Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 12.02.2016

  Fakty | 12.02.2016

  Ciąg dalszy sprawy głośnej dymisji Komendanta Głównego Policji. Inspektor Zbigniew Maj, szef policji z nadania PiS, od dawna znajduje się pod lupą prokuratury. Minister Błaszczak utrzymuje, że o tym nie wiedział, a opozycja dopatruje się w sprawie dowodu na chaos w rządzie. Poza tym w programie: górnicy domagają się od rządu rozmów i czekają na obiecany plan; fotoradary zniknęły, pojawiło się więcej blokad na koła – gminy tak odrabiają straty? W Faktach TVN także o tym, jak Lech Poznań szukał zawodnika w urzędzie pracy. Zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Szef policji z nadania PiS od dawna był pod lupą prokuratury. Jak rząd mógł o tym nie wiedzieć?

  Szef policji z nadania PiS od dawna był pod lupą prokuratury. Jak rząd mógł o tym nie wiedzieć?

  Dzień po dymisji Komendanta Głównego Policji prokuratura ogłasza, że w zleconym przez nią audycie widzi co innego niż sugerował inspektor Zbigniew Maj. Prokuratura nie znajduje podstaw do oskarżenia służb o nielegalne podsłuchiwanie dziennikarzy, czego miała się dopuścić poprzednia władza. Nowa władza tłumaczy się z nominacji komendanta i z tego, jak go przed nominacją sprawdzała.

  czytaj więcej »
 • Trybunał zbada PiS-owską ustawę o TK w marcu. Komisarz Praw Człowieka liczy na zakończenie kryzysu

  Trybunał zbada PiS-owską ustawę o TK w marcu. Komisarz Praw Człowieka liczy na zakończenie kryzysu

  Trybunał Konstytucyjny zbada przeforsowaną przez PiS nową ustawę o Trybunale Konstytucyjnym 8 i 9 marca. Sędziowie rozpoznają wnioski, z których wynika, że nowelizacja jest niekonstytucyjna i że może sparaliżować pracę Trybunału. PiS sugeruje, że nie uzna wyroku. Chce, by Trybunał już się do tej ustawy stosował. Goszczący w Polsce Komisarz Praw Człowieka Rady Europy wspiera Trybunał i wyraża zaniepokojenie.

  czytaj więcej »
 • Beata Szydło spotkała się z Angelą Merkel. Premier zaproponowała wspólny projekt na rzecz uchodźców

  Beata Szydło spotkała się z Angelą Merkel. Premier zaproponowała wspólny projekt na rzecz uchodźców

  Premier Beata Szydło z pierwszą wizytą w Berlinie. Inaczej niż poprzedni premierzy, trochę z tą wizytą czekała, ale – wbrew ostatnim zgrzytom – zapewnia, że stosunki z Niemcami są dla Polski bardzo ważne. Szefowa polskiego rządu zaprosiła kanclerz Angelę Merkel do Warszawy. Rozmawiała z nią między innymi o sytuacji Polaków w Niemczech, o tym, że Wielka Brytania nie powinna opuszczać Unii Europejskiej, a w sprawie uchodźców zaproponowała wspólne sfinansowanie dla nich szkoły lub szpitala.

  czytaj więcej »
 • Papież i rosyjski patriarcha w cztery oczy. Pierwsze takie spotkanie od 1000 lat

  Papież i rosyjski patriarcha w cztery oczy. Pierwsze takie spotkanie od 1000 lat

  Na to spotkanie bardzo liczył Jan Paweł II, zabiegał o nie Benedykt XVI, a udało się je zorganizować dopiero papieżowi Franciszkowi. Historyczne spotkanie z patriarchą Moskwy i Wszechrusi Cyrylem. Niemal tysiąc lat po wielkiej schizmie, która podzieliła katolików i prawosławnych, papież spotka się ze zwierzchnikiem rosyjskiej, największej cerkwi – ale nie w Rosji i nie w Watykanie, lecz na Kubie. Jak wybrano miejsce i czego się spodziewać po tym spotkaniu?

  czytaj więcej »
 • Będzie zawieszenie broni w Syrii. Rosja, USA i inne państwa koalicji porozumiały się

  Będzie zawieszenie broni w Syrii. Rosja, USA i inne państwa koalicji porozumiały się

  Jest porozumienie w sprawie wstrzymania ognia w Syrii. Zawarły je w Monachium światowe mocarstwa. Wstrzymanie działań wojennych ma być czasowe i nie będzie dotyczyć walki z terrorystami z tzw. Państwa Islamskiego. Porozumienie daje szanse na wznowienie negocjacji pokojowych. W wojnie w Syrii zginęło już co najmniej 260 tysięcy osób – być może nawet pół miliona. Kilka milionów Syryjczyków musiało uciec z kraju.

  czytaj więcej »
 • „Rodzina 500 plus” w Senacie, a w samorządach przygotowania. Czy urzędnicy zdążą na czas?

  „Rodzina 500 plus” w Senacie, a w samorządach przygotowania. Czy urzędnicy zdążą na czas?

  Projekt rządu „Rodzina 500 plus” wciąż w parlamencie. Po tym, jak uchwalił go Sejm, zajął się nim Senat. Realizacja programu spadnie z kolei na samorządy. Muszą być pieniądze, muszą być dodatkowi urzędnicy, którzy je wypłacą, musi być dodatkowe miejsce dla klientów, no i wreszcie sami Polacy muszą zacząć zgłaszać, że tych pieniędzy chcą – od tego procedura się zaczyna. Na razie wszyscy pytają: co, gdzie, kiedy, jak i czy wypłaty będą na czas.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 13 lutego

  Prognoza pogody na sobotę 13 lutego

  W sobotę na wschodzie Polski i na Podkarpaciu opady deszczu ze śniegiem i śniegu. W Karpatach opady śniegu do 10 cm. Temperatura maksymalna w dzień od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 11.02.2016

  Fakty | 11.02.2016

  Dymisja szefa policji po dwóch miesiącach od objęcia stanowiska. Zbigniew Maj odchodzi w związku z podejrzeniem korupcji. Sejm przegłosował ustawę 500 plus. Flagowy projekt PiS na ostatniej prostej. W programie też o proteście kupców przeciwko podatkowi handlowemu, szpitalu z pacjentami i bez lekarzy oraz o zapowiedzi szefa MON, że Polska wesprze koalicję przeciwko dżihadystom. Na Fakty TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
tvnpix