Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 06.10.2015

  Fakty | 06.10.2015

  Kampania wyborcza jak kalejdoskop. Coraz szybsze tempo i coraz większe emocje. Antoni Macierewicz zachęca do głosowania na PiS w USA i pyta: „czy Donald Tusk współpracował ze Stasi?”. W programie też o historii córki opiekującej się chorą matką, która ma oddać zasiłek, bo… sama jest chora. Prezydent podpisał ustawę antysmogową. Polacy odetchną wreszcie pełną piersią? O tym we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Kampania wyborcza jak kalejdoskop. Coraz szybsze tempo i większe emocje

  Kampania wyborcza jak kalejdoskop. Coraz szybsze tempo i większe emocje

  Beata Szydło mówiła m.in. o patriotyzmie i silnej gospodarce, premier Ewa Kopacz mówiła zaś o koniecznej debacie, a Ryszard Petru o reformie NFZ. Na 19 dni przed wyborami konferencja goni konferencje, projekty ustaw wyrastają jak grzyby po deszczu. Rosną też emocje, o czym świadczą gwizdy i buczenie na niektórych spotkaniach z wyborcami. Kampania zaczyna przypominać kalejdoskop, w którym bardzo szybko zmieniają się obrazki.

  czytaj więcej »
 • Córka opiekująca się chorą matką przez błąd urzędników ma oddać zasiłek

  Córka opiekująca się chorą matką przez błąd urzędników ma oddać zasiłek

  Wszyscy kochają seniorów – tylko nie każdy ma dla nich siłę i czas. Czasem na drodze stają też absurdalne przepisy. Danuta Grabiec – córka opiekująca się chorą matką ma oddać zasiłek, bo sama jest chora i ma orzeczenie o niepełnosprawności. Panią Danutę w błąd wprowadzili urzędnicy, którzy najprawdopodobniej sami nie zdawali sobie sprawy ze zmieniających się przepisów. Ci sami urzędnicy żądają teraz zwrotu prawie 30 tysięcy złotych.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 05.10.2015

  Fakty | 05.10.2015

  Kampania przed kopalnią Brzeszcze. Szydło i Kukiz wspólnie wspierali górników. Czy po wyborach będą wspólnie rządzić? Ewa Kopacz przekreśliła pomysł budowy elektrowni atomowej w Polsce? „Polska to węgiel, a nie elektrownie atomowe” – powiedziała w poniedziałek premier. Pedofil-recydywista wyszedł z więzienia i tego samego dnia miał zgwałcił 9-latka. Sprawę bada prokuratura. W programie też o nowej Syrenie, która ma szanse na wielki powrót na polskie drogi. Na Fakty zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Wyborcza bitwa polityków o pierwszą polską elektrownię atomową

  Wyborcza bitwa polityków o pierwszą polską elektrownię atomową

  „Polska to węgiel, a nie elektrownie atomowe” – powiedziała w poniedziałek premier Ewa Kopacz. Czy swoimi słowami w zasadzie przekreśliła wieloletni plan, na który zresztą już wydano prawie 200 milionów złotych? W finale kampanii wyborczej każdy temat staje się gorący, a sprawy budowy elektrowni atomowej podgrzewać nie trzeba – już wyborczo eksplodowała.

  czytaj więcej »
 • Piechociński chce być premierem, jeśli powstanie koalicja PSL, PiS i PO

  Piechociński chce być premierem, jeśli powstanie koalicja PSL, PiS i PO

  Naprawdę kosmiczny plan wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Ocenił on, że „kosmiczna koalicja” z udziałem PSL, PO i PiS może być właściwą odpowiedzią na „kosmiczne wyzwania”, jakie stoją przed Polską. I widziałby siebie na stanowisku szefa rządu, w skład którego weszliby przedstawiciele PSL, PO i PiS. „Ja o to zabiegam i tego nie ukrywam wcale” – powiedział prezes PSL. To prawda, że aktualne sondaże rozbudzają wyborcze fantazje, ale wicepremier – tak lubiący zbierać grzyby – poszedł chyba zbyt głęboko w las.

  czytaj więcej »
 • Echa sprawy ks. Charamsy. Czy celibat wśród kapłanów jest fikcją?

  Echa sprawy ks. Charamsy. Czy celibat wśród kapłanów jest fikcją?

  „Zamiast wskazywania palcem winnych, by ich osądzać, wyciągnijcie do nich rękę, by się podnieśli” – mówił papież Franciszek do biskupów na otwarcie synodu. Polaków najbardziej w tych dniach interesuje sprawa księdza Charamsy, który przyznał się do homoseksualizmu i do związku z drugim mężczyzną. Czy to zwróci uwagę synodu na celibat? Skoro dla wielu jest ponad siły, czy nie jest fikcją?

  czytaj więcej »
tvnpix