Najnowsze

Najnowsze

Jak z cebra

Teraz niespodzianka na Ukrainie - potężna burza nad stadionem w Doniecku - sędzia już w piątej minucie meczu Ukraina-Francja musiał przerwać spotkanie i poprosić zawodników by schronili się w szatni.

Tylko spoko

Mało Greków, dużo Rosjan - no i trudna do oszacowania grupa polskich kibiców i kiboli. Jutro w Warszawie kolejny mecz podwyższonego ryzyka. Gotowi na wszystko muszą być organizatorzy, ochroniarze, policja, prokuratorzy i sędziowie, by nie dopuścić do powtórki z wtorku. Dziś zapadły kolejne wyroki dla kiboli.

Tędy droga

Była symbolem przygotowań do Euro i warunkiem sukcesu, walki do samego końca o przejezdność i wreszcie tego, że Polak potrafi. Tydzień po rozpoczęciu turnieju o autostradzie A-2 jest cicho. Czy rzeczywiście ciągnie nią z zachodu sznur aut? Czy rzeczywiście była niezbędna?

"Fakty po Faktach"

12.04 | Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, Andrzej Biernat i Zbigniew Girzyński oraz Bolesław Piecha i Jakub Szulc (TVN24).

Fakty po Faktach

06.04 | Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Krzysztof Janik, Julia Pitera oraz Witold Waszczykowski. Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz (TVN24)

Fakty po Faktach

20.03 | Leszek Miller i Jarosław Gowin byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

19.03 | Roman Giertych, Marek Borowski i prof. Szewach Weiss byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Władysław Frasyniuk, były działacz opozycji PRL i były polityk oraz poseł SLD Ryszard Kalisz i Marek Jurek z Prawicy Rzeczpospolitej.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Ryszard Czarnecki z PiS, senator Kazimierz Kutz oraz Andrzej Celiński. Politycy komentowali propozycję likwidacji Funduszu Kościelnego.

Fakty po Faktach

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski i Joanna Kluzik-Rostkowska byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Gościem Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" była marszałek Sejmu Ewa Kopacz.

Fakty po Faktach

Kazimierz Marcinkiewicz, prof. Aleksander Smolar i Andrzej Urbański byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Grzegorz Napieralski, Małgorzata Kidawa-Błońska i Joachim Brudziński oraz Andrzej Olechowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Witold Waszczykowski i Tomasz Nałęcz oraz Urszula Dudziak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Lena Kolarska-Bobińska, Marzena Machałek i dr Elżbieta Korolczuk oraz prof. Łukasz Turski i Maciej Muskat byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Ryszard Kalisz i Ludwik Dorn oraz Jurek Owsiak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Prof. Leszek Bacerowicz i prof. Paweł Śpiewak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" w pierwszej części programu był Włodzimierz Cimoszewicz, a po przerwie w studiu pojawili się Stefan Majewski i senator Andrzej Person, którzy wspominali zmarłego Włodzimierza Smolarka.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 byli Janusz Palikot, Marek Ostrowski i dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas.

Fakty po Faktach

Ratownik medyczny, Adam Pietrzak i psycholog Jacek Santorski o katastrofie kolejowej w Szczekocinach.

Fakty po Faktach

O katastrofie kolejowej pod Szczekocinem koło Zawiercia w "Faktach po Faktach" mówili minister zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz prof. Wojciech Paprocki z katedry transportu SGH, pasażer, który brał udział w akcji ratunkowej Łukasz Janiec i zastępca śląskiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Jeremi Szczygłowski. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Zbigniew Kuźmiuk z PiS, Dariusz Rosati z PO oraz były ambasador RP w Rosji Stanisław Ciosek i politolog prof. Włodzimierz Marciniak.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" rozmowa z byłym ministrem sportu, Mirosławem Drzewieckim oraz z przewodniczącym Stronnictwa Demokratycznego, Pawłem Piskorskim na temat inauguracji Stadionu Narodowego i premii zapisanej w kontrakcie byłego szefa NCS, Rafała Kaplera. W drugiej części programu - rozmowa z przewodniczącym zarządu Stowarzyszenie Ordynacka, Włodzimierzem Czarzastym o stosunkach między SLD a Ruchem Palikota.

Fakty po Faktach

Maryla Rodowicz i Tomasz Wołek oraz Andrzej Celiński i Witold Waszczykowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Kazimierz Marcinkiewicz i Zbigniew Boniek byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, a w drugiej - Elżbieta Jakubiak z PJN i Jerzy Fedorowicz z PO.

Fakty po Faktach

Wanda Nowicka, Marek Borowski i Ryszard Czarnecki oraz Andrzej Person i Tomasz Stockinger byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli b. premier Jan Krzysztof Bielecki oraz szef SLD Leszek Miller. Rozmowa dotyczyła emerytur i 100 dni rządu Donalda Tuska.

Fakty po Faktach

24.02 | Henryka Krzywonos, Ludwik Dorn i Paweł Zalewski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)