Argentyńczycy płaczą, Polacy zdeterminowani

Bunt w drużynie Argentyny, Maradona płacze, piłkarze żądają natychmiastowego zwolnienia trenera. Argentyńczycy dostali od Chorwatów tak tęgie lanie, że mogą nie wyjść z grupy. Nasi piłkarze niechętnie wychodzą na konferencje, są na siebie źli i wolą się skupić na niedzielnej Kolumbii. Mecz z Kolumbią to będzie i dla nas, i dla nich, mecz o wszystko.

Tramwaje Warszawskie walczą z epidemią zombie

Uwaga! Zombie na ulicach Warszawy. Wpatrzeni w telefony, nie widzą nic. Wpadają pod samochody i tramwaje, bo w telefonie nie widać, czy światło jest czerwone czy zielone. O mocnej kampanii społecznej Tramwajów Warszawskich, która ma z zombie zrobić ludzi i uratować im życie.

Prognoza pogody na sobotę 23 czerwca

W sobotę przelotne opady deszczu, a na wschodzie Polski burze. Temperatura maksymalna w dzień od 17 stopni Celsjusza na południu do 20 stopni Celsjusza na północnym wschodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach burzowych do 80 km/h, zachodni.

Dowódca antyterrorystów wypadł przez okno i zginął. Dymisje w policji

Do wypadku doszło na imprezie w ośrodku szkoleniowym MSW w Świnoujściu w nocy ze środy na czwartek. Wcześniej była narada szefów lubuskiej policji, a po niej zabawa - przerwana tragicznie. Minister Brudziński długo z reakcją nie czekał. Szefowie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim zostali w związku ze zdarzeniem odwołani.

Czekają nas burze, grad, porywisty wiatr

Burze z gradem, wiatr o prędkości dochodzącej do stu kilometrów na godzinę, a nawet trąby powietrzne. Astronomiczne lato zaczyna się od mocnego uderzenia. Którędy przejdą te najbardziej gwałtowne burze i jak mocno się po nich ochłodzi?

Wielkie sprzątanie po Macierewiczu? CBA w MON

Centralne Biuro Antykorupcyjne w ministerstwie obrony. Trwa kontrola wydatków z czasów Antoniego Macierewicza. Kto kupił zabytkową broń za 10 milionów złotych w czasie, gdy w armii jest lista pilniejszych wydatków?

Węgry wprowadzają kary za pomaganie nielegalnym imigrantom

Trudno w to uwierzyć, ale jest taki kraj w Europie, w którym za pomoc ludziom będzie grozić więzienie. W Europie, która szczyci się chrześcijańskimi korzeniami. Węgrzy uchwalili ustawę, zgodnie z którą za pomoc osobom bez oficjalnego statusu uchodźcy można być skazanym na rok więzienia, a także zmiany w konstytucji, które nie pozwolą na osiedlanie się na Węgrzech obcej ludności.

Prognoza pogody na piątek 22 czerwca

W piątek zachmurzenie kłębiaste umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu do 5-15 mm, na zachodzie i Pomorzu możliwe burze. Tylko na Podlasiu, wschodnim Mazowszu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu pogodnie. Temperatura maksymalna od 16 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku i 18 stopni Celsjusza w centrum kraju do 20 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, w burzach silny - do 80 km/h.

"Politycy PiS boją się wyjechać". Spotkanie z prezydium Bundestagu odwołane

Prezydium polskiego Sejmu miało się spotkać z prezydium Bundestagu, ale w ostatniej chwili wizytę odwołano. Strona polska, jako powód, podała wewnętrzną sytuację polityczną. Opozycja zastanawia się nad tym, jakie wydarzenie może uzasadniać taki powód. - To świadczy o tym, że politycy PiS mają problemy nie ze sprawami w Polsce, tylko ze sprawami w Prawie i Sprawiedliwości. Wszyscy chcą być razem w Warszawie, bo boją się, że jak któryś wyjedzie, to straci wpływy - przypuszcza Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu z PO.

Pogoda na czwartek 21 czerwca

Na obszarze całego kraju wystąpią przelotne deszcze i burze o zróżnicowanym natężeniu. Na Kujawach, Ziemi Łódzkiej i Śląsku możliwe wystąpienie trąb powietrznych. Temperatura maksymalna wyniesie od 26 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej, do 32 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.