Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 20.04.2014

  Fakty | 20.04.2014

  Wielka Niedziela – dzień radości i refleksji. Ukraina – strzelanina pod Słowiańskiem, są zabici. Katowice – Janusz Świtaj sześć lat temu prosił o eutanazję, teraz spełnia swoje marzenia. To niektóre tematy przedstawione w niedzielnych Faktach. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Wielka Niedziela. Dzień radości i refleksji

  Wielka Niedziela. Dzień radości i refleksji

  W kościołach wielkanocna radość ze zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, ale też wielkanocna refleksja nad naukami papieża i obroną krzyża. Biskupi w kanonizacyjnym już nastroju apelują o szacunek dla małżeństwa i rodziny, ale też o sprzeciw wobec ataków na Kościół.

  czytaj więcej »
 • Wielkanocne orędzie papieża Franciszka i błogosławieństwo Urbi et Orbi

  Wielkanocne orędzie papieża Franciszka i błogosławieństwo Urbi et Orbi

  Na placu świętego Piotra w Rzymie zebrało się około 100 tysięcy osób, które wcześniej uczestniczyły w papieskiej mszy wielkanocnej. Franciszek apelował podczas orędzia o pokój i wsparcie dla Ukrainy. Modlił się także o pokój w Syrii i wszystkich częściach świata. Papież złożył także świąteczne życzenia i udzielił błogosławieństwa Urbi et Orbi.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: strzelanina pod Słowiańskiem. Są ofiary śmiertelne

  Ukraina: strzelanina pod Słowiańskiem. Są ofiary śmiertelne

  Według ukraińskiego MSW nie żyją trzy osoby, rosyjskie media mówią o pięciu ofiarach śmiertelnych. Strzały padły przy punkcie kontrolnym ustawionym przez prorosyjskich separatystów koło Słowiańska. Rosyjski MSZ oskarża o atak ukraiński Prawy Sektor, zaś ukraińska służba bezpieczeństwa mówi o cynicznej prowokacji rosyjskiego wywiadu.

  czytaj więcej »
 • Kupno używanego auta bez stresu? Ministerstwo pomoże walczyć z oszustami

  Kupno używanego auta bez stresu? Ministerstwo pomoże walczyć z oszustami

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych otwiera drzwi do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Każdy będzie mógł samodzielnie zweryfikować legalność i stan auta: sprawdzić numer rejestracyjny, numer VIN, a także datę pierwszej rejestracji. Tym samym potencjalni nabywcy otrzymają narzędzie do obrony przed oszustami, ale na razie tylko w obrębie polskich granic.

  czytaj więcej »
 • Mieszkańcy decydują, na co władze wydadzą miliony złotych

  Mieszkańcy decydują, na co władze wydadzą miliony złotych

  Obywatelski budżet w praktyce. Władze dają miliony, mieszkańcy dają pomysły, a te najlepsze wygrywają w głosowaniu. W Łodzi seniorzy mają już dzięki temu pianino, a internauci – wkrótce będą mogli korzystać z darmowego dostępu do internetu. W Sopocie mieszkańcy mają już monitoring i place zabaw, w Bielsku-Białej chcą mieć hospicjum, a w Poznaniu – nowe boisko z torem kolarskim.

  czytaj więcej »
 • Polskie drogi są pełne absurdów. Przez chaotyczne oznakowanie

  Polskie drogi są pełne absurdów. Przez chaotyczne oznakowanie

  Najwyższa Izba Kontroli ruszyła w Polskę, skontrolowała znaki drogowe i nie zostawiła suchej nitki na zarządcach dróg. W wielu miejscach znaków jest za dużo, są nieczytelne, uszkodzone albo zasłonięte reklamami. Za to w innych miejscach znaków nie ma, nawet jeżeli obok są roboty drogowe. Oznakowanych drogowych absurdów jest cała masa.

  czytaj więcej »
 • Sześć lat temu prosił o eutanazję. Teraz spełnia swoje marzenia

  Sześć lat temu prosił o eutanazję. Teraz spełnia swoje marzenia

  „Kiedy intensywnie się uczę, to zapominam o bólu” – żartuje Janusz Świtaj, który od 21 lat jest sparaliżowany. Przez 15 lat był przykuty do łóżka, a jeszcze sześć lat temu prosił o eutanazję. Teraz pracuje, spełnia swoje marzenia i studiuje. Właśnie skończył pierwszy semestr psychologii na Uniwersytecie Śląskim.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 19.04.2014

  Fakty | 19.04.2014

  Wielka Sobota: tradycyjne święcenie pokarmów i adoracja Grobu Pańskiego. Raporty finansowe biur poselskich. Na co posłowie wydają pieniądze? 71. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. To niektóre z tematów sobotnich Faktów. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Wielka Sobota. Tradycyjne święcenie pokarmów i adoracja Grobu Pańskiego

  Wielka Sobota. Tradycyjne święcenie pokarmów i adoracja Grobu Pańskiego

  W tym roku wyjątkowo – w tym samym czasie – Wielka Sobota przypada zarówno u katolików, jak i u prawosławnych oraz wiernych innych obrządków wschodnich. Z okazji świąt wielkanocnych politycy życzą wszystkim zgody i zrozumienia. Zrozumiałe są także ukraińskie skojarzenia. W polskich kościołach tradycyjnie odbywało się święcenie pokarmów i adoracja Grobu Pańskiego.

  czytaj więcej »
 • Raporty finansowe biur poselskich. Na co posłowie wydają pieniądze?

  Raporty finansowe biur poselskich. Na co posłowie wydają pieniądze?

  Posłowie mają czas do końca kwietnia na przygotowanie finansowych raportów z działalności biur poselskich. Dlatego warto sprawdzić, na co parlamentarzyści wydają pieniądze podatników. Na liście wydatków są klimatyzatory, najnowsze modele telefonów, rachunki za rozmowy telefoniczne, paliwo i taksówki. Niektóre pozycje są bardzo ciekawe – okazuje się, że na podróże taksówką można wydać w ciągu roku 35 tysięcy złotych.

  czytaj więcej »
 • 71. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

  71. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

  Pamięć i żonkile – mija 71 lat od wybuchu powstania w warszawskim getcie. Podczas uroczystych obchodów były hołd dla bohaterów i żółte żonkile dla wszystkich. To Marek Edelman, uczestnik powstania i ostatni przywódca Żydowskiej Organizacji Bojowej, uczynił z uczestników walk symbol pamięci, szacunku i nadziei.

  czytaj więcej »
tvnpix