Zobacz Fakty

Zobacz Fakty

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Adam Bielan z Polska Jest Najważniejsza i Marek Borowski z SDPL.

Polki w Pirellim. Piękne i fotografowane przez samego Lagerfelda. W najsłynniejszym kalendarzu świata pojawią się Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak. Każda wygląda jak dzieło sztuki... albo natury.

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był były szef Wojskowych Służb Informacyjnych generał Marek Dukaczewski i doradca prezydenta ds. międzynarodowych profesor Roman Kuźniar.

Całkowite zawieszenie subwencji z budżetu państwa dla partii politycznych i dyplomatyczna bomba Wikileaks to tematy niedzielnych "Faktów po Faktach". Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Tykającej paczki nie wnoś nigdy do domu, a na widok mężczyzny z pistoletem biegnij do mamy - rosyjska FSB kręci sensacyjne filmy dla... dzieci. Krótkie i z morałem, a bohaterami nie są ani wilk, ani zając. Chodzi o to, by dzieci wiedziały co robić w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Oto rysunkowe kino akcji, dozwolone do lat 18.

Ma 11 lat, piękny głos, na koncie 300 tysięcy złotych - i zwycięstwo w programie Mam Talent. Magda Welc ma też, miejmy nadzieję, wielką muzyczną karierę przed sobą.

Poseł skończył, my jeszcze nie bo spieszymy poinformować, że doczekaliśmy się. Śniegu i mrozu także w górach - można zaczynać sezon narciarski. W Szczyrku już jeżdżą, choć muszą pomagać sobie sztucznym śniegiem.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, oraz Ludwik Dorn, były minister spraw wewnętrznych i administracji.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski oraz Roman Giertych i Tadeusz Iwiński z SLD.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Józef Oleksy i Czesław Bielecki.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna z PO i Joanna Kluzik-Rostkowska z PJN.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Adam Hoffman z PiS, Julia Pitera z PO i Bartosz Arłukowicz z SLD.

Gościem "Faktów po Faktach" był wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Magdalena Środa, prof. Radosław Markowski, prof. Krzysztof Rybiński oraz Waldemar Kuczyński.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak ze stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza", oraz Sławomir Nowak, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

14.11 | Czy to dobrze, czy źle, że Anna Fotyga i Antoni Macierewicz chcą pojechać do USA by prosić o pomoc przy śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej? Między innymi na to pytanie próbowali odpowiedzieć goście Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach". Byli nimi Andrzej Olechowski, Witold Waszczykowski i Tadeusz Iwiński. (TVN24)

13.11 | Co się dzieje w PiS i wkoło niego. Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" będą Jadwiga Staniszkis i Jan Lityński. (TVN24)

Gościem Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był Marek Łopiński, minister w kancelarii Lecha Kaczyńskiego.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Artur Zawisza, członek komitetu poparcia "Marszu Niepodległości", Maciej Wieczorkowski z inicjatywy "Stop Wojnie", oraz były premier Leszek Miller.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli europoseł Zbigniew Ziobro (PiS) i prof. Tomasz Nałęcz, doradca Prezydenta RP.

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli europoseł Marek Migalski oraz Roman Giertych.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Nelly Rokita (PiS) oraz Janusz Palikot

Tematem "Faktów po Faktach" było usunięcie z Prawa i Sprawiedliwości" posłanej Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elzbiety Jakubiak. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli: w pierwszej części - były premier Kazimierz Marcinkiewicz, a w drugiej - Beata Kempa z PiS i Jerzy Wenderlich z SLD.

W "Faktach po Faktach" dwie posłanki o których od dwóch dni jest zdecydowanie najgłośniej. Gośćmi Anity Werner będą Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak. (TVN24)

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł Marek Migalski, oraz Andrzej Halicki z PO i Wojciech Olejniczak z SLD.

Gościem "Faktów po Faktach" był dowódca 36. specjalnego pułku lotnictwa transportowego płk. Mirosław Jemielniak, a także były marszałek sejmu Ludwik Dorn i były minister obrony narodowej Janusz Zemke (SLD).

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach był płk Tomasz Pietrzak, były dowódca 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. W drugiej części programu z Justyną Pochanke rozmawiał Marek Ostrowski, dziennikarz "Polityki".

W Faktach po Faktach Aleksander Kwaśniewski skomentuje niepokojące informacje o paczkach zawierających ładunki wybuchowe i oceni, jakie jest rzeczywiste zagrożenie światowym terroryzmem.