Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli poseł Ryszard Kalisz (SLD), oraz ekonomiści Waldemar Kuczyński i Ryszard Petru.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli minister finansów Jacek Rostowski i historyk Norman Davis

Fakty po Faktach

W "Faktach po Faktach" TVN24 dwie relacje z sobotniego spotkania rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem - Małgorzaty Wassermann i Pawła Deresza. A po nich Joanna Kluzik-Rostkowska prosto z kongresu PJN, na którym wystąpiła jako "Simply the best".

Fakty po Faktach

11.12 | O spotkaniu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej z premierem w sobotnich "Faktach po Faktach" Beata Tadla rozmawiała z Adamem Hofmanem, Paweł Zalewski, Tadeusz Iwiński. Kolejnym gościem programu był John Godson - pierwszy ciemnoskóry poseł do polskiego parlamentu.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Roman Kuźniar, doradca prezydenta, oraz Marek Migalski (PJN).

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były marszałek sejmu Marek Jurek i doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli politolog Jadwiga Staniszkis i muzyk Zbigniew Hołdys.

Fakty po Faktach

Gośćmi Justyny Pochanke w "Faktach po Faktach" byli były premier Józef Oleksy i marszałek sejmu Stefan Niesiołowski, a także politolog dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas i gen. Gromosław Czempiński, były szef UOP.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Fakty po Faktach" byli Dariusz Rosati i Roman Giertych, oraz redaktor naczelny tygodnika "Forum" Jacek Majkowski i redaktor Sławomir Popowski.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak (PJN), Julia Pitera (PO) i Adam Hofman (PiS).

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Jarosław Gowin (PO) i Zbigniew Girzyński (PiS) oraz kierowca rajdowy Michał Kościuszko i mł. insp. Wojciech Pasieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" w TVN24 byli Adam Bielan z Polska Jest Najważniejsza i Marek Borowski z SDPL.

Teraz Polska

Polki w Pirellim. Piękne i fotografowane przez samego Lagerfelda. W najsłynniejszym kalendarzu świata pojawią się Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak. Każda wygląda jak dzieło sztuki... albo natury.

Fakty po Faktach

Gośćmi Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był były szef Wojskowych Służb Informacyjnych generał Marek Dukaczewski i doradca prezydenta ds. międzynarodowych profesor Roman Kuźniar.

Fakty po Faktach

Całkowite zawieszenie subwencji z budżetu państwa dla partii politycznych i dyplomatyczna bomba Wikileaks to tematy niedzielnych "Faktów po Faktach". Program prowadził Grzegorz Kajdanowicz. (TVN24)

Kino akcji

Tykającej paczki nie wnoś nigdy do domu, a na widok mężczyzny z pistoletem biegnij do mamy - rosyjska FSB kręci sensacyjne filmy dla... dzieci. Krótkie i z morałem, a bohaterami nie są ani wilk, ani zając. Chodzi o to, by dzieci wiedziały co robić w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Oto rysunkowe kino akcji, dozwolone do lat 18.

Ma talent

Ma 11 lat, piękny głos, na koncie 300 tysięcy złotych - i zwycięstwo w programie Mam Talent. Magda Welc ma też, miejmy nadzieję, wielką muzyczną karierę przed sobą.

Można zjeżdżać

Poseł skończył, my jeszcze nie bo spieszymy poinformować, że doczekaliśmy się. Śniegu i mrozu także w górach - można zaczynać sezon narciarski. W Szczyrku już jeżdżą, choć muszą pomagać sobie sztucznym śniegiem.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, oraz Ludwik Dorn, były minister spraw wewnętrznych i administracji.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski oraz Roman Giertych i Tadeusz Iwiński z SLD.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli Józef Oleksy i Czesław Bielecki.

Fakty po Faktach

Gośćmi Kamila Durczoka w "Faktach po Faktach" byli marszałek sejmu Grzegorz Schetyna z PO i Joanna Kluzik-Rostkowska z PJN.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Adam Hoffman z PiS, Julia Pitera z PO i Bartosz Arłukowicz z SLD.

Fakty po Faktach

Gościem "Faktów po Faktach" był wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli prof. Magdalena Środa, prof. Radosław Markowski, prof. Krzysztof Rybiński oraz Waldemar Kuczyński.

Fakty po Faktach

Gośćmi "Faktów po Faktach" byli Elżbieta Jakubiak ze stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza", oraz Sławomir Nowak, sekretarz stanu w kancelarii prezydenta.

Fakty po Faktach

14.11 | Czy to dobrze, czy źle, że Anna Fotyga i Antoni Macierewicz chcą pojechać do USA by prosić o pomoc przy śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej? Między innymi na to pytanie próbowali odpowiedzieć goście Grzegorza Kajdanowicza w "Faktach po Faktach". Byli nimi Andrzej Olechowski, Witold Waszczykowski i Tadeusz Iwiński. (TVN24)

Fakty po Faktach

13.11 | Co się dzieje w PiS i wkoło niego. Gośćmi Anity Werner w "Faktach po Faktach" będą Jadwiga Staniszkis i Jan Lityński. (TVN24)

Fakty po Faktach

Gościem Piotra Marciniaka w "Faktach po Faktach" był Marek Łopiński, minister w kancelarii Lecha Kaczyńskiego.