Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był były szef Wojskowych Służb Informacyjnych generał Marek Dukaczewski i doradca prezydenta ds. międzynarodowych profesor Roman Kuźniar.

Fakty po Faktach

Całkowite zawieszenie subwencji z budżetu państwa dla partii politycznych i dyplomatyczna bomba Wikileaks to tematy niedzielnych "Faktów po Faktach". Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Kino akcji

Tykającej paczki nie wnoś nigdy do domu, a na widok mężczyzny z pistoletem biegnij do mamy - rosyjska FSB kręci sensacyjne filmy dla... dzieci. Krótkie i z morałem, a bohaterami nie są ani wilk, ani zając. Chodzi o to, by dzieci wiedziały co robić w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Oto rysunkowe kino akcji, dozwolone do lat 18.

Ma talent

Ma 11 lat, piękny głos, na koncie 300 tysięcy złotych - i zwycięstwo w programie Mam Talent. Magda Welc ma też, miejmy nadzieję, wielką muzyczną karierę przed sobą.

Można zjeżdżać

Poseł skończył, my jeszcze nie bo spieszymy poinformować, że doczekaliśmy się. Śniegu i mrozu także w górach - można zaczynać sezon narciarski. W Szczyrku już jeżdżą, choć muszą pomagać sobie sztucznym śniegiem.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, oraz Ludwik Dorn, były minister spraw wewnętrznych i administracji.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski oraz Roman Giertych i Tadeusz Iwiński z SLD.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Józef Oleksy i Czesław Bielecki.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna z PO i Joanna Kluzik-Rostkowska z PJN.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Adam Hoffman z PiS, Julia Pitera z PO i Bartosz Arłukowicz z SLD.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Magdalena Środa, prof. Radosław Markowski, prof. Krzysztof Rybiński oraz Waldemar Kuczyński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak ze stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza", oraz Sławomir Nowak, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

Fakty po Faktach

14.11 | Czy to dobrze, czy źle, że Anna Fotyga i Antoni Macierewicz chcą pojechać do USA by prosić o pomoc przy śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej? Między innymi na to pytanie próbowali odpowiedzieć goście Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach". Byli nimi Andrzej Olechowski, Witold Waszczykowski i Tadeusz Iwiński. (TVN24)

Fakty po Faktach

13.11 | Co się dzieje w PiS i wkoło niego. Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" będą Jadwiga Staniszkis i Jan Lityński. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był Marek Łopiński, minister w kancelarii Lecha Kaczyńskiego.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Artur Zawisza, członek komitetu poparcia "Marszu Niepodległości", Maciej Wieczorkowski z inicjatywy "Stop Wojnie", oraz były premier Leszek Miller.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli europoseł Zbigniew Ziobro (PiS) i prof. Tomasz Nałęcz, doradca Prezydenta RP.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli europoseł Marek Migalski oraz Roman Giertych.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Nelly Rokita (PiS) oraz Janusz Palikot

Fakty po Faktach

Tematem "Faktów po Faktach" było usunięcie z Prawa i Sprawiedliwości" posłanej Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elzbiety Jakubiak. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli: w pierwszej części - były premier Kazimierz Marcinkiewicz, a w drugiej - Beata Kempa z PiS i Jerzy Wenderlich z SLD.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" dwie posłanki o których od dwóch dni jest zdecydowanie najgłośniej. Gośćmi Anity Werner będą Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł Marek Migalski, oraz Andrzej Halicki z PO i Wojciech Olejniczak z SLD.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był dowódca 36. specjalnego pułku lotnictwa transportowego płk. Mirosław Jemielniak, a także były marszałek sejmu Ludwik Dorn i były minister obrony narodowej Janusz Zemke (SLD).

Fakty po Faktach

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach był płk Tomasz Pietrzak, były dowódca 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. W drugiej części programu z Justyną Pochanke rozmawiał Marek Ostrowski, dziennikarz "Polityki".

Fakty po Faktach

W Faktach po Faktach Aleksander Kwaśniewski skomentuje niepokojące informacje o paczkach zawierających ładunki wybuchowe i oceni, jakie jest rzeczywiste zagrożenie światowym terroryzmem.

Fakty po Faktach

01.11 | O tym co dalej z uszkodzonym "Fryderykiem Chopinem" i o znaczeniu Dnia Wszystkich Świętych. Gośćmi Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" będą Ziemowit Barański i Tomasz Jeleński oraz Magdalena Zawadzka i Andrzej Komorowski. (TVN24)

Fakty po Fakatch

O skreślonych z listy kandydatach PO w wyborach i o sposobach obchodzenia Dnia Wszystkich Świętych. Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" będą Julia Pitera i Janusz Piechociński oraz Szalom Ber Stambler i ks. Wojciech Osial.