Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 25.06.2016

  Fakty | 25.06.2016

  Polacy piłkarze w ćwierćfinale Euro 2016! Polska kadra odniosła historyczne zwycięstwo – w rzutach karnych pokonali reprezentację Szwajcarii. W „Faktach” także o tym, że są wątpliwości, czy decyzja Brytyjczyków rzeczywiście była przemyślana; o podziałach podczas obchodów rocznicy Czerwca 1976 w Radomiu. Padały przykre słowa: o rzekomych potomkach ZOMO, o zagubionym duchowo Zachodzie, i o łamaniu prawa. Na „Fakty” TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Polacy w ćwierćfinale Euro 2016. Horror, wielkie nerwy i euforia kibiców

  Polacy w ćwierćfinale Euro 2016. Horror, wielkie nerwy i euforia kibiców

  Poobijani, ale zwycięscy – polscy piłkarze przechodzą dalej na Euro 2016. Najpierw gol Błaszczykowskiego, potem gol Szwajcarów na remis. Ostra gra, kontuzje – ale było warto. Emocjonujący mecz Biało-Czerwoni wygrali dopiero w rzutach karnych. Mecz ze Szwajcarią był prawdziwym horrorem, który zapewnił kibicom huśtawkę emocji. Ostatecznie jednak wszyscy fani są wniebowzięci.

  czytaj więcej »
 • Brexit podzielił nie tylko Unię, ale i społeczeństwo. Część Brytyjczyków żałuje głosowania za opuszczeniem UE

  Brexit podzielił nie tylko Unię, ale i społeczeństwo. Część Brytyjczyków żałuje głosowania za opuszczeniem UE

  Brytyjczycy podzieleni jak nigdy dzień po ogłoszeniu, że większość z nich poparła Brexit. Młodzi protestują, wychodzą na ulice, bo nie mogą uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Chcą powtórzenia referendum. Szkoci i Irlandczycy mówią, że nigdzie się z Unii nie wybierają, już raczej z Wielkiej Brytanii. Zjednoczone Królestwo wcale nie jest takie zjednoczone. Czy to możliwe, że niektórzy dopiero teraz zdali sobie sprawę, jaką decyzję podjęli?

  czytaj więcej »
 • O losach UE zadecydują kraje założycielskie? Czy Polska znajdzie się na peryferiach Europy?

  O losach UE zadecydują kraje założycielskie? Czy Polska znajdzie się na peryferiach Europy?

  - Jeśli chcą wyjść, niech wychodzą, nie ma na co czekać. Niepewność jest szkodliwa – tak sądzą kraje-założyciele Unii Europejskiej. Sześciu szefów dyplomacji spotkało się w Berlinie. Warszawa jest zaniepokojona – polski szef MSZ chce zaprosić wszystkich szefów dyplomacji do siebie. Czy Unia powinna teraz zwolnić, czy przyspieszyć integrację bez brytyjskiego balastu? I czy Polska znajdzie się w centrum, czy na peryferiach.

  czytaj więcej »
 • Radom: obchody rocznicy Czerwca 1976 w atmosferze oskarżeń i krytyki

  Radom: obchody rocznicy Czerwca 1976 w atmosferze oskarżeń i krytyki

  Podzieleni nie tylko Brytyjczycy, ale i Polacy. Podczas podwójnych uroczystości rocznicowych Radomskiego Czerwca 1976 roku – państwowych i KOD-u – padły słowa o rzekomych „potomkach ZOMO” i o „zagubionym duchowo Zachodzie”. Z drugiej strony lecą komentarze o łamaniu prawa – przed laty i teraz… A ponadto, były prezydent, Bronisław Komorowski, omal nie dostał szklanym przedmiotem w głowę…

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na niedzielę 26 czerwca

  Prognoza pogody na niedzielę 26 czerwca

  Pogoda będzie zmienna, ponieważ upałom towarzyszyć będą przelotne opady deszczu i burze - od 10 do 30 mm opadów. Na wschodzie spadnie grad i powieją porywiste wiatry od 60 do 90 km/godz. Temperatura maksymalna od 23 stopni C na Nizinie Szczecińskiej do 34°C na Podkarpaciu. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Po przejściu frontu, skręcający w kierunku północno-zachodnim. Ciśnienie będzie się wahać. W Warszawie w południe 1000 hPa.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 24.06.2016

  Fakty | 24.06.2016

  Jednak Brexit! Przy frekwencji wynoszącej 72 procent większość Brytyjczyków zagłosowała za wystąpieniem z UE. Co to oznacza dla Zjednoczonego Królestwa, Unii Europejskiej, Europy i Polski? O tym w Faktach. Powiemy, jak zareagowali europejscy i światowi politycy oraz jakie mają pomysły na zmianę Unii Europejskiej. Przyjrzymy się reakcji kursów walut, a także temu, co Brexit oznacza dla Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Na „Fakty” TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Brexit zwyciężył. Większość Brytyjczyków chce wyjścia z Unii Europejskiej

  Brexit zwyciężył. Większość Brytyjczyków chce wyjścia z Unii Europejskiej

  Jednak Brexit! Brytyjczycy zdecydowali. Wyjdą z Unii Europejskiej, choć Szkocja, Irlandia Północna, londyńskie City i mieszkańcy wielkich miast chcieli w niej pozostać. Ostatecznie wszyscy wyjdą z UE, bo tak zdecydowała większość. Teraz pojawia się szereg pytań: jak szybko wyjdą, na jakich warunkach, i jak się to odbije na nas? Zacznijmy od Brytyjczyków. Jaka jest atmosfera w Londynie dzień po głosowaniu? I czy w Londynie wiedzą, co robić dalej?

  czytaj więcej »
 • Politycy w całej Europie mówią o konieczności zmian w UE. „Bruksela musi słuchać głosu ludzi”

  Politycy w całej Europie mówią o konieczności zmian w UE. „Bruksela musi słuchać głosu ludzi”

  Brytyjski eurosceptyk Nigel Farage z satysfakcją wieszczy już śmierć Unii Europejskiej. Donald Tusk mówi, że co nas nie zabije, to wzmocni. A premier Francji Manuel Valls uważa, że właśnie „nadszedł czas na wynalezienie innej Europy”. Gdy przeciwnicy Unii liczą już na niszczycielski efekt domina, to ci, którzy ją założyli, zwierają szyki – w wąskim gronie, bez Polski.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda: Brexit to jasny sygnał dla przywódców UE. Jarosław Kaczyński: potrzebny nowy traktat

  Andrzej Duda: Brexit to jasny sygnał dla przywódców UE. Jarosław Kaczyński: potrzebny nowy traktat

  W zamieszaniu po referendum w Wielkiej Brytanii Polska na razie jest z boku, ale chce wysunąć się naprzód z propozycją kroku w tył – przywrócenia większej władzy państwom narodowym, także do odwlekania i blokowania wspólnych decyzji. Prezydent, premier i prezes PiS nie mają żalu do Brytyjczyków, choć jeszcze niedawno minister spraw zagranicznych modlił się, by w Unii zostali. Mówią, że to nauczka dla Brukseli, by się mniej wtrącała.

  czytaj więcej »
tvnpix