Zobacz Fakty

Zobacz Fakty

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli: w pierwszej części - były premier Józef Oleksy, a w drugiej - publicyści: Jan Wróbel i Janusz Rolicki.

Gościem "Faktów po Faktach" był minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. W programie mówił m.in. o wizycie Siergieja Ławrowa w Polsce.

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi Justyny Pochanke byli prof. Tomasz Nałęcz - doradca Prezydenta RP i poseł PiS Zbigniew Girzyński. W drugiej części: prof. Aleksander Smolar - politolog i prezes Fundacji Batorego oraz publicysta Cezary Michalski.

Gośćmi Justyny Pochanke w Faktach po Faktach byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna i dziennikarz Jerzy Baczyński.

W "Faktach po Faktach" Beata Tadla rozmawia ze swoimi gośćmi Tomaszem Nałęczem i Arkadiuszem Mularczykiem o wypowiedzi "Nie ma takiej ofiary, której nie warto złożyć, by się spotkać z Putinem", z powodu której Jarosław Kaczyński domaga się dymisji tego pierwszego. W drugiej części rozmowy gościem był Jan Dworak, szef KRRiTV, opowiadający o spotkaniu z prezydentem Bronisławem Komorowskim i roli mediów w łagodzeniu temperatury sporu politycznego.

W "Faktach po Faktach" Anita Werner rozmawia ze swoimi gośćmi: Bartoszem Arłukowiczem i Bolesławem Piechą o poczuciu zagrożenia i potrzebie ochrony, a także o debacie w sprawie ustawy o zapłodnieniu in vitro. W drugiej części nowy przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda opowiada, jaką ma wizję przyszłości związku.

Czy tragedia a biurze posłów PiS w Łodzi zmieni język w polskiej polityce? Na to pytanie starali się odpowiedzieć goście Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach". W pierwszej części - minister w Kancelarii Prezydenta Sławomir Nowak, a w drugiej - wicepremier Waldemar Pawlak.

19.10 | Jak nazwać to, do czego doszło w siedzibie PiS w Łodzi i co zrobić by więcej takie tragedie nie miały miejsca. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza będą Ryszard Czarnecki, Bartosz Arłukowicz, Andrzej Halicki i Paweł Śpiewak. (TVN24)

O głosie Kościoła w sprawie in vitro i pomyśle szefa dyplomacji na pomnik ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" będą Radosław Sikorski i Hanna Gronkiewicz-Waltz.

W "Faktach po Faktach" Zbigniew Romaszewski z PiS i były premier Józef Oleksy o polityce krajowej oraz kandydat na prezydenta Warszawy Czesław Bielecki z PiS także o polityce, ale samorządowej.

W Faktach po Faktach Julia Pitera z PO i Wojciech Olejniczak z SLD porozmawiają o inauguracji kampanii wyborczych i odsłuchanych zapisach z czarnych skrzynek przez ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego, a także o przyszłości Ryszarda Kalisza. W drugiej części Marcin Meller i Jacek Santorski ocenią fenomen "Facebooka" i "Naszej Klasy".

15.10 | O przyszłej, ewentualnej roli w polityce Ryszarda Kalisza i o wizycie pary prezydenckiej w Watykanie. Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" będą Tadeusz Iwiński i Kazimiera Szczuka oraz Marek Jurek i Ireneusz Krzemiński. (TVN24)

14.10 | O SLD i Ryszardzie Kaliszu oraz o wizycie w Warszawie Michela Platiniego. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" będą Grzegorz Napieralski, Michał Listkiewicz i Tomasz Zimoch. (TVN24)

W "Faktach po Faktach" o akcji ratowania chilijskich górników rozmawiali eksperci. Gościem programu był m.in. Jerzy Markowski - inżynier górnik i były wice-minister przemysłu i handlu oraz gospodarki.

12.10 | Ryszard Kalisz porozmawia z Kamilem Durczokiem w "Faktach po Faktach" o tym, jak zareagował na wykluczenie go z władz SLD i czy w związku z tym opuści Sojusz dla Janusza Palikota? (TVN24)

10.10 | Minęło pół roku od smoleńskiej katastrofy. Ten temat zdominuje niedzielne "Fakty po Faktach". Gośćmi Piotra Marciniaka będą Joanna Kluzik-Rostkowska, Małgorzata Kidawa-Błońska i Paweł Śpiewak. (TVN24)

09.10 | Pielgrzymka rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem na miejsce tragedii i niespodziewane odejście z klubu PO Kazimierza Kutza. Gośćmi Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" będą Anna Komorowska i Kazimierz Kutz. (TVN24)

Grzegorz Kajdanowicz, witam w "Faktach po Faktach", w których będziemy mówili o tym, że Putin miał grać z Tuskiem, że podobno tracimy suwerenność, a także o tym, co dalej z dopalaczami.

O pingwinach, Mojżeszu, zielonej wyspie i czarnej dziurze , a także czemu o tym, dlaczego moi goście już się śmieją - w "Faktach po Faktach" wśród gości Adam Szejnfeld, Robert Gwiazdowski, Magdalena Środa i Aleksander Smolar.

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli Julia Pitera z PO oraz były wicepremier Roman Giertych.

05.10 | O najnowszych doniesieniach tvn24.pl w sprawie śledztwa dot. śmierci Krzysztofa Olewnika, będzie m.in. mowa w "Faktach po Faktach". W domu porwanego znaleziono ślady krwi dwóch, wcześniej nieznanych osób. Gośćmi Justyny Pochanke będą Janusz Kaczmarek i Paweł Poncyliusz. (TVN24)

04.10 | Dopalacze od strony medycznej i wychowania dzieci oraz odejście Janusza Palikota z PO będą tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Justyny Pochanke będą Marek Balicki, Bolesław Piecha, Jan Wróbel i Ludwik Dorn. (TVN24)

03.10 | Kongres Janusza Palikota i walka z dopalaczami będą tematami niedzielnych "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza będą politycy Sławomir Nitras i Wojciech Olejniczak oraz muzyk Zbigniew Hołdys i były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski. (TVN24)

02.10 | Jakie wrażenie konwencja Janusza Palikota zrobiła na rzeczniku rządu? Gościem Anity Werner w "Faktach po Faktach" był Paweł Graś. (TVN24)

01.10 | Bieżąca polityka będzie tematem rozmowy Anity Werner z profesor Jadwigą Staniszkis w "Faktach po Faktach". (TVN24)

Gośćmi "Faktów po Faktach" była Ewa Komorowska, wdowa po Stanisławie Komorowskim, wiceszefie MON oraz Józef Oleksy, były premier

Wicepremier Grzegorz Schetyna zapowiedział w "Faktach po Faktach" legislacyjną ofensywę rządu. Z kolei Kazimierz Marcinkiewicz mówił w programie o traumie szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Lotnicze sensacje Edmunda Klicha i niebezpieczeństwo, jakie niosą dopalacze będą tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Kamila Durczoka będą płk. Stefan Gruszczyk i gen. Gromosław Czempiński oraz psycholog Andrzej Komorowski i b. wiceminister zdrowia Bolesław Piecha.

26.09 | Wypadek polskiego autokaru pod Berlinem i trochę polityki okiem Marka Migalskiego będą tematami "Faktów po Faktach". Program poprowadzi Piotr Marciniak. (TVN24)

Janusz Palikot o swojej przyszłości. W "Faktach po Faktach" kontrowersyjny poseł PO opowiada, dlaczego założy stowarzyszenie, jak długo będzie na jego czele i kiedy przekształci się ono w partię polityczną.