Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 22.09.2014

  Fakty | 22.09.2014

  Rząd Ewy Kopacz zaprzysiężony. Pierwszy cel to wprowadzenie euro? Maciej Maleńczuk obraził Polaków i uczucia religijne katolików? Złoty trener Stephane Antiga. Kim jest ojciec sukcesu polskich siatkarzy? To niektóre z tematów przedstawionych w poniedziałkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Rząd Ewy Kopacz zaprzysiężony. Pierwszy cel to wprowadzenie euro?

  Rząd Ewy Kopacz zaprzysiężony. Pierwszy cel to wprowadzenie euro?

  Nowy rząd już po oficjalnym zaprzysiężeniu – nowa premier, pięcioro nowych ministrów oraz 13 znanych wcześniej polityków. Po przysiędze w Pałacu Prezydenckim ministrowie pojechali do swoich resortów: nowych witali dotychczasowi gospodarze, Ewę Kopacz przywitał Donald Tusk. Oficjalny ceremoniał się skończył, pozostały zadania, którymi muszą zająć się szefowie resortów. Pierwsze zadanie rzucił rządowi prezydent Bronisław Komorowski, który wezwał do zmierzenia się z wprowadzeniem w Polsce euro.

  czytaj więcej »
 • Radosław Sikorski marszałkiem Sejmu. To awans czy degradacja?

  Radosław Sikorski marszałkiem Sejmu. To awans czy degradacja?

  To była najgłośniejsza rządowa zmiana oraz najgłośniej komentowane nazwisko w nowym rozdaniu politycznym. Wraz z wejściem Ewy Kopacz w nową rolę zwalnia się fotel marszałka Sejmu i czeka na byłego szefa dyplomacji Radosława Sikorskiego. Opozycja jest oburzona, ponieważ nie może byłemu ministrowi spraw zagranicznych zapomnieć tego, co oficjalnie i nieoficjalnie mówił o PiS. Czy były szef MSZ nową rolę uznaje za degradację czy awans?

  czytaj więcej »
 • Polskie górnictwo zagrożone upadkiem. Plan naprawczy to przedłużanie agonii?

  Polskie górnictwo zagrożone upadkiem. Plan naprawczy to przedłużanie agonii?

  Branża wydobywcza znajduje się na skraju bankructwa, a dziesiątki tysięcy ludzi boją się utraty pracy. Polskie górnictwo zagrożone jest upadkiem, a plany ratunku dla kopalń wydają się być bardzo mgliste. Największa firma wydobywcza w Europie – Kompania Węglowa – ma 13 miliardów złotych długu. Nie brak głosów, że plan naprawczy to bardziej przedłużanie agonii niż realny ratunek.

  czytaj więcej »
 • Maciej Maleńczuk obraził Polaków i uczucia religijne katolików?

  Maciej Maleńczuk obraził Polaków i uczucia religijne katolików?

  Ostre starcie artystyczne Macieja Maleńczuka i samozwańczego obrońcy wiary – Ryszarda Nowaka. Chodzi o to, co muzyk powiedział o Polakach i katolikach. Maleńczuk znany jest z kontrowersyjnych poglądów i bezpardonowego języka, dlatego właśnie Ryszard Nowak złożył do prokuratury oskarżenie o obrazę uczuć religijnych. „Artysta obraża Polaków nazywając ich faszystami. Ponadto deklaruje, że jest satanistą” – mówił Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą. Przeprosiny Macieja Maleńczuka tylko dolały oliwy do ognia. Szykuje się kolejny proces o to, co jedni nazywają wolnością słowa, a inni bezczelną prowokacją.

  czytaj więcej »
 • Złoty trener Stephane Antiga. Kim jest ojciec sukcesu polskich siatkarzy?

  Złoty trener Stephane Antiga. Kim jest ojciec sukcesu polskich siatkarzy?

  Mówi po francusku – co naturalne – ale także po hiszpańsku, angielsku, włosku i całkiem dobrze po polsku. Stephane Antiga mówi, że nie obejmie reprezentacji Francji i nie ma się co dziwić, bo to z Polakami sięgnął po życiowy sukces. Wcześniej nie brakowało osób, które mówiły, że początkujący trener nie może być ojcem sukcesu polskich siatkarzy. Kim jest człowiek, który poprowadził Polaków do złota na mistrzostwach świata?

  czytaj więcej »
 • Fakty | 21.09.2014

  Fakty | 21.09.2014

  Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności? Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie. NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności?

  Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności?

  Rząd Ewy Kopacz zostanie oficjalnie zaprzysiężony w poniedziałek. Nowa premier swoje exposé wygłosi 1 października i na razie nie wiadomo, jakie cele wskaże jako najważniejsze. Członkowie gabinetu oficjalnie mówią, że to jest rząd na rok. Najprawdopodobniej Ewa Kopacz będzie kontynuować politykę poprzednika. Jest jednak kilka pilnych spraw i problemów do rozwiązania już teraz.

  czytaj więcej »
 • Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie

  Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie

  Nie wszystkim podoba się wojenna polityka Władimira Putina. Widać to było w niedzielę w Moskwie, gdzie zorganizowano antywojenną manifestację. Kilkanaście tysięcy osób wyszło na ulice, aby zaprotestować przeciwko agresywnej polityce Rosji wobec Ukrainy. Jak na rosyjskie warunki to liczny marsz i – co ważne – nie rozpędzony przez policję. Władze na Kremlu z reguły szybko tłumią wszelkie przejawy niezadowolenia i krytyki. Najnowszy pomysł Putina to opracowanie możliwości odłączenia rosyjskiego Internetu od światowej sieci.

  czytaj więcej »
 • NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci

  NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci

  Rządowy program „Mieszkanie dla młodych” miał dać szanse tym, którzy bez pomocy państwa nie mogli liczyć na własne mieszkanie. Według raportu NBP z programu nie korzystają jednak mniej zarabiający i pracujący na tzw. umowach śmieciowych. Korzystają za to bogatsi oraz ci, których stać na zwykły kredyt. Jeśli program ma działać dalej, to czas na zmiany.

  czytaj więcej »
tvnpix