Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 20.12.2014

  Fakty | 20.12.2014

  USA kontra Korea Północna. Zaognia się konflikt o film na temat Kim Dzong Una. Makabryczna śmierć ośmiorga dzieci w Australii. Zbrodni dokonała matka? Stracił ręce 40 lat temu. Dostał protezy, którymi steruje mózgiem. To niektóre z tematów przedstawionych w sobotnich Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • USA kontra Korea Północna. Zaognia się konflikt o film na temat Kim Dzong Una

  USA kontra Korea Północna. Zaognia się konflikt o film na temat Kim Dzong Una

  Stany Zjednoczone odpowiedzą na atak hakerów z komunistycznej Korei Północnej. Barack Obama mówi, że nie można ulegać szantażowi „jakiegoś dyktatora”. Jego zdaniem, wycofanie filmu z kin to błąd. Wszystko związane jest z amerykańską komedią, w której próbuje się zabić komunistycznego dyktatora Kim Dzong Una. Wytwórnia Sony kilka dni temu ugięła się pod atakiem hakerów i groźbami zamachów, i wycofała obraz z kin. Zdaniem republikańskiego senatora Johna McCaina atak na Sony to akt wojny i Stany Zjednoczone powinny odpowiedzieć.

  czytaj więcej »
 • Zarzuty dla „agenta Tomka” to działanie polityczne?

  Zarzuty dla „agenta Tomka” to działanie polityczne?

  „Działania prokuratury wobec mnie to ewidentnie akcja polityczna” – tak znany niegdyś jako „agent Tomek” z CBA, a dziś poseł Tomasz Kaczmarek, reaguje na postawione mu przez prokuraturę zarzuty przekroczenia uprawnień podczas czynności operacyjnych. Kaczmarek ponownie atakuje tych, których winy swego czasu nie udało mu się udowodnić. Zapewnia, że przed sądem powinien stanąć nie on, lecz Jolanta Kwaśniewska.

  czytaj więcej »
 • Platforma Obywatelska w rozkroku. Flagowe projekty nadal leżą odłogiem

  Platforma Obywatelska w rozkroku. Flagowe projekty nadal leżą odłogiem

  Związki partnerskie, finansowanie in vitro, konwencja o zwalczaniu przemocy wobec kobiet, likwidacja Funduszu Kościelnego – między innymi w tych sprawach Platforma Obywatelska zapowiadała przełom i nowe regulacje prawne. Zamiast tego każda z prób spełnienia obietnic, kończy się klęską. PO odrzuca projekty innych partii, ponieważ zapowiada własne regulacje, ale nie może się porozumieć sama ze sobą. Stoi w ideologicznym rozkroku i nie jest w stanie ruszyć się z miejsca.

  czytaj więcej »
 • Australia: brutalna śmierć ośmiorga dzieci. Zbrodni dokonała matka?

  Australia: brutalna śmierć ośmiorga dzieci. Zbrodni dokonała matka?

  Za śmierć ośmiorga dzieci w północnej Australii odpowiada matka – tak zakłada policja. 37-letnia kobieta zabiła najprawdopodobniej nożem czterech chłopców i cztery dziewczynki. Kobieta była biologiczną matką siedmiorga z nich, ósma ofiara – była jej siostrzenicą. Policja mówi, że nie szuka innego podejrzanego, a kobieta, która trafiła do szpitala z ranami kłutymi, została aresztowana.

  czytaj więcej »
 • Komorniki: zatrzymany 45-latek przyznał się do brutalnego zabicia nastolatki

  Komorniki: zatrzymany 45-latek przyznał się do brutalnego zabicia nastolatki

  Zbigniew R., któremu prokurator postawił zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 19-latki w Komornikach na Dolnym Śląsku, przyznał się do winy – poinformowała rzeczniczka prokuratury we Wrocławiu. Sąd zdecydował, że mężczyzna – który został zatrzymany w piątek – zostanie tymczasowo aresztowany. Śledztwo dotyczyło brutalnego mordu na 19-letniej Dominice, której zmasakrowane zwłoki znaleziono w połowie listopada w przydrożnym rowie, zaledwie kilkaset metrów od domu.

  czytaj więcej »
 • Łódź: lawina mandatów dla… pieszych. Za samowolę na drogach

  Łódź: lawina mandatów dla… pieszych. Za samowolę na drogach

  Policja zdecydowała się dość stanowczo przypomnieć pieszym, gdzie powinno się – zgodnie z prawem – przechodzić przez jezdnię. W ten sposób w Łodzi wiele osób dostało mandaty, co wywołało duże zaskoczenie ukaranych. Policja tłumaczy, że piesi chodzą jak chcą i wierzą, że samochód na czas zahamuje. Przez to wypadki się mnożą, a pieszy jest w nich bez szans. Kar nie uniknęli również kierowcy, którzy nie zatrzymywali się przed przejściami dla pieszych.

  czytaj więcej »
 • Polski film „Ida” coraz bliżej Oscara

  Polski film „Ida” coraz bliżej Oscara

  Obraz „Ida” awansował już na krótką listę nieanglojęzycznych kandydatów do najsłynniejszej nagrody filmowej. Film wyreżyserowany przez Pawła Pawlikowskiego ma ośmiu konkurentów. Czy ich pokona w walce o Oscara? To okaże się 22 lutego. „Ida” kandyduje także do amerykańskich Złotych Globów. Niedawno film Pawła Pawlikowskiego dostał Europejską Nagrodę Filmową i nagrodę Parlamentu Europejskiego. Krytycy przyznają, że już teraz można mówić o ogromnym sukcesie „Idy”.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 19.12.2014

  Fakty | 19.12.2014

  Pierwszy, jeszcze nieformalny, spot wyborczy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta: Andrzej Duda przy wigilijnym stole życzy dobrej zmiany. Dramat w Australii – znaleziono ciała zasztyletowanych ośmiorga dzieci. W programie także o drożejącym OC i o tym, czy będą większe kary dla posłów. Na Fakty TVN w piątek zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda już ze spotem wyborczym. Zagrozi Komorowskiemu?

  Andrzej Duda już ze spotem wyborczym. Zagrozi Komorowskiemu?

  Pierwszy, jeszcze nieformalny, spot wyborczy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta. Andrzej Duda przy wigilijnym stole krytykuje cynizm i kłamstwo oraz życzy dobrej zmiany. Zapewne tą zmianą miałby być on sam, gdyby zastąpił Bronisława Komorowskiego. PiS wcześniej niż inni rusza do boju, wierząc, że jeśli będzie pierwszy na starcie, to może też będzie pierwszy na mecie, choć oficjalnie zawody się jeszcze nie zaczęły.

  czytaj więcej »
 • Dramat w Australii: zasztyletowano ośmioro dzieci

  Dramat w Australii: zasztyletowano ośmioro dzieci

  W piątek Australią wstrząsnął kolejny – po ataku terrorystycznym na kawiarnię w Sydney – szok. W jednym z domów w mieście Cairns w stanie Queensland znaleziono ciała ośmiorga dzieci. Najmłodsze miało 18 miesięcy, najstarsze 15 lat. Matka siedmiorga z nich jest ranna. Podobno współpracuje z policją. Ale policja nie wskazuje na razie żadnego sprawcy.

  czytaj więcej »
 • Bruksela: Donald Tusk chwalony po debiutanckim szczycie UE

  Bruksela: Donald Tusk chwalony po debiutanckim szczycie UE

  Rada Europejska podtrzymała sankcje wobec Rosji, poparła reformy na Ukrainie i zatwierdziła plan inwestycyjny, który ma pobudzić unijną gospodarkę. Rozmowy były wyjątkowo krótkie, ale konkretne, podobnie jak dokument końcowy. Donald Tusk, nowy przewodniczący Rady Europejskiej, zebrał za to pochwały m.in. od Angeli Merkel i Davida Camerona. W komentarzach medialnych przewijają się teraz pytania, czy odtąd, pod nowym przywództwem, tak właśnie będzie – krótko i konkretnie?

  czytaj więcej »
tvnpix