Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były minister spraw zagranicznych Adam Daniel Rotfeld, filozof prof. Magdalena Środa, oraz dziennikarz Jan Wróbel.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł niezrzeszony Andrzej Celiński, Elżbieta Jakubiak (PJN), Jacek Mojkowski, "Forum" oraz prof. Monika Płatek, specjalistka ds. prawa karnego.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber oraz były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli pilot Roberta Kubicy - Jakub Gerber, pilot rajdowy Joanna Madej, specjalista chirurg ortopeda traumatolog dr Adrian Rymarczyk, Vitto Casetti, oraz Wicepremier Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" o wypadku Roberta Kubicy mówili kierowca rajdowy Leszek Kuzaj oraz pilot rajdowy Maciej Wisławski. W drugiej części programu o notatce ABW na Waldemara Pawlaka dyskutowali Paweł Poncyljusz z PJN oraz Rafał Grupiński z PO.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 były: Ewa Komorowska, wdowa po zmarłym w katastrofie smoleńskiej wiceministrze obrony narodowej Stanisławie Komorowskim oraz Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był minister obrony narodowej, Bogdan Klich.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jarosław Gowin (PO), były wiceszef BBN Witold Waszczykowski, były szef UOP gen. Gromosław Czempiński, oraz publicysta Konstanty Gebert.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Tadeusz Cymański (PiS), Stefan Niesiołowski (PO), oraz socjolog Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, były wiceminister obrony narodowej Janusz Zemke, pilot wojskowy mjr Waldemar Łubowski.

Fakty po Faktach

O sytuacji w Egipcie arabista prof. Janusz Danecki oraz Andrzej Ananicz, były ambasador RP w Turcji. (TVN24)

Fakty po Faktach

30.01 | Demonstracje i zamieszki w Egipcie były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza byli Radosław Sikorski, Tadeusz Iwiński, Witold Waszczykowski i Leszek Miller. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gośćmi Faktów po Faktach byli: Szewach Weiss, Dariusz Rosati, Paweł Kowal i Jacek Najder.

Fakty po Faktach

- Debata w sprawie OFE nie może toczyć się tylko wśród ekonomistów. To również kwestia i społeczna i polityczna. Tu w grę wchodzą trochę "profesorskie dąsy" - powiedział w "Faktach po Faktach" Ludwik Dorn, komentując wystąpienie prof. Leszka Balcerowicza, który w piątek zaapelował o poważną dyskusję o OFE. - Rzeczą profesorów jest proponować, a polityków odpowiadać na te propozycje - odparł Marek Borowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli przewodnicząca PJN, Joanna Kluzik-Rostkowska, prawnik Beata Falandysz, oraz były minister sprawiedliwości, Zbigniew Ćwiąkalski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli były prezes NBP, były minister finansów prof. Leszek Balcerowicz, oraz amerykanista dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas.

Fakty po Faktach

Gościem Justyny Pochanke był prof. Jerzy Pomianowski, redaktor naczelny pisma "Nowaja Polsza".

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Krystyna Kurczab-Redlich - korespondentka polskich mediów w Rosji, gen. Gromosław Czempiński - były szef UOP, oraz Sławomir Nowak - sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

Fakty po Faktach

O polskiej misji wojskowej w Afganistanie, na której zginęło już 23 naszych żołnierzy, oraz o sytuacji wojskowych po powrocie do kraju w "Faktach po Faktach" rozmawiali gen. Roman Polko, były szef GROM, i gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych. W drugiej części programu sytuację polityczną w kraju oceniał Janusz Palikot.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Weronika Marczuk, oraz etyk prof. Magdalena Środa i socjolog prof. Paweł Śpiewak.

Fakty po Faktach

- Jarosław Kaczyński sam poczuwa się do odpowiedzialności za śmierć swojego brata - stwierdził w "Faktach po Faktach" były premier Kazimierz Marcinkiewicz. Jego zdaniem, to dlatego prezes PiS tak szybko i łatwo przerzucił winę ws. katastrofy smoleńskiej na premiera Donalda Tuska.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli europoseł PiS Zbigniew Ziobro, były premier Józef Oleksy (SLD), oraz ekspert komisji J. Millera, Wiesław Jedynak.

Fakty po Faktach

Pilot mjr Michał Fiszer i pilot mjr Waldemar Łubowski byli gośćmi "Faktów po Faktach" TVN24. Z Kamilem Durczokiem rozmawiali m.in. o ujawnionych we wtorek przez stronę polską zapisów rozmów z wieży w Smoleńsku.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Ryszard Czarnecki (PiS) i Bartosz Arłukowicz (SLD), oraz Joanna Mucha (PO) i adwokat mec. Marek Małecki.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" w TVN był Edmund Klich, szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych oraz przedstawiciel Polski akredytowany przy MAK.

Fakty po Faktach

15.01 | Raport MAK i odpowiedź polskiego rządu będą tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli będą Roman Giertych i Elżbieta Jakubiak. (Fakty TVN)

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister obrony narodowej Bogdan Klich, były premier Józef Oleksy, oraz Adam Bielan (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Julia Pitera (PO), Witold Waszczykowski, były szef BBN, oraz Tadeusz Iwiński (SLD).

Fakty po Faktach

Gośćmi Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli: w pierwszej części - Ryszard Kalisz z SLD i Ludwik Dorn z klubu parlamentarnego PiS, a w drugiej - piloci rezerwy: mjr Michał Fiszer i płk Stefan Gruszczyk.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna, oraz ppłk. pilot Marek Miłosz.