Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 30.08.2015

  Fakty | 30.08.2015

  Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc. Kłopoty turystów z biura Alfa Star to główny temat niedzielnych Faktów TVN. W programie także – między innymi – prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie; policyjna akcja specjalna, czyli zasłużona emerytka wyrzucona na bruk; Wielki Mecz TVN kontra TVP. W dzienniku również miasto widmo, czyli strefa Fukushima na zdjęciach Polaka. Na niedzielne wydanie programu zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc po upadku Alfa Star

  Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc po upadku Alfa Star

  Turyści wyrzuceni z hoteli, bez pomocy z biura i bez dachu nad głową. Po tym, jak Alfa Star ogłosiło w sobotę upadłość, w Egipcie, Grecji, Turcji i Hiszpanii na lodzie zostało ponad 1600 osób. Władze w Polsce i w konsulatach robią, co mogą, żeby pomóc, bo władze biura najwyraźniej mają swoich klientów w nosie.

  czytaj więcej »
 • Prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie

  Prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie

  Prezydent, rocznica i „Związek Wszechmogący”. „Stoicie nawet ponad władzą” – mówi Andrzej Duda do związkowców i, z porozumieniami sierpniowymi w tle, prosi o solidarność i zmianę. Przyznaje, że Polska jest nowoczesna, ale niestety nie jest państwem sprawiedliwym dla swoich obywateli. O czym – jak ujawnia – doniósł w piątek w Berlinie nawet prezydentowi Niemiec.

  czytaj więcej »
 • Niemcy są zawiedzeni postawą Polski ws. imigrantów

  Niemcy są zawiedzeni postawą Polski ws. imigrantów

  Imigranci szturmują bezradną Europę. Są kolejni przemycani w busie ledwo żywi ludzie i kolejne dramatyczne zdjęcia – tym razem z obozu dla uchodźców na Węgrzech. Zaledwie 500 kilometrów od polskiej granicy rozgrywają się dantejskie sceny, nie jest to więc odległy problem. Dziś do Polski od europejskich przyjaciół płynie jasny komunikat: będziemy was strzec przed Rosją, ale wy pomóżcie nam z imigrantami.

  czytaj więcej »
 • Policyjna akcja specjalna: emerytowana milicjantka wyrzucona na bruk

  Policyjna akcja specjalna: emerytowana milicjantka wyrzucona na bruk

  Kapral Elżbieta Bek była kiedyś gwiazdą warszawskiej drogówki, ale teraz – zagubiona i przestraszona – wylądowała na klatce schodowej z taboretem, reklamówką i kotem. Ma 73 lata, 50 lat żyła w służbowym mieszkaniu. Nie ma dzieci, nie ma męża i nie ma dobrej pamięci. Najwyraźniej komuś w policji było to teraz na rękę.

  czytaj więcej »
 • Niezwykła wyprawa na dno Bałtyku do wraku U-boota

  Niezwykła wyprawa na dno Bałtyku do wraku U-boota

  Nurkowie popłynęli do wraku U-boota i dotarli tam jako pierwsi. Na głębokości 80 metrów leży łódź, która zatonęła w 1943 roku, ale dopiero teraz dała się namierzyć i sfilmować. Nurkowie wiedzą więc już dokładnie, co odkryli. Premierowy film prosto z głębin.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 29.08.2015

  Fakty | 29.08.2015

  Alfa Star ogłasza upadłość, turyści na lodzie. Biuro podróży poinformowała w sobotę o utracie płynności finansowej. Józef Wesołowski zmarł na atak serca – to oficjalny komunikat w sprawie śmierci byłego arcybiskupa oskarżonego o czyny pedofilskie. Nie tylko PiS rezygnuje z popularnych kandydatów do Sejmu. Platforma Obywatelska usunęła ze swoich list Pawła Zalewskiego. W Faktach TVN przyglądamy się też sprawie rozpalającego wyobraźnię „złotego pociągu”. Na sobotnie wydanie programu zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Alfa Star ogłasza upadłość, turyści na lodzie

  Alfa Star ogłasza upadłość, turyści na lodzie

  Biuro podróży Alfa Star poinformowało o utracie płynności finansowej. Za granicą touroperator ma teraz około 1500 klientów. Latali do Egiptu i Grecji – od lat i bez większych problemów. W kurortach i na lotniskach jest więc wakacyjny szok. Zaskoczeni są i turyści, i rzeczniczka biura.

  czytaj więcej »
 • Zalewski znika z list PO. Nie tylko PiS rezygnuje z popularnych kandydatów do Sejmu

  Zalewski znika z list PO. Nie tylko PiS rezygnuje z popularnych kandydatów do Sejmu

  Paweł Zalewski został usunięty z drużyny kandydatów Platformy Obywatelskiej do parlamentu. Polityk miał startować do Sejmu, ale wcześniej wystartował z krytyką partii i najwyraźniej zaliczył falstart. Punktował Platformę Obywatelską za Michała Kamińskiego i Romana Giertycha, teraz sam dostaje punkt karny. Ale to jeszcze nic, bo w PiS z list znikają ci, którzy punkty – i to zwycięskie – zbierali w wyborach dla Andrzeja Dudy.

  czytaj więcej »
tvnpix