Najnowsze

Najnowsze

Tragiczny bilans

Do 150 wzrosła liczba śmiertelnych ofiar powodzi na południu Rosji. Ratownicy wciąż poszukują zaginionych. Akcję niesienia pomocy osobiście nadzoruje Władimir Putin.

Prawie jak pacjent

Uczą się, jak leczyć, ale zupełnie inaczej niż dotąd. Zanim spróbują na ludziach, uczą się na symulatorach. Odbieraja porody, udzielają nagłej pomocy medycznej, prowadzą intensywną terapię - uczą się także na swych błędach, ale nie zagrażając nikomu. To jest już możliwe, bo symulatory sa coraz doskonalsze, a symulują prawie wszystko.

Zabójczy upał

Na amerykańskim wschodnim wybrzeżu rekordowe upały. W okolicach Waszyngtonu prawie 40 stopni Celsjusza. Z powodu niespotykanej tam fali gorąca zmarło już prawie 30 osób.

Na czym polega chargeback?

Doradzamy jak zmniejszyć ryzyko straty w wypadku upadku biura podróży – płacąc za wycieczkę kartą kredytową. Rozmowa z M. Groszkiem, wiceprezesem Związku Banków Polskich

Tędy droga

Była symbolem przygotowań do Euro i warunkiem sukcesu, walki do samego końca o przejezdność i wreszcie tego, że Polak potrafi. Tydzień po rozpoczęciu turnieju o autostradzie A-2 jest cicho. Czy rzeczywiście ciągnie nią z zachodu sznur aut? Czy rzeczywiście była niezbędna?

Czas decyzji

O 20.00 pierwszy oficjalny trening polskich piłkarzy ale wcześniej - za kilka, może kilkanaście minut - konferencja prasowa trenera Franciszka Smudy i nie tylko.

Czas decyzji

Od kilku minut na wrocławskim stadionie trwa konferencja Franciszka Smudy i polskich piłkarzy - czy Smuda odkrył karty? Czy znamy już odpowiedzi na najważniejsze pytania o skład?

Mecz o wszystko

Orły Smudy już we Wrocławiu - do meczu o "być albo nie być" z Czechami zostało niewiele ponad 24 godziny. Scenariusz był taki jak zawsze: powitanie, hymn, autografy, uściski rąk i życzenia - wygrajcie. O tym w jakim składzie wystąpią Polacy sporo już wiemy - nie wiemy jednak wszystkiego. Tytoń a nie Szczęsny - to nieoficjalna więc tylko raczej pewna informacja.

Człowiek orkiestra

Na co dzień gra jak z nut - od święta kieruje jak z nut. Z zawodu jest szanowanym dyrygentem, więc nie musi ale chce raz na jakiś czas zasiąść za kierownica autobusu. Takie hobby ma znany pewnie wielu z Państwa Zygmunt Kukla - ten z Kukla Band. Kogo teraz wozi? Reprezentację Anglii która mieszka w Krakowie, ale gra na Ukrainie - gra dziś.

Tylko spoko

Mało Greków, dużo Rosjan - no i trudna do oszacowania grupa polskich kibiców i kiboli. Jutro w Warszawie kolejny mecz podwyższonego ryzyka. Gotowi na wszystko muszą być organizatorzy, ochroniarze, policja, prokuratorzy i sędziowie, by nie dopuścić do powtórki z wtorku. Dziś zapadły kolejne wyroki dla kiboli.

Jak z cebra

Teraz niespodzianka na Ukrainie - potężna burza nad stadionem w Doniecku - sędzia już w piątej minucie meczu Ukraina-Francja musiał przerwać spotkanie i poprosić zawodników by schronili się w szatni.

"Fakty po Faktach"

12.04 | Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, Andrzej Biernat i Zbigniew Girzyński oraz Bolesław Piecha i Jakub Szulc (TVN24).

Fakty po Faktach

06.04 | Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Krzysztof Janik, Julia Pitera oraz Witold Waszczykowski. Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz (TVN24)

Fakty po Faktach

20.03 | Leszek Miller i Jarosław Gowin byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

19.03 | Roman Giertych, Marek Borowski i prof. Szewach Weiss byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Władysław Frasyniuk, były działacz opozycji PRL i były polityk oraz poseł SLD Ryszard Kalisz i Marek Jurek z Prawicy Rzeczpospolitej.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Ryszard Czarnecki z PiS, senator Kazimierz Kutz oraz Andrzej Celiński. Politycy komentowali propozycję likwidacji Funduszu Kościelnego.

Fakty po Faktach

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski i Joanna Kluzik-Rostkowska byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Gościem Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" była marszałek Sejmu Ewa Kopacz.

Fakty po Faktach

Kazimierz Marcinkiewicz, prof. Aleksander Smolar i Andrzej Urbański byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Grzegorz Napieralski, Małgorzata Kidawa-Błońska i Joachim Brudziński oraz Andrzej Olechowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Witold Waszczykowski i Tomasz Nałęcz oraz Urszula Dudziak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Lena Kolarska-Bobińska, Marzena Machałek i dr Elżbieta Korolczuk oraz prof. Łukasz Turski i Maciej Muskat byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Ryszard Kalisz i Ludwik Dorn oraz Jurek Owsiak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Prof. Leszek Bacerowicz i prof. Paweł Śpiewak byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" w pierwszej części programu był Włodzimierz Cimoszewicz, a po przerwie w studiu pojawili się Stefan Majewski i senator Andrzej Person, którzy wspominali zmarłego Włodzimierza Smolarka.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 byli Janusz Palikot, Marek Ostrowski i dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas.

Fakty po Faktach

Ratownik medyczny, Adam Pietrzak i psycholog Jacek Santorski o katastrofie kolejowej w Szczekocinach.

Fakty po Faktach

O katastrofie kolejowej pod Szczekocinem koło Zawiercia w "Faktach po Faktach" mówili minister zdrowia Bartosz Arłukowicz oraz prof. Wojciech Paprocki z katedry transportu SGH, pasażer, który brał udział w akcji ratunkowej Łukasz Janiec i zastępca śląskiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Jeremi Szczygłowski. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.