Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 21.07.2014

  Fakty | 21.07.2014

  Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu malezyjskich linii lotniczych. Pociąg, w którym przechowywane były ciała ofiar, ruszył z miasta Torez do Charkowa. Europa wciąż bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie. Areszt dla kierowcy, który szalał na Monciaku w Sopocie. To niektóre z tematów przedstawionych w poniedziałkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu

  Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu

  Ekipy zakończyły poszukiwania ciał ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który rozbił się w ubiegłym tygodniu w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy. Jednocześnie tylko holenderscy śledczy oraz wysłannicy OBWE otrzymali w poniedziałek dostęp do specjalnych chłodniczych wagonów, w których przechowywane były setki ciał ofiar zestrzelonego malezyjskiego Boeinga 777. Pociąg, którego przejazd wcześniej blokowali separatyści, ruszył w poniedziałek wieczorem z bocznicy ukraińskiego miasta Torez do Charkowa.

  czytaj więcej »
 • Rząd Ukrainy: jesteśmy gotowi przetransportować ciała ofiar do Holandii

  Rząd Ukrainy: jesteśmy gotowi przetransportować ciała ofiar do Holandii

  Holenderska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie w związku z podejrzeniem zabójstwa, zbrodni wojennych oraz umyślnego zestrzelenia samolotu komunikacyjnego. Pociąg śmierci w drodze do Charkowa, a Kijów jest gotowy wywieźć wszystkie ciała ofiar do Amsterdamu, by tam przeprowadzić śledztwo. Ukraińskie władze szykują się na różne ewentualności i w Charkowie organizują specjalne centrum pomocy dla rodzin ofiar katastrofy boeinga na wypadek, gdyby właśnie na Ukrainie musieli identyfikować swych bliskich.

  czytaj więcej »
 • Europa bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie

  Europa bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie

  Ukraiński prezydent Petro Poroszenko skierował dramatyczny apel do demokratycznego świata. „To jest moment, w którym musicie się opowiedzieć: jesteście z nami czy przeciw nam?”. Kraje europejskie słyszą te słowa, ale nie wykazują chęci stanowczej reakcji. Dzień przed brukselskim szczytem dramat bliskich ofiar katastrofy ma brutalną twarz watażki, który z papierosem w ustach i karabinem na szyi trzyma w ręku dziecięcą zabawkę pluszową.

  czytaj więcej »
 • Rafał Dutkiewicz zastąpi Donalda Tuska na stanowisku premiera?

  Rafał Dutkiewicz zastąpi Donalda Tuska na stanowisku premiera?

  Liderzy partii koalicyjnych spotkają się w poniedziałek wieczorem. A mają o czym rozmawiać. Co prawda premier konsekwentnie powtarza, że na żadne stanowisko do Brukseli się nie wybiera, ale wiadomo, że rozważane są różne scenariusze – także na wypadek, gdyby unijna propozycja okazała się nie do odrzucenia. Na giełdzie ewentualnych następców Tuska w poniedziałek pojawiło się nazwisko prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

  czytaj więcej »
 • Areszt dla kierowcy, który szalał na Monciaku w Sopocie

  Areszt dla kierowcy, który szalał na Monciaku w Sopocie

  Szaleniec, który w sobotnią noc wjechał na sopockie molo i staranował na popularnym Monciaku 23 osoby, został aresztowany na trzy miesiące. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitali, a część osób wciąż jest w poważnym stanie. Po sobotnich wydarzeniach zaczynają się rozliczenia – zarówno policji, jak i władz miasta. Na razie są zapowiedzi wzmocnienia patroli i lepszego zabezpieczenia miasta, w którym tysiące turystów spędzają wakacje.

  czytaj więcej »
 • Tragiczna seria nad wodą. Rekordowo dużo utonięć

  Tragiczna seria nad wodą. Rekordowo dużo utonięć

  Lista ofiar nierozważnego zachowania nad wodą wydłuża się z każdym słonecznym i upalnym dniem. Ludzie toną w czasie kąpieli i wypraw kajakiem czy łódką. Nowe nazwiska ofiar przyniósł także miniony weekend. WOPR, policja i straż miejska rzucają do akcji kolejne siły. Nikt nie ma wątpliwości, że ofiar byłoby mniej, gdyby alkohol, narkotyki czy brawura nie wyłączały myślenia.

  czytaj więcej »
 • Jazda motocyklem z prawem jazdy kategorii B. Prezydent podpisał ustawę

  Jazda motocyklem z prawem jazdy kategorii B. Prezydent podpisał ustawę

  Za miesiąc w życie wejdą przepisy, które będą pozwalać kierowcom z kategorią B wsiadać na skutery i małe motocykle o pojemności do 125 centymetrów sześciennych – bez zdawania dodatkowych egzaminów i zdobywania kolejnych uprawnień. Miłośnicy dwóch kółek mogą się uczyć, jak to jest na drodze bez osłony karoserii, pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych. Ale krytycy nowego prawa alarmują, że cena za tę naukę może się okazać dramatycznie wysoka.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 20.07.2014

  Fakty | 20.07.2014

  Ukraina: chaos na miejscu katastrofy zestrzelonego samolotu. Sopot: wjechał autem w tłum na „monciaku” – 22 osoby zostały ranne. Polskie Stronnictwo Ludowe jest gotowe na wszystko – nawet na innego premiera i wcześniejsze wybory. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: chaos na miejscu katastrofy zestrzelonego samolotu

  Ukraina: chaos na miejscu katastrofy zestrzelonego samolotu

  Ukraińskie służby robią, co mogą, aby dotrzeć do kolejnych ciał ofiar katastrofy malezyjskiego Boeinga, ale na razie ratownicy odnaleźli tylko 196. Na stacji kolejowej w mieście Torez, kilka kilometrów od miejsca, w którym malezyjska maszyna spadła na ziemię, stoją wagony chłodnicze, w których separatyści umieszczają ciała ofiar. Na miejscu katastrofy pracuje prawie 400 ratowników, ale wciąż przeszkadzają im w pracy uzbrojeni mężczyźni w mundurach.

  czytaj więcej »
 • Ukraińscy separatyści: mamy czarne skrzynki. Oddamy je międzynarodowym ekspertom

  Ukraińscy separatyści: mamy czarne skrzynki. Oddamy je międzynarodowym ekspertom

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy publikuje kolejne nagrane rozmowy separatystów, którzy w sobotę przyznali, że są w posiadaniu czarnych skrzynek. „Nasi przyjaciele z Moskwy są nimi bardzo zainteresowani, muszą być pod naszą kontrolą” – mówili podsłuchani. Ukraińskie władze informują, że Rosja wciąż dostarcza terrorystom ciężką broń, a premier Ukrainy bezradnie rozkłada ręce. „Sami sobie nie poradzimy. Nie jesteśmy tak silni” – mówił Arsenij Jaceniuk i prosi świat o wojskowe wsparcie.

  czytaj więcej »
 • Sopot: wjechał autem w tłum na Monciaku. 22 osoby ranne

  Sopot: wjechał autem w tłum na Monciaku. 22 osoby ranne

  32-latek wjechał samochodem na sopocki deptak i taranował ludzi. 22 osoby trafiły do szpitala. Świadkowie mówią, że szaleniec jechał na pełnym gazie, a ludzie uciekali przed nim, walcząc o życie. Kiedy się zatrzymał, próbował uciekać, ale został złapany i zatrzymany przez świadków wydarzenia. Kierowca był trzeźwy, a policja sprawdza, czy mógł być pod wpływem narkotyków.

  czytaj więcej »
tvnpix