Wszystkich Świętych

Dziś dzień Wszystkich Świętych. Tłumy Polaków odwiedzały cmentarze i groby swoich bliskich. Po raz 37 na warszawskich Powązkach zbierano pieniądze na ratowanie starych i zaniedbanych grobów. Jest takich wiele, nie tylko na tym cmentarzu, dlatego zbiórki odbywały się w całym, kraju.

Fakty po Faktach

Awaryjne lądowanie samolotu na stołecznym lotnisku było tematem "Faktów po Faktach". Gośćmi Anity Werner byli: kpt. Dariusz Sobczyński, kpt. Stefan Gruszczyk i kontroler lotów Jacek Dragić oraz Jerzy Dziewulski (były szef jednostki antyterrorystycznej na Okęciu), psycholog Tomasz Kozłowski i dyrektor Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - Robert Gałązkowski. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Wojciech Olejniczak z SLD, Jarosław Sellin z PiS, publicysta Robert Tekieli i etnograf Robert Zydel.

Fakty po Faktach

Gośćmi niedzielnych "Faktów po Faktach" byli socjolog Aleksander Smolar i ekonomista Ryszard Bugaj. Program poprowadził Piotr Marciniak.

Fakty po Faktach

SLD podsumowało minione wybory, a komentatorzy oceniają ruchy poszczególnych partii. Gośćmi Baty Tadli w "Faktach po Faktach" byli: Joanna Senyszyn oraz Michał Sutowski i prof. Jacek Raciborski.

Fakty po Faktach

Polityczna przyszłość Lewicy i gospodarcza Europy. Gośćmi Piotra Marciniaka byli: prof. Grzegorz W. Kołodko, prof. Magdalena Środa i Włodzimierz Czarzasty.

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi Justyny Pochanke będą Adam Szejnfeld z PO i Paweł Szałamacha z PiS. W drugiej części spotkają się publicyści - Jacek Mojkowski z tygodnika "Forum" i Cezary Michalski.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" Justyna Pochanke w pierwszej części spotka się z Józefem Oleksym i Witoldem Waszczykowskim. W drugiej porozmawia z Arkadiuszem Mularczykiem.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli socjologowie prof. Jadwiga Staniszkis i prof. Janusz Czapiński.

Fakty po Faktach

O politykę i walkę o władzę w PO w "Faktach po Faktach" pytany był Władysław Frasyniuk. O kryzysie i UE rozmawiali Ryszard Petru i Ludwik Sobolewski.

Fakty po Faktach

O kryzysie w strefie euro rozmawiali w "Faktach po Faktach" pierwszy prezes GPW Wiesław Rozłucki i ekonomista Witold Orłowski. W drugiej części programu gościem Grzegorza Kajdanowicza był Paweł Poncyljusz z PJN.

Fakty po Faktach

- Jarosław Kaczyński odejdzie z funkcji szefa Prawa i Sprawiedliwości za 10-15 lat. I wtedy nie będzie będzie już PiS-u - wieszczył w "Faktach po Faktach" w TVN24 b. premier Kazimierz Marcinkiewicz. Gośćmi Anity Werner byli też Ryszard Czarnecki (europoseł PiS) i Paweł Zalewski (europoseł PO).

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli w pierwszej części: Ryszard Kalisz z SLD i Anna Grodzka z Ruchu Palikota, w drugiej - prof. Dariusz Rosati, b. szef MSZ.

Fakty po Faktach

Śmierć Muammara Kaddafiego i co dalej z Libią. O tym rozmawiali goście Grzegorza Kajdanowicza. W "Faktach po Faktach" gościli Ahmed El-Mallul, Jacek Mojkowski, Marek Siwiec i Lech Wałęsa.

Fakty po Faktach

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach" był Marek Borowski. W drugiej części programu Kamil Durczok rozmawiał z omanem Giertychem i Arkadiuszem Mularczykiem.

Fakty po Faktach

Szczyt G20 i najnowsze plany rządu na przyszłą kadencję. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli Jacek Rostwoski, Andrzej Celiński i Paweł Piskorski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były premier Leszek Miller oraz socjologowie Paweł Śpiewak i Ireneusz Krzemiński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Józef Oleksy i Marek Jurek. Z politykami rozmawiał Piotr Marciniak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w sobotę byli Paweł Zalewski z PO, Witold Waszczykowski z PiS, Tadeusz Iwiński z SLD i poseł PO John Godson.

Fakty po Faktach

14.10 | O tym co po wyborach dyskutowali w "Faktach po Faktach" prof. Andrzej Olechowski i prof. Jadwiga Staniszkis. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke w pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był Bogdan Zdrojewski, a drugiej: prof. Andrzej Rychard, socjolog i Jacek Santorski, psycholog społeczny.

Fakty po Faktach

12.10 | Proces tworzenia się rządu i koalicji oczami Tomasza Nałęcza i Romana Giertycha oraz przygotowania do "drugiej fali kryzysu" według Ryszarda Bugaja i Ryszarda Petru. Rozmowy poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Włodzimierz Cimoszewicz o klęsce SLD, ostatniej decyzji Donalda Tuska w sprawie składu rządu i procesie Julii Tymoszenko. Z senatorem rozmawiała Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Andrzej Urbański i Andrzej Olechowski.

The best of

Była ostra walka, czarny PR i straszenie rywalami. Ale były też debaty – choć bez PiSu, czyli starcie poglądów. Nie było służb, łez i haków bodaj po raz pierwszy od lat. Była długa lista gadżetów, rozbierane spoty i podróże wiatrakowcem. No i były słowa – takie, które już weszły w obieg i takie, o których nie tylko autorzy chcą zapomnieć. Była wielka bitwa o wyborcze głosy – nasze głosy. Bitwa, która właśnie dobiega końca. The best of, polityczne hity tegorocznej kampanii.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Komentował ostatnie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, pytany był również o najnowsze przedwyborcze sondaże.

Wszystko na sprzedaż

Do wyborów zostały trzy dni. Kto jeszcze na wyborcach nie zrobił wrażenia, próbuje jak może, ale pośpiech to fatalny doradca. Kandydatka SLD w pośpiechu gubi bieliznę.

Fakty po Faktach

- Nie widzę trendu spadkowego w sondażach. Widziałem wyniki, są różne - oświadczył w "Faktach po Faktach" Grzegorz Napieralski odrzucając tym samym wyniki czterech pracowni według których poparcie dla Sojuszu Lewicy Demokratycznej spada.

Fakty po Faktach

Gościem Kamila Durczoka w poniedziałkowych "Faktach po Faktach" był Janusz Palikot. Polityk komentował rosnące poparcie dla swojego Ruchu w sondażach.

Fakty po Faktach

Jak bardzo życie Platformie Obywatelskiej może uprzykrzyć Janusz Palikot? Zastanawiali się nad tym goście "Faktów po Faktach". Piotr Marciniak rozmawiał z Józefem Oleksym i Ryszardem Bugajem.