Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 23.11.2014

  Fakty | 23.11.2014

  W końcu są oficjalne wyniki wyborów. PO zdobyła najwięcej mandatów, PiS najwięcej głosów. Jarosław Kaczyński mówi o nierzetelnych wyborach i chce ich powtórzenia. Wypadek polskiego autokaru na obwodnicy Berlina. Jest kilkudziesięciu rannych, a jedna osoba jest w ciężkim stanie. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • W końcu są oficjalne wyniki wyborów. PO zdobyła najwięcej mandatów

  W końcu są oficjalne wyniki wyborów. PO zdobyła najwięcej mandatów

  Wprawdzie w sejmikach, w liczbie zdobytych głosów, o włos wygrał PiS, ale głosy w okręgach rozłożyły się tak, że nieco więcej mandatów będzie miała Platforma. PO w sojuszu z PSL zdobędzie władzę w piętnastu z szesnastu województw. Po raz kolejny w wyborach do sejmików jest wiele głosów nieważnych, najwięcej do tej pory. Z badań wynika, że w dotychczasowych wyborach 3/4 głosów nieważnych nie było spowodowane przez za dużo krzyżyków, lecz przez to, że wielu Polaków kart do sejmików od lat nie wypełnia.

  czytaj więcej »
 • Politycy spierają się o wyniki wyborów

  Politycy spierają się o wyniki wyborów

  Jarosław Kaczyński znowu mówi o nierzetelnych wyborach, ale mimo to PiS nie wycofuje się z drugiej tury. Zachrypnięta Ewa Kopacz mobilizuje swoją partię do przyszłotygodniowego pojedynku. Mimo prób pojednania wraca ostry konflikt. Prezes PiS zapowiada, że po wyborach zorganizuje demonstrację, a pani premier deklaruje, że polityka miłości nie oznacza zgody na politykę nienawiści.

  czytaj więcej »
 • Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. Jedna osoba w stanie ciężkim

  Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. Jedna osoba w stanie ciężkim

  Dramatyczny wypadek polskiego autokaru na obwodnicy Berlina. Pojazd w drodze do Polski zjechał z nasypu i przewrócił się. Kilkadziesiąt osób odniosło obrażenia. Osiem jest nadal w szpitalu, jedna w stanie ciężkim. Wszyscy są szczęśliwi, że nikt nie zginął. Jak doszło do wypadku – wyjaśni policja. Pasażerowie mówią, że była noc i kierowca mógł być zmęczony. Być może zasłabł lub zasnął za kierownicą.

  czytaj więcej »
 • Syryjski biskup apeluje do Polski o pomoc dla uchodźców

  Syryjski biskup apeluje do Polski o pomoc dla uchodźców

  Apel z krainy zła. W Syrii i w Iraku dżihadyści niosą śmierć. Życie tam to piekło. Syryjski biskup przyjechał do Polski i woła o pomoc, bo w obozach dla uchodźców naoglądał się zbyt wiele smutku, bólu i cierpienia. „Nie chodzi tylko o pieniądze, czy lekarstwa, chodzi o to, żeby świat o nas słyszał” – mówi.

  czytaj więcej »
 • Nauka odręcznego pisania to przeżytek?

  Nauka odręcznego pisania to przeżytek?

  W szkołach w Finlandii za dwa lata ma zostać zniesiona nauka pisania ręcznego i zastąpiona pisaniem na klawiaturze. Finowie uznali, że mają już tyle komputerów, że prawie wcale nie zdarza im się pisać ręcznie, więc po co tego uczyć. Pisanie ręczne chcą zastąpić nauką umiejętności praktycznych. Czy staną się przykładem dla świata? Czy warto ich naśladować? Czy długopis w szkole rzeczywiście należy odstawić już do lamusa? Te pytania zadaliśmy polskim nauczycielom i rodzicom.

  czytaj więcej »
 • Fenomenalny wyczyn Messiego

  Fenomenalny wyczyn Messiego

  Argentyńczyk pobił historyczny rekord strzelecki hiszpańskiej ligi piłkarskiej. W sobotnim meczu z Sevillą strzelił swojego 251., 252. i 253. gola w La Liga. W ten sposób pobił rekord Telmo Zarry, który wydawał się nie do ruszenia od 59 lat.

  czytaj więcej »
 • Olsztyn: były prezydent z zarzutami za molestowanie powróci na stanowisko?

  Olsztyn: były prezydent z zarzutami za molestowanie powróci na stanowisko?

  Za tydzień druga tura wyborów samorządowych. Szczególne emocje budzi ona w Olsztynie, gdzie duże szanse na zwycięstwo ma były prezydent miasta. Czesław Małkowski w czasie pełnienia urzędu został oskarżony o molestowanie seksualne urzędniczek, a także gwałt na jednej z pracownic. Sprawa sądowa przeciwko politykowi ciągnie się od sześciu lat. Wyroku ciągle nie ma. Teraz oskarżony ma szanse na triumfalny powrót na stanowisko, ku przerażeniu kobiet w urzędzie miasta.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 22.11.2014

  Fakty | 22.11.2014

  Znamy nieoficjalne wyniki wyborów w 15 województwach. Te oficjalne w skali całego kraju poznamy, gdy PKW sprawdzi protokoły z województwa dolnośląskiego. Powyborczy chaos w PKW stał się elementem kampanii wyborczej opozycji. Pierwszy atak zimy uszkodził linie energetyczne. Na Podlasiu 40 tys. domów było bez prądu. To niektóre z tematów przedstawionych w sobotnich Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Znamy nieoficjalne wyniki wyborów w 15 województwach

  Znamy nieoficjalne wyniki wyborów w 15 województwach

  W niedzielę minie tydzień od wyborów, a oficjalnych wyników wciąż nie ma. Jesteśmy już bardzo blisko. Wszędzie wszystko policzono, swoje protokoły przesłały już dwa ostatnie województwa, trwa jeszcze ich sprawdzanie. Dopiero gdy się skończy, będzie można ogłosić oficjalne wyniki i powiedzieć, która partia dostała najwięcej głosów w całej Polsce. Ale już teraz nieoficjalnie wiadomo, kto w którym województwie – poza Dolnym Śląskiem – dostał ile mandatów.

  czytaj więcej »
 • Bałagan w PKW elementem kampanii wyborczej

  Bałagan w PKW elementem kampanii wyborczej

  W Państwowej Komisji Wyborczej posypały się dymisje, a sama instytucja stała się tematem kampanii wyborczej, spychając na plan dalszy lokalne problemy, a przecież to właśnie o nie chodzi w tych wyborach. Przed drugą turą odbywają się już debaty kandydatów na prezydentów miast. Mimo to, opozycja stara się przekonać Polaków, że całe państwo działa tak jak PKW, co zdaniem partii rządzącej jest tylko wyborczym chwytem i nieprawdą.

  czytaj więcej »
 • Amerykańskie śmigłowce kolejny raz zmuszone do lądowania w polu

  Amerykańskie śmigłowce kolejny raz zmuszone do lądowania w polu

  W okolicach Choszczna na Pomorzu Zachodnim mgła już po raz drugi doprowadziła do lądowania amerykańskich śmigłowców bojowych w szczerym polu. Kiepskie warunki pogodowe zmusiły pięć maszyn do przerwania lotu do bazy w Lipsku i tzw. „lądowania w terenie przygodnym”. Najpierw trochę niepokoju mieszkańców, szybkie ustalenie, że to nie wojna, lecz unikalna atrakcja i wtedy już – czym polska chata bogata. Amerykańskich żołnierzy gorącą, mocną kawą przywitało koło gospodyń wiejskich. Przy okazji Amerykanie kolejny raz pokazują, że są i czuwają, w razie niebezpieczeństwa ze wschodu

  czytaj więcej »
tvnpix