Co łączy Jakuba R. i szefów służb specjalnych?

Szefowie służb specjalnych i główny podejrzany w sprawie dzikiej warszawskiej reprywatyzacji. Co ich łączy? Ministrowie Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik twierdzą, że niewiele. Brat aresztowanego Jakuba R. pokazuje zdjęcia i mówi o wieloletniej przyjaźni. Mówi też o tym, kto komu miał załatwić pracę w ratuszu.

Prognoza pogody na piątek 30 marca

Piątek będzie pogodny. Na Pomorzu, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią opady deszcz i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na Pomorzu Gdańskim do 14 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe 998 hPa.

Wymyślił chore dziecko i oszukał tysiące Polaków. Jest wyrok

Wymyślił chorego na nowotwór oczu Antosia, zorganizował wielką akcję pod hasłem #BOJESIECIEMNOSCI i zebrał pół miliona złotych. Oszukał kilka tysięcy Polaków, którzy chętnie i hojnie pomagali wymyślonemu chłopcu. W środę Michał S. usłyszał wyrok sześciu lat więzienia. Ku przestrodze dla wszystkich, którzy wykorzystując dobre serca, kompletnie niszczą zaufanie.

Prognoza pogody na czwartek 29 marca

W czwartek zachmurzenie duże z przejaśnieniami na południowym-zachodzie i południu kraju. Na północnym-wschodzie opady śniegu do 1-5 cm, na Pomorzu, Kujawach, Mazowszu i Lubelszczyźnie deszczu ze śniegiem do 5-10 mm, poza tym słabego deszczu do 2 mm. Tylko na Dolnym Śląsku bez opadów. Temperatura maksymalna od 1 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, 8 stopni Celsjusza w centrum kraju do 11 stopni Celsjusza w Małopolsce. Wiatr z kierunków południowych, tylko na zachodzie zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 40-60 km/h.

Prognoza pogody na środę 28 marca

W środę na Kaszubach, Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu pogodnie. Gdzie indziej opady deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna w dzień od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Dyplomatyczny gest solidarności. Kilkanaście krajów wydali rosyjskich dyplomatów

Wielka dyplomatyczna akcja przeciwko Rosji. Polska wydali czterech rosyjskich dyplomatów - podobnie zrobią Niemcy, kilkanaście innych krajów Unii Europejskiej i - co najbardziej zaboli Rosjan - Amerykanie. To gest solidarności z Wielką Brytanią po zamachu na Siergieja Skripala. Rosjanie są wściekli. Mówią o chamstwie, bandytyzmie i odwecie.

"Zbyt wiele rzeczy wokół śmierci Igora jest dziwnych"

Stali na wrocławskim rynku i nagrywali policyjną interwencję. Błyskawicznie ich namierzono, zatrzymano, skuto i odebrano telefony. Czemu umorzono śledztwo w sprawie zatrzymania świadków interwencji wobec Igora Stachowiaka?

Prognoza pogody na wtorek 27 marca

Wtorek będzie pochmurny, ale z przejaśnieniami. Na Pomorzu, Kujawach, Ziemi Lubuskiej, Warmii, Mazurach i w Wielkopolsce więcej przejaśnień i na ogół bez opadów. Poza tym opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 9 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1000 hPa.

Notatka, która mogła powstrzymać zbrodnie

Bestialskie morderstwa i gwałty tak zwanego gangu kantorowców można było przerwać już na samym początku. Reporter "Superwizjera" TVN odnalazł policyjną notatkę, w której Tadeusz Grzesik był wskazywany jako możliwy sprawca. Wątpliwości mogłoby rozwiać badanie DNA, ale ćwierć wieku temu rzadko je stosowano. Grzesik w końcu wpadł - kilkadziesiąt zbrodni później.