Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • FAKTY | 30.01.2015

  FAKTY | 30.01.2015

  Unia murem za Ukrainą. W Brukseli dłuższa lista rosyjskich sankcji, w Paryżu polska premier i mocny sojusz z Francją. Makabryczne odkrycie w Rawiczu – w mieszkaniu policjanci szukali narkotyków, a w słoikach znaleźli ludzkie płody. Zatrzymali 31-letnią kobietę. Rewolucja w Łęczycy – straż miejska będzie chodzić. Burmistrz zabiera strażnikom jedyny radiowóz i na nogach każe zbliżyć się do ludzi. To tylko niektóre tematy poruszone w piątkowych Faktach. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Jak działa pakiet onkologiczny?

  Jak działa pakiet onkologiczny?

  Samo życie z pakietem onkologicznym, czyli biurokratyczny tor przeszkód i pacjenci dwóch kategorii. System się wiesza, lekarze przegrywają z komputerem, rejestracja trwa nawet półtorej godziny. Pacjenci z podejrzeniem raka mają zieloną kartę i zielone światło, więc pozostali chorzy muszą czekać.

  czytaj więcej »
 • Unia murem za Ukrainą. Są kolejne sankcje wobec Rosji

  Unia murem za Ukrainą. Są kolejne sankcje wobec Rosji

  W Brukseli dłuższa lista rosyjskich sankcji, w Paryżu polska premier i mocny sojusz z Francją. Na opornych w Unii spadły argumenty mocnego kalibru, dziś na wszystkich pozostałych z Moskwy spadają gromy. Rosyjski MSZ pisze o agresywnej mniejszości i narzucaniu rusofobicznych postaw.

  czytaj więcej »
 • Ludwik Dorn kolejnym nabytkiem PSL?

  Ludwik Dorn kolejnym nabytkiem PSL?

  W PSL-u jak w izbie przyjęć – drzwi szeroko otwarte, chętni mile widziani. Dołączył już poseł Godson, pytanie, czy dołączy też poseł Dorn. Dla Ludowców to czas partyjnych decyzji i wyborczej strategii. W prezydenckim wyścigu Piechociński stawia na Jarubasa, ale partia ma wątpliwości.

  czytaj więcej »
 • Rosja: czy to młodsza córka Putina?

  Rosja: czy to młodsza córka Putina?

  Niezależny dziennikarz robi śledztwo, kojarzy fakty i ogłasza, że 28-letnia Jekaterina Tichonowa jest córką rosyjskiego prezydenta. Kiedyś tańczyła rock and rolla w Krakowie, teraz za prawie 2 miliardy dolarów ma rozbudować moskiewski uniwersytet. Gorący news z Rosji ma potwierdzenie z anonimowego źródła, ale oficjalnie Kreml milczy, bo Putin nie znosi, jak ktoś wtyka nos w jego prywatne sprawy.

  czytaj więcej »
 • Dzieci ze śląskich hałd chcą wrócić w Himalaje

  Dzieci ze śląskich hałd chcą wrócić w Himalaje

  Wyprawa sprzed kilku lat tak zmieniła ich życie, że zmiany zaszczepiają teraz innym. Razem z górskimi szczytami zdobyli pewność siebie i moc spełniania marzeń. Nauczyli się, że dla niektórych „zdobyć Himalaje” to zdać do następnej klasy albo przestać kraść. Teraz chcą zrobić o tym film.

  czytaj więcej »
 • Łęczyca: burmistrz zabiera straży miejskiej jedyny radiowóz

  Łęczyca: burmistrz zabiera straży miejskiej jedyny radiowóz

  Rewolucja w Łęczycy – straż miejska będzie chodzić. Burmistrz zabiera strażnikom jedyny radiowóz i na nogach każe zbliżyć się do ludzi. Radiowóz nie ma sensu, kiedy nie ma też fotoradaru. Strażnicy grzecznie idą więc na pieszy patrol, ale zapowiadają: bezdomnych będziemy chyba wozić autem burmistrza.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 31 stycznia

  Prognoza pogody na sobotę 31 stycznia

  Okresami opady śniegu, a na wschodzie i w Małopolsce – deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w dzień od 1 stopnia Celsjusza na Pomorzu do 4 stopni Celsjusza w Małopolsce. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-zachodni. W górach zjawiska fenowe (na Śnieżce 100km/h a na Kasprowym Wierchu 90km/h).

  czytaj więcej »
 • Fakty | 29.01.2015

  Fakty | 29.01.2015

  Morderca i gwałciciel na wolności, mimo że wciąż jest śmiertelnie groźny, a psychiatrzy alarmowali, że zabije i zgwałci przy najbliższej okazji. Czy europejska solidarność w sprawie polityki wobec Rosji przechodzi do historii? W Faktach także m.in. o wizycie minister Marii Wasiak w Berlinie? Czy uda się pomóc polskim firmom transportowym? Na czwartkowy program zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Koniec europejskiej solidarności w sprawie polityki wobec Rosji?

  Koniec europejskiej solidarności w sprawie polityki wobec Rosji?

  W Brukseli obraduje szczyt poświęcony sankcjom wobec Rosji. Oczy wszystkich zwrócone są na szefa greckiej dyplomacji, bo to on może pomóc otworzyć Rosji furtkę tak, by wróciła z międzynarodowej izolacji. Solidarny dotąd europejski mur wspierający Ukrainę już się chwieje, bo oprócz Greków są też Węgrzy, zapraszający do Budapesztu Putina i mówiący, że sankcje to głupi pomysł.

  czytaj więcej »
tvnpix