Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" publicysta Tomasz Wołek, Jerzy Fedorowicz (PO), aktor Piotr Zelt oraz prof. Szewach Weiss.

Fakty po Faktach

Gośćmi w "Faktach po Faktach" byli były minister sprawiedliwości i europoseł Zbigniew Ziobro oraz Janusz Głowacki.

Fakty po Faktach

Elżbieta Jakubiak, Tomasz Zimoch i Michał Listkiewicz o aferze w PZPN i Adam Hofman o nowym otwarciu w PiS. "Fakty po Faktach" poprowadziła Katarzyna Kolenda-Zaleska.

"Fakty po Faktach"

O obecności krzyża w Sejmie, klimacie do świętowania odzyskania niepodległości oraz o kryzysie w Europie - w "Faktach po Faktach" z prof. Władysławem Bartoszewskim rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Fakty po Faktach

Jacek Rostowski i Wiesław Kaczmarek byli gośćmi czwartkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Fakty po Faktach

23.11 | Prezydent Bronisław Komorowski o byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko, o expose premiera Donalda Tuska, o swojej roli w nadchodzących latach i reakcji na zamieszki w Warszawie 11 listopada. Wszystko to w "Faktach po Faktach". Rozmowę poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" będzie profesor Leszek Balcerowicz. Skomentuje planowane przez rząd podwyżki. W drugiej części honorowy prezes Stowarzyszenia dziennikarzy Polskich Stefan Bratkowski będzie mówił o pobiciu pracownika Polsatu w Poznaniu.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Paweł Poncyljusz z PJN, Marcin Święcicki z PO, Bolesław Piecha z PiS i Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota.

Fakty po Faktach

W niedzielnych "Faktach po Faktach" Bogdan Pęk, Paweł Zalewski, Krzysztof Janik i prof. Paweł Śpiewak dyskutowali o sytuacji w PiS po liście prezesa Jarosława Kaczyńskiego, w którym między innymi oskarżał "ziobrystów" o porażkę w wyborach i długotrwałe działanie na szkodę partii.

Fakty po Faktach

Dariusz Rosati i Janusz Śniadek oraz Anna Materska-Sosnowska i Janusz Czapliński byli gośćmi sobotnich "Faktów po Faktach". Program poprowadziła Anita Werner.

Fakty po Faktach

Waldemar Pawlak, Andrzej Urbański i Jan Lityński byli w piątek gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Piotr Marciniak.

Fakty po Faktach

17.11 | Krzysztof Kwiatkowski, Marek Borowski i Jacek Sasin byli gośćmi czwartkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Piotr Marciniak. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" był były premier Leszek Miller. W drugiej części z Grzegorzem Kajdanowiczem rozmawiali Michał Listkiewicz, były prezes PZPN oraz Dariusz Dziekanowski, były piłkarz

Tragedia na molo

Dramat przy sopockim molo. Z zatoki gdańskiej wyłowiono zwłoki 3-letniej Weroniki, jej matkę także znaleziono w wodzie trzymającą się drabinki przy molo. Dziś po południu prokuratura poinformowała, że postawiła matce zarzut zabójstwa dziecka. Wciąż nie wiemy co było przyczyną tej tragedii. Wiadomo, że matka leczyła się psychiatrycznie. .

Ślepa uliczka

W Faktach radni podzieleni. W Opolu gorąca dyskusja o zimnej wodzie, czyli spór w sprawie nazwy jednej z ulic. Podział dokonał się wokół propozycji nadania ulicy nazwy „Dyngusa”. Część radnych uznała, że Dyngusa może ośmieszać jej mieszkańców i nie należy jej nadawać. Potem pojawił się kompromis w postaci ulicy „Śmigusa – Dyngusa”, ale tę nazwę też odrzucono, bo zbyt długa. Teraz jest pat. Pewnie dlatego, że do rozwiązania takiego problemu trzeba czasu, a radni w Opolu, jak widać, mają go w nadmiarze.

Tolerancja ponad wszystko

Ks. Adam Boniecki i Ewa Ewart wśród nagrodzonych medalem "Zasłużony dla Tolerancji". Nagrody wręczono dziś w Teatrze Żydowskim. Są one przyznawane tym, którzy walczą z nacjonalizmem, szowinizmem i antysemityzmem.

Fakty po Faktach

Gośćmi pierwszej części "Faktów po Faktach" byli Andrzej Celiński, Marek Jurek z "Prawicy Rzeczypospolitej" i Włodzimierz Czarzasty ze "Stowarzyszenia Ordynacka". W drugiej części gościem Piotra Marciniaka był Janusz Kaczmarek, były minister MSWiA.

Fakty po Faktach

Władysław Frasyniuk i Julia Pitera oraz Roman Giertych byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli rzecznik KGP Mariusz Sokołowski, były szef MWSiA Krzysztof Janik, poseł Ludwik Dorn, prof. Magdalena Środa oraz prof. Ryszard Bugaj.

Fakty po Faktach

Gośćmi Beaty Tadli w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Artur Zawisza ze stowarzyszenia "Marsz Niepodległości", Michał Sutowski z "Krytyki Politycznej", psycholog i ratownik Tomasz Kozłowski, aktor Daniel Olbrychski i publicyści: Igor Janke i Janusz Rolicki.

Fakty po Faktach

Jacek Rostowski i Zbigniew Boniek gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Stefan Niesiołowski z PO, Jerzy Wenderlich z SLD, Ryszard Czarnecki z PiS oraz senator Kazimierz Kutz.

Fakty po Faktach

Józef Oleksy i Kazimierz Marcinkiewicz gośćmi wtorkowych "Faktów po Faktach". Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz.

Fakty po Faktach

W poniedziałek w "Faktach po Faktach" gośćmi byli: Elżbieta Jakubiak i Marek Jurek oraz Dariusz Rosati i Ryszard Żółtaniecki. Program poprowadziła Anita Werner.

Fakty po Faktach

06.11 | W niedzielę w "Faktach po Faktach" zjawili się Joanna Kluzik-Rostkowska i Janusz Palikot. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był Arkadiusz Mularczyk i Paweł Poncyliusz. W drugiej części programu Anitąa Werner rozmawiała z politologiem prof. Radosławem Markowskim. Na koniec o greckim kryzyskie dyskutowi prezes GPW Ludwik Sobolewski i ekonomista Ryszard Petru.

Fakty po Faktach

4.11 | Gośćmi "Faktów po Faktach" byli w 1. części Bolesław Piecha z PiS i Jarosław Gowin z PO, którzy próbowali przewidzieć scenariusz na najbliższą przyszłość dla Prawa i Sprawiedliwości, a w dalszej części programu socjolog Paweł Śpiewak skomentował "na gorąco" decyzję komitetu politycznego PiS o wyrzuceniu z partii "ziobrystów".

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wiceszef PiS Zbigniew Ziobro oraz publicyści Piotr Semka i Adam Szostkiewicz.

Fakty po Faktach

Lotnictwo i polityka w środowych "Faktach po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli kpt. Tadeusz Wrona i Marcin Piróg oraz Włodzimierz Cimoszewicz. (TVN24)

Pożegnanie

Odeszli za wcześnie, pozostawili po sobie smutek, żal ale także wiele wspaniałych wspomnień i wiele ważnych dokonań. Artyści, politycy, sportowcy. Jak zawsze w Dniu Wszystkich Świętych wspominamy niestety tylko niektórych z tych, którzy w minionym roku odeszli.