Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" Anita Werner podsumowuje rok z byłym premierem,a obecnym senatorem Włodzimierzem Cimoszewiczem, a także socjologami - prof. Jadwigą Staniszkis i prof. Pawłem Śpiewakiem.

Fakty po Faktach

W wigilię Bożego Narodzenia o laicyzacji społeczeństwa w "Faktach po Faktach" w TVN24 rozmawiali filozofka prof. Magdalena Środa oraz red. naczelny miesięcznika "Więź" Zbigniew Nosowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były marszałek sejmu Marek Jurek, działacz opozycji w PRL Władysław Frasyniuk, oraz były szef MSZ Adam Daniel Rotfeld.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Wojciech Olejniczak (SLD), Tomasz Dudziński (PJN) oraz ekonomista prof. Krzysztof Rybiński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jacek Sasin (PiS), Jarosław Gowin (PO) oraz Paweł Poncyliusz (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" byli mec. Rafał Rogalski pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, były premier Józef Oleksy, oraz doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Powtórka z przeszłości

Lokale wyborcze juz zamknięte. Białoruś wybierała dziś prezydenta i niespodzianki raczej nie będzie. Potwierdza to sondaż - jedyny oficjalny. 76 procent głosów dla Aleksandra Łukaszenki. Politycy opozycji powodów do zadowolenia nie mają żadnych. Zapowiadali, że dziś wieczorem wyjdą na ulice Mińska. Prezydent Białorusi odpowiadał, że na Placu Październikowym nie będzie nikogo.

Do raportu

Posłowie bardzo chcieliby wiedzieć jakie zastrzeżenia ma rząd do rosyjskiego raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej, ale chyba się nie dowiedzą. Bo większość posłów pewnie się na to nie zgodzi. To na razie wiedza tajna, choć ostateczny raport będzie upubliczniony. Politycy opozycji chcieliby tajnego posiedzenia Sejmu i informacji premiera jak najszybciej. Głosowanie w tej sprawie w styczniu.

Przeprosiny

Amerykański generał przeprasza Polaków - "jestem skonsternowany" pisze do Bogdana Klicha generał John Campbell po publikacji amerykańskiego "Time'a". Anonimowi oficerowie amerykańscy skrytykowali w niej działania polskich żołnierzy w afgańskiej prowincji Ghazni.

Uziemieni

Od wielu godzin z londyńskiego Heathrow nie odleciał żaden samolot. Każdy kto tam kiedyś był, wie doskonale, co to oznacza. Tysiące ludzi koczuje w terminalach i czeka na lepsza pogodę, bo to śnieg unieruchomił i samoloty, i pasażerów. Z Heathrow nie tylko nie można odlecieć, ale nie można też na Heathrow przylecieć. Problemy z zimą mają tez lotniska w Niemczech, Francji i Belgii, ale to żadne pocieszenie.

Czeski ślad

Stały zaledwie kilka godzin - nikt niczego w nich nie zdążył kupić. I dobrze. Ale właściciel nie poddaje się, bo to, co robi to według niego dystrybucja, a nie handel. W zwykłym automacie są zwykłe kulki, tyle, że ich zawartość jest niezwykła, bo niebezpieczna. Pomysł był taki, by w automacie z dopalaczami tylko odbierało się przesyłkę. Zamówioną i opłaconą w Czechach.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Teraz kulig i bezpieczeństwo, czyli jak się bawić, żeby zabawa nie zamieniła się w koszmar - taki jak ten na Śląsku. 8-letnia dziewczynka nadal jest w szpitalu w ciężkim stanie. Jej brat nie żyje. Ta dramatyczna historia musi być przestrogą dla organizatorów podobnych zabaw.

Jazda na czas

Do tej pory górnicy robili to nielegalnie - po skończonej szychcie wracali na taśmie z węglem. Wkrótce może to się zmienić. A w jednej kopalni nawet już się zmieniło. Jazda może być na brzuchu, albo na kolanach - byle szybciej do celu, bo odległości są duże, więc spacer męczący. Górnicy tracą czas, kopalnie pieniądze - warto to zmienić. Jak?

Fakty po Faktach

Goście "Faktów po Faktach" komentowali białoruskie wybory. - Nie były rzetelne - uznał Paweł Kowal. Także Paweł Zalewski "nie miał co do tego złudzeń", zauważył jednak, że rośnie w siłę białoruska opozycja. - To może być dożywotnia prezydentura, choć nie musi - komentował Marek Borowski.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" generał Waldemar Skrzypczak, były szef Sztabu Generalnego mówił o osiągnięciach polskiego wojska w Afganistanie. Z kolei Marek Bućko, były z-ca ambasadora Polski na Białorusi oraz Tadeusz Iwiński, poseł SLD dyskutowali o niedzielnych wyborach na Białorusi.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" był były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli poseł Bartosz Arłukowicz (SLD), wicemarszałek sejmu Stefan Niesiołowski (PO) i działacz opozycji antykomunistycznej Zbigniew Janas.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł Ryszard Kalisz (SLD), oraz ekonomiści Waldemar Kuczyński i Ryszard Petru.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister finansów Jacek Rostowski i historyk Norman Davis

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" TVN24 dwie relacje z sobotniego spotkania rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem - Małgorzaty Wassermann i Pawła Deresza. A po nich Joanna Kluzik-Rostkowska prosto z kongresu PJN, na którym wystąpiła jako "Simply the best".

Fakty po Faktach

11.12 | O spotkaniu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem w sobotnich "Faktach po Faktach" Beata Tadla rozmawiała z Adamem Hofmanem, Paweł Zalewski, Tadeusz Iwiński. Kolejnym gościem programu był John Godson - pierwszy ciemnoskóry poseł do polskiego parlamentu.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Roman Kuźniar, doradca prezydenta, oraz Marek Migalski (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były marszałek sejmu Marek Jurek i doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli politolog Jadwiga Staniszkis i muzyk Zbigniew Hołdys.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były premier Józef Oleksy i marszałek sejmu Stefan Niesiołowski, a także politolog dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas i gen. Gromosław Czempiński, były szef UOP.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Fakty po Faktach" byli Dariusz Rosati i Roman Giertych, oraz redaktor naczelny tygodnika "Forum" Jacek Majkowski i redaktor Sławomir Popowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak (PJN), Julia Pitera (PO) i Adam Hofman (PiS).

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jarosław Gowin (PO) i Zbigniew Girzyński (PiS) oraz kierowca rajdowy Michał Kościuszko i mł. insp. Wojciech Pasieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Adam Bielan z Polska Jest Najważniejsza i Marek Borowski z SDPL.

Teraz Polska

Polki w Pirellim. Piękne i fotografowane przez samego Lagerfelda. W najsłynniejszym kalendarzu świata pojawią się Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak. Każda wygląda jak dzieło sztuki... albo natury.