Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • FAKTY | 21.05.2015

  FAKTY | 21.05.2015

  Obaj kandydaci na prezydenta cały dzień przygotowywali się do debaty na antenie TVN24, TVN i TVN24 BiŚ. Bronisław Komorowski ograniczył się tylko do porannego spotkania ze sportowcami na ringu, gdzie straszył rywala nokautem. Udało się także przepchnąć przez Senat prezydenckie referendum – głosowanie zbojkotował PiS. Sztabowcy Andrzeja Dudy zapowiadają twardą walkę, a my już przewidujemy, jak zmieni się scena polityczna po wyborach. Na Fakty zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Obaj kandydaci cały dzień przygotowywali się do debaty

  Obaj kandydaci cały dzień przygotowywali się do debaty

  W przedwyborczych sondażach mają niemal identyczne poparcie. Różnica to możliwy błąd statystyczny. Debata „Czas decyzji” to drugie decydujące spotkanie kandydatów twarzą w twarz, ale w towarzystwie naszych dziennikarzy. Kandydat PiS miał w czwartek wolne od oficjalnych obowiązków w kampanii. Urzędujący prezydent spotkał się rano z popierającymi go sportowcami i także zniknął. Obaj przygotowywali się do debaty. W jakim towarzystwie i jak długo – tego sztaby nie zdradzają.

  czytaj więcej »
 • Senat za prezydenckim referendum. Bojkot PiS

  Senat za prezydenckim referendum. Bojkot PiS

  Jest zgoda Senatu – 6 września odbędzie się referendum zaproponowane po I turze wyborów przez Bronisława Komorowskiego. Nie obyło się bez politycznej awantury. Głosowało tylko 57 senatorów – senatorowie Prawa i Sprawiedliwości zbojkotowali głosowanie.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda na ostatniej prostej i niewygodne pytania o etat na uczelni

  Andrzej Duda na ostatniej prostej i niewygodne pytania o etat na uczelni

  Ku wielkiemu zaskoczeniu polityk z drugiego, a nawet trzeciego szeregu PiS został kandydatem na prezydenta. I od początku mierzył się z opinią polityka niesamodzielnego i niedoświadczonego. Pierwszą turę wygrał, a na ostatniej prostej przed drugą - Andrzej Duda musi zmierzyć się ze sprawą etatu na uczelni – ten na Uniwersytecie Jagiellońskim zablokował idąc na urlop. I bez zgody UJ rozpoczął pracę na prywatnej uczelni.

  czytaj więcej »
 • Rewolucja polskiej sceny politycznej

  Rewolucja polskiej sceny politycznej

  Klęska lewicy – kłopoty Millera i znikający ze sceny Palikot. Nadspodziewanie dobry wynik wyborczy Pawła Kukiza i 20-procentowe poparcie, które on sam chce przekuć w sukces w wyborach parlamentarnych. Jeszcze przed ostatecznym rozstrzygnięciem prezydenckim widać, że naszą polityczną scenę czeka wielka zmiana, by nie powiedzieć – rewolucja.

  czytaj więcej »
 • O sztuce debatowania, czyli jak pozostawić po sobie dobre wrażenie

  O sztuce debatowania, czyli jak pozostawić po sobie dobre wrażenie

  Rozmowy twarzą w twarz, które przesądzały o losach wyborów – nie tylko prezydenckich. Po 1989 roku było ich już wiele, ale tych, które zapadły w pamięć - sporo mniej. Debata to pojedynek na gesty, słowa i riposty, pojedynek, w którym nie wszystkie chwyty są dozwolone. A najbardziej liczy się wrażenie, z jakim pozostaną wyborcy.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 20.05.2015

  Fakty | 20.05.2015

  Kolejny dzień kampanii i kolejny sondaż dla Faktów TVN i TVN24, a w nim prezydent Komorowski minimalnie przed Andrzejem Dudą. Kandydaci finiszują – jeden z pompą, drugi z kolejnymi obietnicami. Poza tym w Faktach: proces Samira S., który miał zastrzelić całą rodzinę z Gdańska, szokująco niski wyrok za gwałt, Kukiz zaprasza na koncertową debatę oraz poduszki powietrzne w autach, które zabijają. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
tvnpix