Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

O kampanii wyborczej na ludową nutę i kobietach na listach PSL mówił w "Faktach po Faktach" wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był eurodeputowany PO Paweł Zalewski i b. wiceminister Witold Waszczykowski. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z prof. Jadwigą Staniszkis.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" arabista Bogusław Zagórwski i Jacek Mojkowski z tygodnika "Forum" porozmawiają o końcu wojny w Libii i losie pułkownika Kaddafiego. W drugiej części Adam Hofman z PiS zmierzy się z Julią Piterą z PO.

Fakty po Faktach

22.08 | Gorączka przedwyborczych debat i opinia Libijczyka na temat ostatnich wydarzeń w Libii. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli: Andrzej Halicki, Ryszard Czarnecki i Janusz Zemke oraz Ahmed El-Mallul. (TVN24)

Fakty po Faktach

21.08 | Co Polakom obiecuje SLD i jak zamierza te obietnice spełnić? Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" byli Grzegorz Napieralski, Paweł Śpiewak i Jan Hartman. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmy Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" byli Marek Wikiński, Dariusz Rosati, Paweł Szałamacha, Janusz Czapiński i Eryk Mistewicz.

Fakty po Faktach

19.08 | Czy Polsce grozi recesja i czy przed nami kolejna fala kryzysu, której boi się świat? O tym Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał w "Faktach po Faktach" z Grzegorzem Kołodką. Później w studiu pojawili się szefowie sztabów wyborczych Platformy i PiS - Paweł Olszewski i Tomasz Poręba. (TVN24)

Fakty po Faktach

Problemy na kolei i nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza były: Joanna Kluzik Rostkowska, Joanna Senyszyn i Dorota Sumińska.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był przewodniczący Rady Gospodrczej przy premierze Jan Krzysztof Bielecki. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z piłkarzem Jerzym Dudkiem.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" we wtorek byli Tomasz Poręba z PiS, Joanna Mucha z PO oraz Ryszard Kalisz z SLD.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części Faktów po Faktach był Marek Migalski (PJN) i Julia Pitera (PO). W drugiej części Anita Werner rozmawiała z byłym wicepremierem i ministrem gospodarki Januszem Steinhoffem i prof. Dariuszem Rosatim - ekonomistą, byłym ministrem spraw zagranicznych.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 gościem Grzegorza Kajdanowicza był Janusz Palikot, a w drugiej gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" o kampanii w czasie kryzysu i o pomysłach na tańsze paliwo. Gośćmi programu byli Ryszard Czarnecki (PiS), Marek Siwiec (SLD) i Andrzej Halicki (PO).

Fakty po Faktach

Specjalne wydanie "Faktów po Faktach" o katastrofie kolejowej w Babach prowadzi Anita Werner. Jej gośćmi są Tomasz Kozłowski, specjalista ds. wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych, Bogusław Liberadzki, były minister transportu, Dariusz Marczyński z Krajowego Centrum Koordynacji Ratownictwa i Ochrony Ludności oraz dr nauk med. Leszek Andrzej Kokoszka, chirurg urazowy, ortopeda.

30 lat minęło

Znają go wszyscy albo prawie wszyscy, ale mało kto pamiętał o jego 30 urodzinach. Więc przypominamy i przy okazji wspominamy. Pierwszy komputer osobisty - popularny pecet - firma IBM wyprodukowała dokładnie 12 sierpnia 1981 roku. Nikomu się wtedy nie śniło, że zrewolucjonizuje on świat a tym bardziej, że stanie się to tak szybko.

Prawie odleciał

Alkohol pił, ale niedyspozycji nie tłumaczy chorobą filipińską, pomrocznością jasną ani problemami z golenią. Głośno chrapał i za to wyrzucono go z samolotu. W tak kuriozalny sposób wyjaśnia swoje zachowanie sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina. Według świadków, wczoraj na lotnisku głośno przeklinał i słaniał się na nogach. Chyba nieco przeciągnął się bankiet po wygranym meczu Polaków z Gruzją.

Bez znieczulenia

"To było jak szał zakupów" - tłumaczą londyńscy złodzieje, którzy przez kilka dni rabowali, co się dało. Do winy się nie poczuwają, bo nie było czasu na myślenie. Podziwiali swoje nowe telewizory - mówią wprost. Na Wyspach czas rozliczeń. Trwa identyfikacja tych, którzy terroryzowali mieszkańców. Tylko w Londynie zatrzymano już ponad tysiąc osób.

Fakty po Faktach

Zawirowania na światowych giełdach i pożegnanie Andrzeja Leppera - o tym m.in. rozmawiali goście "Faktów po Faktach". Z Markiem Jurkiem, Józefem Oleksym i Władysławem Frasyniukiem rozmawiał Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, a potem Krzysztof Janik z SLD. Byli ministrowie spraw wewnętrznych odpowiedzą na pytania o zamieszki w Londynie i fatalną sesję na warszawskiej giełdzie.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 byli dziennikarze TVN24 Justyna Pochanke, Grzegorz Miecugow i Anita Werner, a w drugiej dr Anna Materska-Sosnowska z Instytutu Nauk Politycznych UW.

Fakty po Faktach

O przyczynach światowego kryzysu finansowego mówił w "Faktach po Faktach" prof. Leszek Balcerowicz. Z kolei były wicepremier Roman Giertych odniósł się do motywów śmierci Andrzeja Leppera.

Fakty po Faktach

Gościem Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 był minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 gośćmi Beaty Tadli byli Tadeusz Iwiński z SLD, Paweł Zalewski z PO i Marek Migalski z PJN, a w drugiej - Mirosław Orzechowski z LPR i Anna Kalata, była posłanka Samoobrony.

Fakty po Faktach

W piątek zmarł szef Samoobrony Andrzej Lepper. W "Faktach po Faktach" polityka wspominali jego współpracownik Janusz Maksymiuk, a także Eryk Mistewicz, dr Bartłomiej Biskup oraz Cezary Michalski.

1954-2011

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Były lider Samoobrony i wicepremier w koalicyjnym rządzie z PiS i LPR, ostatnio często na salach sądowych m.in. z powodu tzw. afery gruntowej, a zwłaszcza seksafery. Zabił się w Warszawie.

Fakty po Faktach

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był polityk SLD Leszek Miller. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z byłym ministrem spraw zagranicznych Adamem Danielem Rotfeldem.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" Ryszard Kalisz rozmawiał z Justyną Pochanke o zamieszaniu wokół raportu komisji Millera. W drugiej części programu Sławomir Sierakowski i Jan Wróbel dyskutowali z prowadzącą o obchodach wybuchu Powstania Warszawskiego i niestosownym zachowaniu widzów podczas składania wieńców pod pomnikiem Gloria Victis na Powązkach.

Ścieżka dostępu

Teraz brawurowa akcja prezydenta Wilna, czyli rajd transporterem opancerzonym po ścieżce rowerowej. Pancerny kolos miał za zadanie rozgnieść zaparkowanego na ścieżce i utrudniającego życie miłośnikom dwóch kółek mercedesa. U nas na razie po taki kaliber nikt nie sięga, ale stosunki między cyklistami a kierowcami bywają mocno napięte.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był prof. Władysław Bartoszewski. - To było tak, jak tragedia grecka, nie było dobrego wyjścia każde wyjście było złe. Nie wywołanie powstania to odpowiedź pozytywna na twierdzenia Stalina: nie było żadnej Armii Krajowej. Nie było mądrych, byli mniej lub bardziej zdeterminowani - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24, wspominając Powstanie Warszawskie.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był prezydencki minister Sławomir Nowak. W drugiej części programu Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z politykiem SLD Leszkiem Millerem.