Zobacz Fakty

Zobacz Fakty

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Wojciech Olejniczak (SLD), Tomasz Dudziński (PJN) oraz ekonomista prof. Krzysztof Rybiński.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jacek Sasin (PiS), Jarosław Gowin (PO) oraz Paweł Poncyliusz (PJN).

Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" byli mec. Rafał Rogalski pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, były premier Józef Oleksy, oraz doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Lokale wyborcze juz zamknięte. Białoruś wybierała dziś prezydenta i niespodzianki raczej nie będzie. Potwierdza to sondaż - jedyny oficjalny. 76 procent głosów dla Aleksandra Łukaszenki. Politycy opozycji powodów do zadowolenia nie mają żadnych. Zapowiadali, że dziś wieczorem wyjdą na ulice Mińska. Prezydent Białorusi odpowiadał, że na Placu Październikowym nie będzie nikogo.

Posłowie bardzo chcieliby wiedzieć jakie zastrzeżenia ma rząd do rosyjskiego raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej, ale chyba się nie dowiedzą. Bo większość posłów pewnie się na to nie zgodzi. To na razie wiedza tajna, choć ostateczny raport będzie upubliczniony. Politycy opozycji chcieliby tajnego posiedzenia Sejmu i informacji premiera jak najszybciej. Głosowanie w tej sprawie w styczniu.

Amerykański generał przeprasza Polaków - "jestem skonsternowany" pisze do Bogdana Klicha generał John Campbell po publikacji amerykańskiego "Time'a". Anonimowi oficerowie amerykańscy skrytykowali w niej działania polskich żołnierzy w afgańskiej prowincji Ghazni.

Od wielu godzin z londyńskiego Heathrow nie odleciał żaden samolot. Każdy kto tam kiedyś był, wie doskonale, co to oznacza. Tysiące ludzi koczuje w terminalach i czeka na lepsza pogodę, bo to śnieg unieruchomił i samoloty, i pasażerów. Z Heathrow nie tylko nie można odlecieć, ale nie można też na Heathrow przylecieć. Problemy z zimą mają tez lotniska w Niemczech, Francji i Belgii, ale to żadne pocieszenie.

Stały zaledwie kilka godzin - nikt niczego w nich nie zdążył kupić. I dobrze. Ale właściciel nie poddaje się, bo to, co robi to według niego dystrybucja, a nie handel. W zwykłym automacie są zwykłe kulki, tyle, że ich zawartość jest niezwykła, bo niebezpieczna. Pomysł był taki, by w automacie z dopalaczami tylko odbierało się przesyłkę. Zamówioną i opłaconą w Czechach.

Teraz kulig i bezpieczeństwo, czyli jak się bawić, żeby zabawa nie zamieniła się w koszmar - taki jak ten na Śląsku. 8-letnia dziewczynka nadal jest w szpitalu w ciężkim stanie. Jej brat nie żyje. Ta dramatyczna historia musi być przestrogą dla organizatorów podobnych zabaw.

Do tej pory górnicy robili to nielegalnie - po skończonej szychcie wracali na taśmie z węglem. Wkrótce może to się zmienić. A w jednej kopalni nawet już się zmieniło. Jazda może być na brzuchu, albo na kolanach - byle szybciej do celu, bo odległości są duże, więc spacer męczący. Górnicy tracą czas, kopalnie pieniądze - warto to zmienić. Jak?

Goście "Faktów po Faktach" komentowali białoruskie wybory. - Nie były rzetelne - uznał Paweł Kowal. Także Paweł Zalewski "nie miał co do tego złudzeń", zauważył jednak, że rośnie w siłę białoruska opozycja. - To może być dożywotnia prezydentura, choć nie musi - komentował Marek Borowski.

W pierwszej części "Faktów po Faktach" generał Waldemar Skrzypczak, były szef Sztabu Generalnego mówił o osiągnięciach polskiego wojska w Afganistanie. Z kolei Marek Bućko, były z-ca ambasadora Polski na Białorusi oraz Tadeusz Iwiński, poseł SLD dyskutowali o niedzielnych wyborach na Białorusi.

Gościem Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" był były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli poseł Bartosz Arłukowicz (SLD), wicemarszałek sejmu Stefan Niesiołowski (PO) i działacz opozycji antykomunistycznej Zbigniew Janas.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł Ryszard Kalisz (SLD), oraz ekonomiści Waldemar Kuczyński i Ryszard Petru.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister finansów Jacek Rostowski i historyk Norman Davis

W "Faktach po Faktach" TVN24 dwie relacje z sobotniego spotkania rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem - Małgorzaty Wassermann i Pawła Deresza. A po nich Joanna Kluzik-Rostkowska prosto z kongresu PJN, na którym wystąpiła jako "Simply the best".

11.12 | O spotkaniu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem w sobotnich "Faktach po Faktach" Beata Tadla rozmawiała z Adamem Hofmanem, Paweł Zalewski, Tadeusz Iwiński. Kolejnym gościem programu był John Godson - pierwszy ciemnoskóry poseł do polskiego parlamentu.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Roman Kuźniar, doradca prezydenta, oraz Marek Migalski (PJN).

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były marszałek sejmu Marek Jurek i doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli politolog Jadwiga Staniszkis i muzyk Zbigniew Hołdys.

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były premier Józef Oleksy i marszałek sejmu Stefan Niesiołowski, a także politolog dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas i gen. Gromosław Czempiński, były szef UOP.

Gośćmi "Fakty po Faktach" byli Dariusz Rosati i Roman Giertych, oraz redaktor naczelny tygodnika "Forum" Jacek Majkowski i redaktor Sławomir Popowski.

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak (PJN), Julia Pitera (PO) i Adam Hofman (PiS).

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jarosław Gowin (PO) i Zbigniew Girzyński (PiS) oraz kierowca rajdowy Michał Kościuszko i mł. insp. Wojciech Pasieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Adam Bielan z Polska Jest Najważniejsza i Marek Borowski z SDPL.

Polki w Pirellim. Piękne i fotografowane przez samego Lagerfelda. W najsłynniejszym kalendarzu świata pojawią się Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak. Każda wygląda jak dzieło sztuki... albo natury.

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był były szef Wojskowych Służb Informacyjnych generał Marek Dukaczewski i doradca prezydenta ds. międzynarodowych profesor Roman Kuźniar.

Całkowite zawieszenie subwencji z budżetu państwa dla partii politycznych i dyplomatyczna bomba Wikileaks to tematy niedzielnych "Faktów po Faktach". Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Tykającej paczki nie wnoś nigdy do domu, a na widok mężczyzny z pistoletem biegnij do mamy - rosyjska FSB kręci sensacyjne filmy dla... dzieci. Krótkie i z morałem, a bohaterami nie są ani wilk, ani zając. Chodzi o to, by dzieci wiedziały co robić w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Oto rysunkowe kino akcji, dozwolone do lat 18.