Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 03.07.2015

  Fakty | 03.07.2015

  30 stopni Celsjusza i więcej – fala upałów przetacza się przez Polskę. Oprawcy, który skatowali mężczyznę domagającego się wypłaty, usłyszeli wyrok. 6-latek utonął na niestrzeżonym kąpielisku. Policja apeluje o ostrożność nad wodą. Mecenas Roman Giertych wraca do gry. Jego celem jest senat. Skatowany i zakopany żywcem pies Barry wraca do zdrowia oraz domu. To niektóre z tematów przedstawionych w piątkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Na dwa dni przed referendum Grecja podzielona niemal na pół

  Na dwa dni przed referendum Grecja podzielona niemal na pół

  Po raz kolejny tysiące ludzi manifestują w centrum Aten. Premier Cipras ponownie apeluje, by Grecy zagłosowali przeciwko szantażowi wierzycieli. Banki wciąż są zamknięte, a ludzie coraz bardziej sfrustrowani i przerażeni. Grecki minister obrony stwierdził, że jeśli w niedzielę w Grecji zapanuje chaos, może się tym zająć wojsko.

  czytaj więcej »
 • Porzucony Mateusz znalazł dom. Pomogli lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka

  Porzucony Mateusz znalazł dom. Pomogli lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka

  2,5-letni Mateusz po raz pierwszy powiedział „mama”. Chłopiec trafił do rodziny z województwa lubelskiego. O tym, że szuka rodziny informowaliśmy w kwietniu. Mateusz urodził się z ciężką wadą serca, jest karmiony dojelitowo, ma rurkę tracheostomijną. Został porzucony przez swoją biologiczną matkę. Do Centrum Zdrowia Dziecka trafił w bardzo złym stanie. Teraz o miłość błaga Hubert – to kolejne dziecko, porzucone przez rodziców, które jest leczone w Centrum Zdrowia Dziecka.

  czytaj więcej »
 • Skatowany i zakopany żywcem pies Barry wraca do zdrowia oraz do domu

  Skatowany i zakopany żywcem pies Barry wraca do zdrowia oraz do domu

  Na jego widok ściskało się serce, teraz – aż serce rośnie. Pobity i żywcem zakopany Barry wraca do zdrowia, opuszcza lecznicę i znajduje dom. I to nie będzie dom policjanta, który go uratował, bo w tej historii jest nagły zwrot akcji. W trakcie dochodzenia prokuratura ustaliła, że Barry został przez swojego oprawcę przywłaszczony. Teraz będzie mógł wrócić do swojego prawowitego właściciela.

  czytaj więcej »
 • Jemy lody i chudniemy? Z wiarą w diety cud lepiej uważać

  Jemy lody i chudniemy? Z wiarą w diety cud lepiej uważać

  Odkrycie warte Nobla – lody mogą pomóc stracić na wadze. Tak twierdzą niektórzy specjaliści. Tłumaczą, że lody są zimne i organizm musi się po nich rozgrzać, spalając kalorie szybciej niż zwykle. To wymarzona dieta dla wszystkich miłośników lodowych przysmaków, a lodowa dieta z pewnością nie należy do uciążliwych. Z wiarą w cudowne właściwości lodów, lepiej być jednak ostrożnym.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 02.07.2015

  Fakty | 02.07.2015

  Idzie mocne uderzenie lata. Było 30 stopni Celsjusza, będzie prawie 40. Minister Biernacki ostrzega polskich turystów: możliwe kolejne ataki terrorystyczne. Okrutny los dzieci w rodzinie zastępczej – szefowa Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy kierowała dzieci do domów, w których je krzywdzono. W czwartkowych Faktach TVN pokazujemy także, jak wygląda „Ślązak” na wodzie. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
tvnpix