Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Ekonomia i kampania wyborcza były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Justyny Pochanke byli Ryszard Bugaj, Ryszard Petru i Michał Boni.

Fakty po Faktach

Gośćmi w "Faktach po Faktach" byli Jan Tomaszewski, Roman Kosecki, Tomasz Wołek i Jan Wróbel.

Fakty po Faktach

O tym kto wyróżnia się w tegorocznej kampanii m.in. rozmawiali goście "Faktów po Faktach". W studiu zasiedli Roman Giertych, Józef Oleksy i Kazimierz Kutz.

"Cwana i wyrachowana", czy "walcząca o swoje"?

Zdesperowana, załamana i zapłakana - pani Teresa Milczarek z Kutna prosiła o pomoc premiera. Donald Tusk dał urzędnikom tydzień na przedstawienie rozwiązań, które zmienią jej życie. Ale opieka społeczna już jej pomaga - jej rodzina dostaje zasiłek, a mąż pracuje. Dlatego najbliżsi sąsiedzi mówią o niej "cwana i wyrachowana". Ona jednak odpowiada im: "Wiem o co walczę".

Fakty po Faktach

O możliwych koalicjach i uczestnictwie Zyty Gilowskiej w konferencji zorganizowanej przez PiS i przy obecności Jarosława Kaczyńskiego - m.in. na ten temat w "Faktach po Faktach" dyskutowali zaproszeni politycy. Gośćmi Anity Werner byli Andrzej Halicki (PO), Tomasz Kalita (SLD) i Joachim Brudziński (PiS).

Fakty po Faktach

O szansach wyborczych SLD i Ruchu Palikota dyskutowali w "Faktach po Faktach" Janusz Palikot i Piotr Gadzinowski. W drugiej części programu gościem Grzegorza Kajdanowicza był były prezydent Lecha Wałęsa.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Julia Pitera, Ryszard Czarnecki i Władysław Frasyniuk.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Andrzej Olechowski, Marek Migalski, Janusz Wojciechowski i Paweł Zalewski.

Nauka przed sądem

Sejsmolodzy na ławie oskarżonych - za trzęsienie ziemi, które 2 lata temu we Włoszech zabiło ponad 300 osób. Oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci, bo nie ostrzegli mieszkańców na czas, bronią się mówiąc - z naturą nie da się wygrać przed sądem.

Fakty po Faktach

Gościem Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 był minister finansów Jacek Rostowski.

Fakty po Faktach

Grzegorz Napieralski mówił w "Faktach po Faktach" o programie i szansach SLD w zbliżających się wyborach parlamentarnych. W drugiej części programu o tym, czy słusznie odebrano dziecko "zbyt starym" rodzicom we Włoszech rozmawiali "Superniania" Dorota Zawadzka i psycholog, doradca rodzinny Andrzej Komorowski.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" o zbliżających się wyborach rozmawiali Lena Kolarska-Bobińska (PO), Marek Wikiński (SLD) i Ryszard Czarnecki (PiS). W drugiej części programu m.in. o sprawie "Nergala" mówił ks. Adam Boniecki.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Stefan Niesiołowski, Andrzej Celiński, Paweł Poncyljusz i Tomasz Nałęcz.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gościem Justyny Pochanke był były premier Kazimierz Marcinkiewicz, a drugiej: ekonomiści i kandydaci do Senatu - prof. Krzysztof Rybiński i były minister finansów Marek Borowski.

Fakty po Faktach

Szansa Ruchu Palikota w wyborach i ewentualna koalicja z PO - o tym rozmawiał Janusz Palikot z Justyną Pochanke w pierwszej części "Faktów po Faktach". Drugim gościem programu był Zbigniew Boniek, który mówił o różnicach pomiędzy podejściem Polaków i Włochów do polityki.

Fakty po Faktach

12.09 | Sfałszowane oświadczenie Beaty Kempy i na co ze strony partii politycznych może liczyć polska młodzież. Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" byli Tomasz Kalita, Paweł Olszewski, Mariusz Kamiński oraz prof. Paweł Śpiewak i prof. Janusz Czapiński. (TVN24)

Fakty po Faktach

Polityka zagraniczna i przedwyborcza konwencja Platformy Obywatelskiej - m.in. były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli: Anna Fotyga i Paweł Graś.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" Beata Tadla spotkała się z Witoldem Waszczykowskim z PiS, Tadeuszem Iwińskim z SLD i Pawłem Zalewskim z PO. W części drugiej porozmawia z korespondentami zagranicznymi w Polsce - Miroslavem Karasem i Gabriele Lesser.

Fakty po Faktach

Burza wokół Zyty Gilowskiej, która miała wystartować w wyborczej debacie z ministrem Jackiem Rostowskim dobiegła końca. O decyzji Gilowskiej w "Faktach po Faktach" z Beatą Tadlą rozmawiali, Tadeusz Cymański z PiS i Jerzy Fedorowicz z PO. W drugiej części programu gościem był pierwszy niesłyszący kandydat na posła, Daniel Kowalski wspierany w swojej kampanii przez SLD, który mówił o przeszkodach, jakie stoją przed niesłyszącymi w Polsce.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister finansów Jacek Rostowski i Andrzej Olechowski.

Wójt na medal

W Faktach bezcenny choć kosztowny - pomysł na promocję własną. Wójt jednej z gmin wybity na monecie. Postanowił sie wybić ponad innych wójtów - bo rządzi gminą 20 lat. O samorządzie - bez samofinansowania - bo podobiznę wójta bito za pieniądze publiczne. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośmi "Faktów po Faktach" w poniedziałek byli minister kultury Bogdan Zdrojewski, Paweł Piskorski i Piotr Gadzinowski.

Fakty po Faktach

Dzisiaj w "Faktach po Faktach" tematem dyskusji była sytuacja Polaków na Litwie i polityka Wilna wobec mniejszości narodowych. Z Piotrem Marciniakiem najpierw rozmawiał minister Radosław Sikorski, a później profesor Jadwiga Staniszkis i doktor Karolina Wigura.

Fakty po Faktach

01.09 | Dlaczego PiS, jak dotąd, konsekwentnie odmawia udziału w przedwyborczych debatach? - na to pytanie w "Faktach po Faktach" odpowiadali Zbigniew Ziobro, Jan Wróbel i Tomasz Wołek. Program prowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Raport komisji badającej okoliczności śmierci Barbary Blidy prezentowany na pustej sejmowej sali i nadzieje Zbigniewa Chlebowskiego na głosy Polaków w nadchodzących wyborach. Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli wspomniany Zbigniew Chlebowski i Roman Giertych. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi poniedziałkowych "Faktów po Faktach" byli Ludwik Dorn, Ryszard Kalisz, dr Robert Śmigielski i Andrzej Person.

Fakty po Faktach

O awanturze wokół słów rzecznika PiS na temat posłów PSL rozmawiali goście Grzegorza Kajdanowicza Janusz Wojciechowski i Eugeniusz Kłopotek. O wyborczych szansach SLD mówił z kolei Włodzimierz Czarzasty.

Fakty po Faktach

W pierwszej części programu gościem Anity Werner był rzecznik rządu Paweł Graś. W drugiej części dyskutowali ze sobą Tomasz Kalita z SLD i Beata Kempa z PiS.

Pod ochroną

Na pierwszy rzut oka wyglądało to na głupi żart lub niebezpieczną zabawę. Okazało się, że jadący na masce samochodu człowiek trzymający się wycieraczek auta to bezkompromisowy ochroniarz. Miał bronić terenu prywatnego i bronił. Nie zszedł z drogi nawet gdy auto nie chciało się zatrzymać. To dopiero była jazda.

Fakty po Faktach

Debaty o debatach i zbliżające się z każdym dniem wybory były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Zbigniew Girzyński, Andrzej Halicki, Edmund Klich i Bogdan Borkowski. (TVN24)