Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 25.07.2014

  Fakty | 25.07.2014

  Spór na linii posłowie-prokurator generalny ws. przeszukania u posła Burego. „Dokumenty nie zbladły” – przekonuje premier, a posłowie debatują o komisji śledczej ds. likwidacji WSI. Rozpad koalicji to nie powód do dymisji rządu? Zamieszanie na szczytach ukraińskiej władzy. O tym między innymi w Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Spór na linii posłowie-prokurator generalny ws. przeszukania u posła Burego

  Spór na linii posłowie-prokurator generalny ws. przeszukania u posła Burego

  Andrzej Seremet tłumaczył się w Sejmie z prokuratorskiej akcji przeszukania pomieszczeń biurowych i domu posła PSL Jana Burego. Posłowie prezentowali ekspertyzy, z których wynika, że w tej sprawie złamano prawo, bo immunitet chroni przed przeszukaniem. Zasypali też prokuratora generalnego pytaniami – o złoto, alkohol, broń i powiązania polityków i biznesmenów.

  czytaj więcej »
 • „Dokumenty nie zbladły.” Debata nad komisją śledczą ds. likwidacji WSI

  „Dokumenty nie zbladły.” Debata nad komisją śledczą ds. likwidacji WSI

  To od głosów PO zależy, czy komisja powstanie. W piątek premier tłumaczył, że co prawda sprawa likwidacji WSI to już historia, ale „dokumenty nie zbladły”. Wniosek w sprawie powołania komisji ds. likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych i związanej z tym działalności Antoniego Macierewicza złożył w Sejmie Twój Ruch. Czy Platforma Obywatelska da się przekonać, że warto wrócić do sprawy sprzed lat?

  czytaj więcej »
 • Prof. Chazan w Sejmie i nowe pomysły w związku z tzw. klauzulą sumienia

  Prof. Chazan w Sejmie i nowe pomysły w związku z tzw. klauzulą sumienia

  Niechętnie rozmawiał z dziennikarzami, bardzo chętnie z posłami z parlamentarnego zespołu ds. ochrony życia i rodziny. Prof. Chazan gościł w piątek w Sejmie, gdzie wsparcia udzielili mu prawicowi politycy. Sprawiedliwa Polska proponowała, by wzmocnić klauzulę sumienia i usunąć zapis nakazujący wskazanie innego lekarza, który przeprowadzi aborcję. Pojawił się też pomysł podziału szpitali na „aborcyjne” i „nieaborcyjne”.

  czytaj więcej »
 • Szczyt sezonu nad morzem. Ratownicy mają ręce pełne roboty

  Szczyt sezonu nad morzem. Ratownicy mają ręce pełne roboty

  Dziesiątki tysięcy Polaków wypoczywają nad morzem pod czujnym okiem ratowników. W środku wakacyjnego sezonu sprawdziliśmy, jak funkcjonują cywilne i wojskowe służby ratownicze. Jaki mają sprzęt i czy jest ich wystarczająco dużo? Z tym problemu nie ma. Nieustannie jednak trwa walka ratowników z kompletnym brakiem wyobraźni turystów.

  czytaj więcej »
 • Stracił ręce, ocalił pasję. Niesamowita historia kierowcy wyścigowego

  Stracił ręce, ocalił pasję. Niesamowita historia kierowcy wyścigowego

  Kiedy Bartek Ostałowski stracił w wypadku motocyklowym obie ręce, ani jemu, ani jego rodzinie i przyjaciołom do głowy nie przyszło, że kiedykolwiek będzie jeszcze jeździł. A jednak jeździ – i to szybciej i sprawniej niż wielu kierowców. Bartek nauczył się kierować stopą i wkrótce wybiera się na Mistrzostwa Europy w tak zwanym „drifcie”.

  czytaj więcej »
 • POLSA – NASA na miarę polskich możliwości

  POLSA – NASA na miarę polskich możliwości

  Będzie mała, nie będzie miała zbyt wiele pieniędzy ani możliwości, ale za to będzie nasza własna. Posłowie zdecydowali, że powstanie POLSA, czyli Polska Agencja Kosmiczna. Nikogo w kosmos nie wyśle, promów kosmicznych nie zbuduje, ale będzie ułatwiać współpracę naukowców z „kosmicznym” biznesem. Taka NASA na miarę naszych możliwości.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 24.07.2014

  Fakty | 24.07.2014

  Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu. „Wiedzieliście, że Amerykanie torturują u was ludzi” – mówią jednym głosem sędziowie i wywołują w Polsce burzę. Bez wspólnych obchodów – Rok Polski w Rosji i Rok Rosji w Polsce odwołane. Król jest tylko jeden – Rafał Majka bezkonkurencyjny w górach. W czwartkowych Faktach także poruszające spotkanie po latach, czyli cisi bohaterowie Powstania Warszawskiego. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu

  Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu

  Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał Polskę winną naruszenia Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez to, że pozwoliła CIA więzić u nas dwóch domniemanych terrorystów. Lista mocnych oskarżeń na tym się nie kończy. Trybunał orzekł, że Polska nie dość skutecznie prowadziła śledztwo w tej sprawie i nie zapobiegła torturom oraz „nieludzkiemu traktowaniu” więźniów. W kraju burza – politycy podzieleni. Jedni mówią o tryumfie sprawiedliwości, inni o tym, że prawa morderców postawiono nad prawami ofiar.

  czytaj więcej »
 • Nagła dymisja ukraińskiego rządu

  Nagła dymisja ukraińskiego rządu

  Najpierw Udar i Swoboda – dwie wspierające rząd partie ogłosiły, że wychodzą z koalicji w Radzie Najwyższej Ukrainy. Potem, późnym popołudniem, premier Arsenij Jaceniuk poinformował, że podaje się do dymisji.

  czytaj więcej »
 • Unia Europejska szykuje nowe, radykalne sankcje wobec Rosji

  Unia Europejska szykuje nowe, radykalne sankcje wobec Rosji

  Na razie tylko słyszymy o unijnych sankcjach, bo decyzje wciąż nie zapadły, ale według nieoficjalnych informacji mają one uderzyć m.in. w rosyjskie banki i sektor energetyczny. Część europejskich dyplomatów nie godzi się jednak na surowe karanie Rosji, choć nawet sami separatyści przyznają, że system rakietowy BUK, którego prawdopodobnie użyto do zestrzelenia malezyjskiego Boeinga 777, dostali z Rosji.

  czytaj więcej »
 • Czarne skrzynki lotu MH17 już w rękach ekspertów

  Czarne skrzynki lotu MH17 już w rękach ekspertów

  Eksperci z brytyjskiej agencji badania wypadków lotniczych rozpoczęli już pracę nad czarnymi skrzynkami z malezyjskiego Boeinga 777. Po wstępnych oględzinach w laboratorium poinformowano, że nie sprawiają wrażenia, by ktoś cokolwiek w nich zmieniał albo próbował je otwierać. Prace nad odczytaniem zapisów przynoszą już pierwsze efekty.

  czytaj więcej »
 • Bez wspólnych obchodów – Rok Polski i Rok Rosji odwołane

  Bez wspólnych obchodów – Rok Polski i Rok Rosji odwołane

  Rząd odwołuje Rok Polski w Rosji i Rok Rosji w Polsce. Mieliśmy wspólnie z Rosjanami pochwalić się sobie nawzajem tym, co udało się nam w kulturze, nauce i gospodarce. – Nie da się tego dobrze zorganizować po tym, co się stało na Ukrainie – twierdzi rząd. – Szkoda, że tak się stało – to już reakcja z Kancelarii Prezydenta. Wielcy polskiej kultury też są podzieleni w reakcjach. Czy bliskich związków polityki i sztuki tym razem naprawdę nie dało się rozdzielić?

  czytaj więcej »
tvnpix