji.

Jazda polska

Szokujące nagrania ze szkolenia kierowców TIRów. Co robić w razie wypadku - tu cytat: " walić po osobówce", bo jest "poniżej nóg". To nie jedyna lekcja, jaką otrzymali kursanci, a która na szczęście została nagrana i przekazana reporterowi TVN24. Instruktorzy juz zwolnieni. Ci, których uczyli, wciąż na drogach i cała nadzieja w tym, że na taką wiedzę okazali się odporni.

W sprawie Libii

W Pałacu Prezydenckim o Libii - Bronisław Komorowski i eksperci dyskutowali o natowskiej akcji i polskim stanowisku wobec wojny z dyktaturą Muammara Kaddafiego.