Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 21.10.2014

  Fakty | 21.10.2014

  Radosław Sikorski w ogniu krytyki za niefortunny wywiad. Ewa Kopacz strofuje marszałka Sejmu za jego zachowanie. Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia. Rewolucyjna operacja przeprowadzona przez polskich lekarzy. Sparaliżowany mężczyzna zaczął chodzić. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Radosław Sikorski w ogniu krytyki

  Radosław Sikorski w ogniu krytyki

  Polityczna burza po amerykańskim wywiadzie Radosława Sikorskiego. Chodzi o publikację amerykańskiego portalu Politico, który napisał, że Rosja usiłowała wplątać Polskę w inwazję na Ukrainę i przytoczył słowa Sikorskiego: „Chciał (Putin), żebyśmy uczestniczyli w podziale Ukrainy”. Wywiad z amerykańskim portalem wywołał falę pytań oraz krytyki. Dodatkowo marszałek Sikorski na jednej konferencji prasowej unikał odpowiedzi na pytania dziennikarzy, aby po południu zorganizować drugą konferencję, na której przepraszał za swoje zachowanie. I stwierdził, że zawiodła go pamięć, bo „po sprawdzeniu okazało się, że w Moskwie nie było spotkania dwustronnego premier Tusk – prezydent (Władimir)Putin”. W całym zamieszaniu milczy Donald Tusk, a Kreml kwituje wszystko jednym słowem: bzdury. Choć po latach i po zajęciu Krymu, cała sytuacja nabiera zupełnie innego wydźwięku.

  czytaj więcej »
 • Ewa Kopacz strofuje marszałka Sikorskiego za jego zachowanie

  Ewa Kopacz strofuje marszałka Sikorskiego za jego zachowanie

  „Nie będę tolerować tego rodzaju zachowań, nie będę też tolerować takich standardów, które spróbował zaprezentować pan marszałek Sikorski podczas dzisiejszej konferencji” – powiedziała ostro Ewa Kopacz o Radosławie Sikorskim. Nic dziwnego – wytrawny dyplomata wypadł we wtorek mało dyplomatycznie. Jeden z pośrednich bohaterów zamieszania – Donald Tusk, który miał uczestniczyć w spotkaniu z Władimirem Putinem – nadal się nie wypowiedział. Jeśli Putin przed laty zdobył się na ponury żart, to dziś sprawa jest na tyle poważna, że prezydent Bronisław Komorowski chce o niej rozmawiać w gronie najważniejszych polityków.

  czytaj więcej »
 • Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia

  Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia

  Południowoafrykański niepełnosprawny lekkoatleta został skazany na pięć lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci swojej narzeczonej Reevy Steenkamp. Dodatkowo Oscar Pistorius został skazany na trzy lata pozbawienia wolności, ale w zawieszeniu, za to, że wystrzelił z pistoletu w podłogę w zatłoczonej restauracji. Wyrok dla sportowca to najprawdopodobniej koniec jego kariery.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Komorowski: decyzja o pomniku smoleńskim po wyborach

  Prezydent Komorowski: decyzja o pomniku smoleńskim po wyborach

  Bronisław Komorowski spotkał się z przedstawicielami rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, które zwróciły się do niego z apelem o zainicjowanie budowy pomnika upamiętniającego 96 osób, które zginęły 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem. Monument, który miałby stanąć w Warszawie, wciąż dzieli wiele środowisk. Trwają dyskusje na temat wyglądu pomnika oraz miejsca jego ustawienia. Dodatkowo czas wyborów samorządowych – według prezydenta – nie służy podejmowaniu decyzji. Bronisław Komorowski zapowiedział, że decyzję ws. zaangażowania się w projekt budowy pomnika podejmie po konsultacjach z władzami Warszawy po wyborach samorządowych.

  czytaj więcej »
 • Mieszkańcy Smoleńska: dlaczego Polacy jeszcze nie postawili tu pomnika?

  Mieszkańcy Smoleńska: dlaczego Polacy jeszcze nie postawili tu pomnika?

  W dyskusje o pomniku w Smoleńsku aktywnie włączają się od pewnego czasu Rosjanie. W 2012 roku projekt pomnika, który miał stanąć w Smoleńsku, wygrał w międzynarodowym konkursie. W składzie jury byli przedstawiciele Rosji. Wówczas wszyscy poparli projekt 115-metrowego pomnika. Dziś okazuje się, że projekt jest zbyt duży. Według Moskwy, działka może mieć tylko 40 metrów. Mieszkańcy samego Smoleńska dopytują się zaś, dlaczego Polacy dotychczas nie postawili tam monumentu upamiętniającego katastrofę?

  czytaj więcej »
 • Moskwa: szef koncernu paliwowego zginął na lotnisku. Jego samolot zderzył się z pługiem

  Moskwa: szef koncernu paliwowego zginął na lotnisku. Jego samolot zderzył się z pługiem

  Paliwowy multimilioner Christophe de Margerie nie żyje. Szef francuskiego koncernu TOTAL zginął na lotnisku w Moskwie. Do wypadku doszło, gdy prywatny odrzutowiec biznesmena Falcon 50 przy starcie z lotniska Wnukowo w gęstej mgle uderzył w pług śnieżny. Kierowca pojazdu był pijany. Christophe de Margerie był wielkim przyjacielem Putina, robiącym poważne interesy z Rosją, dlatego po śmierci Francuza pojawiły się teorie spiskowe.

  czytaj więcej »
 • Rewolucyjna operacja polskich lekarzy. Sparaliżowany mężczyzna zaczął chodzić

  Rewolucyjna operacja polskich lekarzy. Sparaliżowany mężczyzna zaczął chodzić

  Wrocławscy lekarze sprawili, że pacjent z przerwanym rdzeniem kręgowym zaczął chodzić z pomocą sprzętu ortopedycznego. Operowany mężczyzna został sparaliżowany po tym, jak otrzymał 18 ciosów nożem. Lekarze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przeprowadzili pionierską operację – po raz pierwszy na świecie pacjentowi z takim urazem przeszczepiono glejowe komórki węchowe pobrane z mózgu. Operacja wszczepienia, którą wykonał zespół pod kierunkiem prof. Jarmundowicza i dr. Pawła Tabakowa, odbyła się półtora roku temu.

  czytaj więcej »
 • Norwegia: erotyczny elementarz dla sześciolatków

  Norwegia: erotyczny elementarz dla sześciolatków

  Sześciolatki w jednej ze szkół podstawowych w Trondheim dostały do rąk pierwszą poważną książkę, ale chyba jest dla nich zbyt poważna. Niektóre literki zilustrowano zaskakującymi obrazkami. Rysunki przedstawiały nagie postacie z mocno uwydatnionymi narządami płciowymi, w dodatku w dziwnych sytuacjach – np. w sytuacji oddawania moczu na trąbę słonia. Minister edukacji Norwegii nie widzi w tym nic zdrożnego.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 20.10.2014

  Fakty | 20.10.2014

  Marek Sawicki przeprasza rolników za nazwanie ich „frajerami”, ale twierdzi, że został sprowokowany. Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. Najprawdopodobniej zabił 60-latka. Trwa obława. W Faktach w poniedziałek także konsekwencje brutalnej interwencji strażników miejskich ze Szczecinka i prawdziwy pościg policji za porwanym na żarty panem młodym. Na program zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Ranny i agresywny niedźwiedź w Bieszczadach. Zabił 60-latka?

  Ranny i agresywny niedźwiedź w Bieszczadach. Zabił 60-latka?

  Od soboty trwały w Bieszczadach poszukiwania 60-letniego pana Stanisława. W niedzielę prowadzący poszukiwania ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego natknęli się na niedźwiedzia. Zwierzę rzuciło się na GOPR-owców. Udało im się uciec. W poniedziałek leśnicy znaleźli zwłoki 60-latka ze śladami zwierzęcych pazurów.

  czytaj więcej »
 • Są konsekwencje brutalnej interwencji strażników miejskich ze Szczecinka

  Są konsekwencje brutalnej interwencji strażników miejskich ze Szczecinka

  „Nie jestem świętoszkiem” – mówi pobity dwudziestolatek, ale to nie usprawiedliwia straży miejskiej. Funkcjonariusze bili go i „częstowali” gazem tak długo, aż zwymiotował. Nie wiedzieli, że chłopak wszystko nagrywał. Są już konsekwencje tej interwencji, są dwie jej wersje, jest jedno pytanie – czy na pewno „brutalny” znaczy „skuteczny”?

  czytaj więcej »
tvnpix