Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 21.09.2014

  Fakty | 21.09.2014

  Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności? Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie. NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności?

  Lista priorytetów nowego rządu. Czym Ewa Kopacz powinna zająć się w pierwszej kolejności?

  Rząd Ewy Kopacz zostanie oficjalnie zaprzysiężony w poniedziałek. Nowa premier swoje exposé wygłosi 1 października i na razie nie wiadomo, jakie cele wskaże jako najważniejsze. Członkowie gabinetu oficjalnie mówią, że to jest rząd na rok. Najprawdopodobniej Ewa Kopacz będzie kontynuować politykę poprzednika. Jest jednak kilka pilnych spraw i problemów do rozwiązania już teraz.

  czytaj więcej »
 • Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie

  Rosja: antywojenna demonstracja w Moskwie

  Nie wszystkim podoba się wojenna polityka Władimira Putina. Widać to było w niedzielę w Moskwie, gdzie zorganizowano antywojenną manifestację. Kilkanaście tysięcy osób wyszło na ulice, aby zaprotestować przeciwko agresywnej polityce Rosji wobec Ukrainy. Jak na rosyjskie warunki to liczny marsz i – co ważne – nie rozpędzony przez policję. Władze na Kremlu z reguły szybko tłumią wszelkie przejawy niezadowolenia i krytyki. Najnowszy pomysł Putina to opracowanie możliwości odłączenia rosyjskiego Internetu od światowej sieci.

  czytaj więcej »
 • NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci

  NBP: z programu „Mieszkanie dla młodych” korzystają głównie bogaci

  Rządowy program „Mieszkanie dla młodych” miał dać szanse tym, którzy bez pomocy państwa nie mogli liczyć na własne mieszkanie. Według raportu NBP z programu nie korzystają jednak mniej zarabiający i pracujący na tzw. umowach śmieciowych. Korzystają za to bogatsi oraz ci, których stać na zwykły kredyt. Jeśli program ma działać dalej, to czas na zmiany.

  czytaj więcej »
 • USA: gigantyczny skandal w NFL. Zawodnicy stosują przemoc domową

  USA: gigantyczny skandal w NFL. Zawodnicy stosują przemoc domową

  Najpopularniejsza i najbogatsza liga futbolu amerykańskiego boryka się z gigantycznym skandalem. Chodzi o przypadki stosowania przemocy domowej przez zawodników NFL. Jeden z nich wychłostał swojego czteroletniego syna, inny pobił do nieprzytomności narzeczoną. Zawodnicy zostali zawieszeni, ale sponsorzy i tak wycofują się z ligi.

  czytaj więcej »
 • Drony pomogą ratownikom GOPR szukać zaginionych w górach?

  Drony pomogą ratownikom GOPR szukać zaginionych w górach?

  Rodzina zaginionego w chorwackich górach Krzysztofa Woźniaka ma nadzieję, że na wykonanych przez drona fotografiach będzie choć ślad poszukiwanego. To na razie eksperyment na próbę, ale będą kolejne. Ratownicy GOPR chcą mieć takie maszyny, ponieważ drony mogą szybko dotrzeć na miejsce i robić precyzyjne zdjęcia.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 20.09.2014

  Fakty | 20.09.2014

  PiS rozpoczyna kampanię samorządową i ostro krytykuje nowy rząd. Przedstawiciele Ukrainy i prorosyjskich separatystów podpisali w Mińsku porozumienie. Warszawa: o krok od zderzenia dwóch pociągów. Zawinił człowiek? To niektóre z tematów przedstawionych w sobotnich Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • PiS rozpoczyna kampanię samorządową i ostro krytykuje nowy rząd

  PiS rozpoczyna kampanię samorządową i ostro krytykuje nowy rząd

  Jarosław Kaczyński ostro skrytykował premier Ewę Kopacz i jej rząd. „To ostentacyjne odrzucenie zasady merytorycznej przy doborze kadr na tym najwyższym szczeblu. Po prostu kpina ze społeczeństwa” – mówił prezes PiS. Jarosław Kaczyński w Łodzi na konwencie samorządowym partii mówił także o elementach kabaretowych i kpinie ze społeczeństwa. PiS, który od dłuższego czasu był w defensywie, rozpoczyna na poważnie kampanię samorządową. Dużo obiecuje – m.in. zero likwidacji szkół, posterunków policji, placówek pocztowych oraz zakaz komercjalizacji szpitali. Muszą to obiecać wszyscy kandydaci PiS w wyborach.

  czytaj więcej »
 • Warszawa: o krok od zderzenia dwóch pociągów. Zawinił człowiek?

  Warszawa: o krok od zderzenia dwóch pociągów. Zawinił człowiek?

  Było o krok od dramatu na torach, na szczęście skończyło się tylko awaryjnym hamowaniem i stresem podróżnych. Gdyby nie doświadczenie, koncentracja i refleks maszynisty jednego z pociągów, doszłoby do zderzenia. Jeden ze składów wjechał na tory na czerwonym świetle. Pociągi jechały w tym samym kierunku, a zatrzymały się tuż przed miejscem, gdzie tory łączą się w jeden. Trwa ustalanie, czy zawinił człowiek, czy system.

  czytaj więcej »
 • Francja: Nicolas Sarkozy wraca do polityki

  Francja: Nicolas Sarkozy wraca do polityki

  „Wracam do polityki, bo zbyt kocham Francję” – wydaje się, że Nicolas Sarkozy mógłby znaleźć mniej banalne wytłumaczenie. Lepszego momentu już nie. Były prezydent Francji przystępuje do ofensywy w momencie, gdy poparcie dla urzędującego prezydenta sięga dna. I nic nie wskazuje na to, by coś w tej sprawie szybko miało się zmienić.

  czytaj więcej »
tvnpix