Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 23.04.2014

  Fakty | 23.04.2014

  Amerykańscy żołnierze na ćwiczeniach w Polsce. Na Ukrainie dokonano okrutnego morderstwa lokalnych polityków. Na zlecenie rosyjskiego wywiadu? Kłótnia o spot promujący Polskę w Unii Europejskiej. To niektóre z tematów środowych Faktów. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Amerykańscy żołnierze na ćwiczeniach w Polsce

  Amerykańscy żołnierze na ćwiczeniach w Polsce

  Komandosi z USA w środę przylecieli do Świdwina. Aż 150 świetnie wyszkolonych żołnierzy będzie ćwiczyć z Polakami, zapewniać im wsparcie i... robić wrażenie na sąsiadach ze wschodu. „Gdy Ameryka była w niebezpieczeństwie, Polska stała u jej boku. Teraz nasza kolej” – mówił ambasador USA.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: okrutne morderstwo lokalnych polityków. Na zlecenie rosyjskiego wywiadu?

  Ukraina: okrutne morderstwo lokalnych polityków. Na zlecenie rosyjskiego wywiadu?

  Zmasakrowane ciała dwóch mężczyzn znaleziono w rzece w małej miejscowości w obwodzie donieckim. Ukraińskie MSW potwierdziło, że jedną z ofiar był lokalny polityk Batkiwszczyny, Wołodymyr Rybak. Obaj mężczyźni byli długo torturowani, rozpruto im brzuchy, przyczepiono worki z piaskiem, a następnie – jeszcze żywych – wrzucono do wody. Ukraińskie służby twierdzą, że to zbrodnia na zlecenie rosyjskiego wywiadu.

  czytaj więcej »
 • Polska szykuje się do kanonizacji Jana Pawła II

  Polska szykuje się do kanonizacji Jana Pawła II

  W najbliższą niedzielę odbędzie się w Rzymie kanonizacja Jana Pawła II. Tego dnia będzie specjalne wydanie Faktów, w całości zrealizowane z Watykanu. Na ten historyczny dzień szykuje się wiele miast. Wśród nich Warszawa, w której odbędą się m.in. koncert, wystawy oraz ustawione zostaną ogromne telebimy pokazujące wydarzenia w Watykanie.

  czytaj więcej »
 • Zakonny sierociniec, w którym dzieci przeżywały koszmar

  Zakonny sierociniec, w którym dzieci przeżywały koszmar

  Siostra Bernadetta czeka na wyrok sądu, który zdecyduje, czy zakonnica będzie na wolności, czy trafi do więzienia. Siostra kierowała sierocińcem, w którym dzieci przeżywały koszmar. Były bite do krwi, karmione mydłem, wymiotowały ze strachu. Siostra zakonna ma już jeden wyrok – dwa lata więzienia. Nie zgadza się z nim jednak i unika kary.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego

  Pierwszy dzień egzaminu gimnazjalnego

  Z samego rana 380 tysięcy gimnazjalistów przystąpiło do egzaminu, którego nie można nie zdać. Uzyskane w nim wyniki są jednak kluczowe dla późniejszego wyboru szkoły średniej. To pierwszy poważny stres w życiu młodych ludzi. Na początek gimnazjaliści pisali egzamin z historii i języka polskiego.

  czytaj więcej »
 • Cud kanonizacyjny Jana Pawła II. Co sądzą o nim lekarze?

  Cud kanonizacyjny Jana Pawła II. Co sądzą o nim lekarze?

  „Niektórzy patrzą na mnie jak na wariatkę, ale dawali mi miesiąc życia, a tętniak zniknął i jestem zdrowa” – mówi Kostarykanka, której uzdrowienie jest dowodem papieskiego cudu. Jak lekarze oceniają ten nadzwyczajny przypadek? Nawet jeśli w cuda nie wierzą, czasem nie potrafią znaleźć wytłumaczenia.

  czytaj więcej »
 • Kamil Stoch i inni skoczkowie bez kombinezonów

  Kamil Stoch i inni skoczkowie bez kombinezonów

  Polscy skoczkowie – wśród nich oczywiście podwójny złoty medalista z Soczi, Kamil Stoch – pokazują swoje wyrzeźbione ciała i opowiadają, że mieli zakwasy po sesji zdjęciowej. Fotografie wykonała żona polskiego mistrza – Ewa Bilan-Stoch, która jest absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 22.04.2014

  Fakty | 22.04.2014

  Kanonizacja Jana Pawła II w cieniu politycznych sporów. Dwaj pijani prokuratorzy sprawcami wypadku drogowego. Nastolatek cudem przeżył podróż na gapę w komorze podwozia samolotu. Zagadka śpiewającego Donalda Tuska – rozwiązana. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Uzdrowiona za sprawą wstawiennictwa Jana Pawła II zdradza kulisy cudu

  Uzdrowiona za sprawą wstawiennictwa Jana Pawła II zdradza kulisy cudu

  W środę do Rzymu przybędzie Kostarykanka, której uzdrowienie uznano za papieski cud. 50-letnia Floribeth Mora Diaz opowiada Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej, jak w klinice Gemelli sprawdzano, jakim cudem tętniak mózgu zniknął bez śladu. „Czasami patrzą na mnie jak na wariatkę, ale dla mnie liczy się to, że wariatka dostała miesiąc życia, a jest zdrowa” – mówi 50-letnia Kostarykanka.

  czytaj więcej »
tvnpix