Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

- Debata w sprawie OFE nie może toczyć się tylko wśród ekonomistów. To również kwestia i społeczna i polityczna. Tu w grę wchodzą trochę "profesorskie dąsy" - powiedział w "Faktach po Faktach" Ludwik Dorn, komentując wystąpienie prof. Leszka Balcerowicza, który w piątek zaapelował o poważną dyskusję o OFE. - Rzeczą profesorów jest proponować, a polityków odpowiadać na te propozycje - odparł Marek Borowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli przewodnicząca PJN, Joanna Kluzik-Rostkowska, prawnik Beata Falandysz, oraz były minister sprawiedliwości, Zbigniew Ćwiąkalski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były prezes NBP, były minister finansów prof. Leszek Balcerowicz, oraz amerykanista dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke był prof. Jerzy Pomianowski, redaktor naczelny pisma "Nowaja Polsza".

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Krystyna Kurczab-Redlich - korespondentka polskich mediów w Rosji, gen. Gromosław Czempiński - były szef UOP, oraz Sławomir Nowak - sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

Fakty po Faktach

O polskiej misji wojskowej w Afganistanie, na której zginęło już 23 naszych żołnierzy, oraz o sytuacji wojskowych po powrocie do kraju w "Faktach po Faktach" rozmawiali gen. Roman Polko, były szef GROM, i gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych. W drugiej części programu sytuację polityczną w kraju oceniał Janusz Palikot.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Weronika Marczuk, oraz etyk prof. Magdalena Środa i socjolog prof. Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

- Jarosław Kaczyński sam poczuwa się do odpowiedzialności za śmierć swojego brata - stwierdził w "Faktach po Faktach" były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Jego zdaniem, to dlatego prezes PiS tak szybko i łatwo przerzucił winę ws. katastrofy smoleńskiej na premiera Donalda Tuska.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł PiS Zbigniew Ziobro, były premier Józef Oleksy (SLD), oraz ekspert komisji J. Millera, Wiesław Jedynak.

Fakty po Faktach

Pilot mjr Michał Fiszer i pilot mjr Waldemar Łubowski byli gośćmi "Faktów po Faktach" TVN24. Z Kamilem Durczokiem rozmawiali m.in. o ujawnionych we wtorek przez stronę polską zapisów rozmów z wieży w Smoleńsku.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Ryszard Czarnecki (PiS) i Bartosz Arłukowicz (SLD), oraz Joanna Mucha (PO) i adwokat mec. Marek Małecki.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN był Edmund Klich, szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz przedstawiciel Polski akredytowany przy MAK.

Fakty po Faktach

15.01 | Raport MAK i odpowiedź polskiego rządu będą tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli będą Roman Giertych i Elżbieta Jakubiak. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister obrony narodowej Bogdan Klich, były premier Józef Oleksy, oraz Adam Bielan (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Julia Pitera (PO), Witold Waszczykowski, były szef BBN, oraz Tadeusz Iwiński (SLD).

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - Ryszard Kalisz z SLD i Ludwik Dorn z klubu parlamentarnego PiS, a w drugiej - piloci rezerwy: mjr Michał Fiszer i płk Stefan Gruszczyk.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna, oraz ppłk. pilot Marek Miłosz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jurek Owsiak, oraz rzecznik rządu Paweł Graś.

Fakty po Faktach

Maja Włoszczowska i Zbigniew Hołdys w "Faktach po Faktach" w TVN24 rozmawiali o fenomenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W drugiej części programu Sławomir Nowak mówił o polityce prezydenta, m.in. o odesłaniu do Trybunału Konstytucyjnego ustawy o racjonalizacji zatrudnienia w administracji państwowej.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pisarka Krystyna Kofta, Andrzej Komorowski, psycholog i znajomy Krzysztofa Kolbergera, oraz Grzegorz Kołodko, były minister finansów.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli eurodeputowani Joanna Senyszyn (SLD), Ryszard Czarnecki (PiS) i Paweł Zalewski (PO).

Fakty po Faktach

Gośćmi Faktów po Faktach byli Adam Szejnfeld (PO), Tadeusz Cymański (PiS), oraz szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak (PJN), Bartosz Arłukowicz (SLD), oraz poseł niezrzeszony Kazimierz Kutz.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był Władysław Bartoszewski. Były minister spraw zagranicznych mówił m.in. o wojnie polsko-polskiej, która na krajowej scenie politycznej zapanowała w 2010 roku.

Fakty po Faktach

Spojrzenie na rok 2010 oczami Jurka Owsiaka, Andrzeja Komorowskiego i prof. Edmunda Wnuk-Lipińskiego. Rozmowę poprowadzi Beata Tadla.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli płk Robert Latkowski, były dowódca 36. specpułku, oraz płk Stefan Gruszczyk, były dowódca eskadry w 36. specpułku.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Zbigniew Ziobro (PiS), oraz ekonomista prof. Witold Orłowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prezydent Warszawy, wiceprzewodnicząca PO Hanna Gronkiewicz-Waltz, publicystka Krystyna Kurczab-Redlich, oraz Tadeusz Iwiński (SLD).