Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Ryszard Kalisz z SLD, Andrzej Czuma z PO i Ludwik Dorn, poseł niezrzeszony.

Fakty po Faktach

Raport komisji szefa MSWiA - Jerzego Millera - na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej i dymisja Bogdana Klicha - dotychczasowego Ministra Obrony Narodowej były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka w specjalnym wydaniu programu byli: Jerzy Miller, Joachim Brudziński, Janusz Zemke, Julia Pitera, mjr Michał Fiszer i ppłk Robert Benedict.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli prof. Paweł Śpiewak i prof. Jadwiga Staniszkis. Komentowali zapowiedzianą na piątek publikację raportu ws. katastrofy smoleńskiej. W drugiej b. minister zdrowia Marek Balicki i psycholog biznesu Jacek Santorski rozmawiali o limitach pracy dla lekarzy.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN24 był były premier i szef MSZ, senator Włodzimierz Cimoszewicz. - - Słysząc o tym ćwierkaniu zareagowałem trochę złośliwie uważając, że nasz dzielny minister powinien pojechać do Norwegii i sam zastrzelić "drania". Nie powinien był tego wypisywać. To było szkodliwe i oparte na ignorancji - mówił polityk w programie.

Fakty po Faktach

Gościem Anity Werner w pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był płk Edmund Klich, były polski przedstawiciel akredytowany przy MAK, a drugiej - ekonomista Janusz Jankowiak i prezes GPW Ludwik Sobolewski.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 Anita Werner rozmawiała z wiceministrem spraw wewnętrznych Adamem Rapackim o zagrożeniu zamachami w Polsce. W drugiej, z dziennikarzami muzycznymi Robertem Leszczyńskim i Piotrem Stelmachem o śmierci piosenkarki Amy Winehouse.

Fakty po Faktach

Czy po masakrze w Norwegii inne kraje będą chciały zaostrzyć przepisy dotyczące legalnego posiadania broni? Na ten temat w "Faktach po Faktach" Piotr Marciniak rozmawiał z Jerzym Dziewulskim i prof. Ewą Łętowską.

Fakty po Faktach

Co dalej po zamachach w Norwegii, jak uchronić społeczeństwo przed takimi atakami? To poruszone w "Faktach po Faktach" tematy. Gośćmi Beaty Tadli byli Paweł Zalewski i dr Przemysław Guła oraz prof. Jacek Raciborski i Marcin Bogusławski.

Fakty po Faktach

Na temat zamachu w Oslo rozmawiali w "Faktach po Faktach" Roman Polko i Andrzej Halicki. A o pomocy finansowej dla Grecji Piotr Marciniak rozmawiał z ministrem finansów Jackiem Rostowskim.

Fakty po Faktach

O publikacji raportu komisji Millera i o działaniach rządu ws. pomocy dla poszkodowanych w wyniku nawałnic rozmawiali w "Faktach po Faktach" Ludwik Dorn i Ryszard Kalisz. A o kryzysie eurostrefy i kłopotach Grecji opowiadał Dariusz Rosati.

Fakty po Faktach

Partie polityczne w blokach startowych a prezydent czeka. Oficjalnie termin wyborów ogłosi za dwa albo za trzy tygodnie. O szczegółach Grzegorz Kajdanowicz porozmawia ze Sławomirem Nowakiem. Gośćmi "Faktów po Faktach" będą też Joanna Senyszyn i Ryszard Czarnecki.

Fakty po Faktach

Jaka jest kondycja polskiego rolnictwa i czy Krzysztof Piesiewicz ma szansę dostać się do Senatu w najbliższych wyborach były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Waldemar Pawlak i Kazimierz Kutz.

Fakty po Faktach

Spór o ministra Sawickiego i rolnictwo był głównym tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Julia Pitera, Tomasz Poręba i Andrzej Lepper.

Fakty po Faktach

Barwy kampanii - głównym tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Jadwiga Staniszkis i Janusz Palikot.

Fakty po Faktach

O kryzysie, kłopotach Grecji i przyszłości Europy W "Faktach po Faktach" Grzegorz Kajdanowicz rozmawiał z ministrem finansów Jackiem Rostowskim, a o polityce i starcie w nadchodzących wyborach z byłym polskim akredytowanych przy MAK Edmundem Klichem.

Fakty po Faktach

O wyborach w "Faktach po Faktach" Justyna Pochanke rozmawiała z Ryszardem Kaliszem z SLD. A o nastrojach Polaków i najnowszej Diagnozie społecznej 2011 z Janem Wróblem i Jackiem Santorskim.

Fakty po Faktach

O polityce rozmawiali w "Faktach po Faktach" Ludwik Dorn i Józef Oleksy. A o kryzysie Justyna Pochanke rozmawiała z Krzysztofem Rybińskim.

Fakty po Faktach

Co znajduje się w raporcie komisji ministra Millera, dlaczego prezydent zdecydował, że KRRiT zostaje i co dalej z kursem franka - m.in. na te tematy rozmawiała Justyna Pochanke ze swoimi gośćmi w "Faktach po Faktach". W studiu pojawili się Grzegorz Schetyna, Ryszard Petru i Piotr Kuczyński.

Fakty po Faktach

Jaki jest stan polskiej demokracji wg PiS i co dalej w związku z aferą podsłuchową w Wielkiej Brytanii. Gośćmi Justyny Pochanke byli Adam Hofman oraz Marek Ostrowski i Bartosz Węglarczyk.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" historycy prof. Antoni Dudek i dr Piotr Gontarczyk skomentują obchody 70. rocznicy mordu w Jedwabnem. W drugiej części sportowcy Leszek Blanik i Paweł Nastula opowiedzą o swoich startach w wyborach parlamentarnych.

Fakty po Faktach

Niedawny spór w PiS i niebezpieczeństwa jakie czekają na dalekich podróżników były m.in. tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Paweł Zalewski, Janusz Wojciechowski i Jerzy Wenderlich oraz Jacek Pałkiewicz.

Fakty po Faktach

08.07 | O wycofaniu się z polityki Wiesława Martyniuka i zamieszaniu w Wielkiej Brytanii związanym z "NotW". Gośćmi Beaty Tadli byli Wojciech Olejniczak, Andrzej Komorowski, Andrzej Grabowski i Tomasz Kin. (TVN24)

Fakty po Faktach

Wystąpienie Zbigniewa Ziobry w europarlamencie i kosmiczna podróż Atlantisa były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli Małgorzata Kidawa-Błońska i Zbigniew Girzyński oraz Bogusław Wołoszański i dr Krzysztof Ziółkowski.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był szef MSZ Radosław Sikorski. W drugiej części programu z Piotrem Marciniakiem rozmawiali eurodeputowany PO Jacek Saryusz-Wolski oraz eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki.

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był były premier Kazimierz Marcinkiewicz. W drugiej części programu Anita Werner rozmawiała z były szefem rządu, obecnie senatorem Włodzimierzem Cimoszewiczem.

Fakty po Faktach

Data wyborów i interwencja rodziców w sprawie posyłania do szkół sześciolatków były m.in. tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka byli Bartosz Arłukowicz i Adam Hofman oraz Roman Giertych i Andrzej Celiński.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" byli były marszałek Sejmu Marek Jurek z Prawicy RP oraz Włodzimierz Czarzasty ze stowarzyszenia Ordynacka. W drugiej części programu Piotr Marciniak rozmawiał z prawnikiem prof. Piotrem Kruszyńskim i dziennikarzem Jackiem Mojkowskim.

Fakty po Faktach

O tym, co daje Polsce członkostwo w Unii Europejskiej oraz o polskiej prezydencji mówili w "Faktach po Faktach" Danuta Huebner, posłanka do Parlamentu Europejskiego, była Komisarz Unii Europejskiej ds. Polityki Regionalnej, a także dziennikarka Monika Richardson i Krzysztof Bosak z Fundacji Republikańskiej.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" byli doradca prezydenta prof. Tomasz Nałęcz oraz b. wicepremier i minister edukacji Roman Giertych. W drugiej części programu Justyna Pochanke rozmawiała z psychologiem społecznym Jackiem Santorskim.

Fakty po Faktach

29.06 | Co zawiera "Biała księga" i ile ma wspólnego z rzeczywistością rozmawiali goście "Faktów po Faktach". Justyna Pochanke gościła w studiu Andrzeja Celińskiego, Witolda Waszczykowskiego i Tomasza Hypkiego. (TVN24)