Najnowsze

Najnowsze

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli socjologowie prof. Jadwiga Staniszkis i prof. Janusz Czapiński.

Fakty po Faktach

O politykę i walkę o władzę w PO w "Faktach po Faktach" pytany był Władysław Frasyniuk. O kryzysie i UE rozmawiali Ryszard Petru i Ludwik Sobolewski.

Fakty po Faktach

O kryzysie w strefie euro rozmawiali w "Faktach po Faktach" pierwszy prezes GPW Wiesław Rozłucki i ekonomista Witold Orłowski. W drugiej części programu gościem Grzegorza Kajdanowicza był Paweł Poncyljusz z PJN.

Fakty po Faktach

- Jarosław Kaczyński odejdzie z funkcji szefa Prawa i Sprawiedliwości za 10-15 lat. I wtedy nie będzie będzie już PiS-u - wieszczył w "Faktach po Faktach" w TVN24 b. premier Kazimierz Marcinkiewicz. Gośćmi Anity Werner byli też Ryszard Czarnecki (europoseł PiS) i Paweł Zalewski (europoseł PO).

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli w pierwszej części: Ryszard Kalisz z SLD i Anna Grodzka z Ruchu Palikota, w drugiej - prof. Dariusz Rosati, b. szef MSZ.

Fakty po Faktach

Śmierć Muammara Kaddafiego i co dalej z Libią. O tym rozmawiali goście Grzegorza Kajdanowicza. W "Faktach po Faktach" gościli Ahmed El-Mallul, Jacek Mojkowski, Marek Siwiec i Lech Wałęsa.

Fakty po Faktach

Pierwszym gościem "Faktów po Faktach" był Marek Borowski. W drugiej części programu Kamil Durczok rozmawiał z omanem Giertychem i Arkadiuszem Mularczykiem.

Fakty po Faktach

Szczyt G20 i najnowsze plany rządu na przyszłą kadencję. Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" byli Jacek Rostwoski, Andrzej Celiński i Paweł Piskorski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były premier Leszek Miller oraz socjologowie Paweł Śpiewak i Ireneusz Krzemiński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Józef Oleksy i Marek Jurek. Z politykami rozmawiał Piotr Marciniak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w sobotę byli Paweł Zalewski z PO, Witold Waszczykowski z PiS, Tadeusz Iwiński z SLD i poseł PO John Godson.

Fakty po Faktach

14.10 | O tym co po wyborach dyskutowali w "Faktach po Faktach" prof. Andrzej Olechowski i prof. Jadwiga Staniszkis. Program poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke w pierwszej części "Faktów po Faktach" w TVN24 był Bogdan Zdrojewski, a drugiej: prof. Andrzej Rychard, socjolog i Jacek Santorski, psycholog społeczny.

Fakty po Faktach

12.10 | Proces tworzenia się rządu i koalicji oczami Tomasza Nałęcza i Romana Giertycha oraz przygotowania do "drugiej fali kryzysu" według Ryszarda Bugaja i Ryszarda Petru. Rozmowy poprowadziła Justyna Pochanke. (TVN24)

Fakty po Faktach

Włodzimierz Cimoszewicz o klęsce SLD, ostatniej decyzji Donalda Tuska w sprawie składu rządu i procesie Julii Tymoszenko. Z senatorem rozmawiała Justyna Pochanke.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Andrzej Urbański i Andrzej Olechowski.

The best of

Była ostra walka, czarny PR i straszenie rywalami. Ale były też debaty – choć bez PiSu, czyli starcie poglądów. Nie było służb, łez i haków bodaj po raz pierwszy od lat. Była długa lista gadżetów, rozbierane spoty i podróże wiatrakowcem. No i były słowa – takie, które już weszły w obieg i takie, o których nie tylko autorzy chcą zapomnieć. Była wielka bitwa o wyborcze głosy – nasze głosy. Bitwa, która właśnie dobiega końca. The best of, polityczne hity tegorocznej kampanii.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Komentował ostatnie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, pytany był również o najnowsze przedwyborcze sondaże.

Wszystko na sprzedaż

Do wyborów zostały trzy dni. Kto jeszcze na wyborcach nie zrobił wrażenia, próbuje jak może, ale pośpiech to fatalny doradca. Kandydatka SLD w pośpiechu gubi bieliznę.

Fakty po Faktach

- Nie widzę trendu spadkowego w sondażach. Widziałem wyniki, są różne - oświadczył w "Faktach po Faktach" Grzegorz Napieralski odrzucając tym samym wyniki czterech pracowni według których poparcie dla Sojuszu Lewicy Demokratycznej spada.

Fakty po Faktach

Gościem Kamila Durczoka w poniedziałkowych "Faktach po Faktach" był Janusz Palikot. Polityk komentował rosnące poparcie dla swojego Ruchu w sondażach.

Fakty po Faktach

Jak bardzo życie Platformie Obywatelskiej może uprzykrzyć Janusz Palikot? Zastanawiali się nad tym goście "Faktów po Faktach". Piotr Marciniak rozmawiał z Józefem Oleksym i Ryszardem Bugajem.

Fakty po Faktach

Czy Janusz Palikot poważnie zagrozi SLD i czy Jarosław Kaczyński zyskał nie decydując się na udział w debatach - zastanawiali się goście "Faktów po Faktach". Z Witoldem Waszczykowskim, Katarzyną Piekarską, Bartoszem Arułkowiczem i Jerzym Owsiakiem rozmawiała Beata Tadla.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli rzecznik rządu Paweł Graś, Włodzimierz Czarzasty i Marek Jurek.

Listek dębowy

Kampania w cieniu Bartka. Premier z żoną deklarują, jak jest im bliski. Wcześniej bliskie związki z drzewem deklarował Jarosław Kaczyński. A Bartek cierpliwie to wszystko znosi. I nic dziwnego, dystansu do rzeczywistości mu nie brakuje bo nie takie deklaracje słyszy od ponad tysiąca lat. To jedyny w tej kampanii żywy dowód porozumienia ponad podziałami.

Fakty po Faktach

Ekonomia i kampania wyborcza były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Justyny Pochanke byli Ryszard Bugaj, Ryszard Petru i Michał Boni.

Fakty po Faktach

Gośćmi w "Faktach po Faktach" byli Jan Tomaszewski, Roman Kosecki, Tomasz Wołek i Jan Wróbel.

Fakty po Faktach

O tym kto wyróżnia się w tegorocznej kampanii m.in. rozmawiali goście "Faktów po Faktach". W studiu zasiedli Roman Giertych, Józef Oleksy i Kazimierz Kutz.

"Cwana i wyrachowana", czy "walcząca o swoje"?

Zdesperowana, załamana i zapłakana - pani Teresa Milczarek z Kutna prosiła o pomoc premiera. Donald Tusk dał urzędnikom tydzień na przedstawienie rozwiązań, które zmienią jej życie. Ale opieka społeczna już jej pomaga - jej rodzina dostaje zasiłek, a mąż pracuje. Dlatego najbliżsi sąsiedzi mówią o niej "cwana i wyrachowana". Ona jednak odpowiada im: "Wiem o co walczę".

Fakty po Faktach

O możliwych koalicjach i uczestnictwie Zyty Gilowskiej w konferencji zorganizowanej przez PiS i przy obecności Jarosława Kaczyńskiego - m.in. na ten temat w "Faktach po Faktach" dyskutowali zaproszeni politycy. Gośćmi Anity Werner byli Andrzej Halicki (PO), Tomasz Kalita (SLD) i Joachim Brudziński (PiS).