Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 27.07.2014

  Fakty | 27.07.2014

  Zatkana A1, problemy na A4. Półmetek wakacji, zmiana turnusów i zatłoczone drogi – tak wyglądają podróże Polaków. SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno. Leszek Miller nie przekonał lokalnych działaczy do współpracy z Twoim Ruchem. Zamachy na merów dwóch ukraińskich miast. Jeden z mężczyzn zmarł. O tym między innymi w niedzielnych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Zatkana A1, problemy na A4. Polaków podróże z przeszkodami

  Zatkana A1, problemy na A4. Polaków podróże z przeszkodami

  Półmetek wakacji, zmiana turnusów i zatłoczone drogi. Na autostradach na południu i północy Polski w miarę szybko i bezpiecznie można dojechać do bramek, na których pobierane są opłaty. Później trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania przed wjazdami to nawet godzina. Duże korki i wielkie zamieszanie były już w sobotę, w niedzielę było niewiele lepiej.

  czytaj więcej »
 • SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno

  SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno

  Janusz Palikot liczył na wspólny start wraz z SLD w najbliższych wyborach samorządowych, ale się przeliczył. Każda z partii będzie miała swoje listy. Opór w Sojuszu Lewicy Demokratycznej – zwłaszcza wśród działaczy lokalnych – jest tak duży, że nawet Leszek Miller nie jest w stanie ich przekonać do współpracy z Twoim Ruchem.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: zamachy na dwóch merów. Jeden z mężczyzn zmarł

  Ukraina: zamachy na dwóch merów. Jeden z mężczyzn zmarł

  Nie żyje mer 200-tysięcznego miasta Krzemieńczuk na Ukrainie. Ołeh Babajew został zastrzelony w niewyjaśnionych okolicznościach. Próbowano także dokonać zamachu na Andrija Sadowego, mera Lwowa. Jego dom ostrzelano z broni przeciwpancernej. Trwa śledztwo w obu tych sprawach i trwa rządowa ofensywa przeciwko separatystom.

  czytaj więcej »
 • Costa Concordia zakończyła swój ostatni rejs

  Costa Concordia zakończyła swój ostatni rejs

  Wrak włoskiego wycieczkowca dotarł do portu w Genui. Tutaj zostanie pocięty na złom. Potrwa to mniej więcej dwa lata. Planuje się, że podczas operacji demontażu statku uda się odzyskać i poddać recyklingowi 80 proc. materiałów, z których go zbudowano.

  czytaj więcej »
 • Coraz bliżej zmian w prawie. Piraci drogowi stracą prawo jazdy

  Coraz bliżej zmian w prawie. Piraci drogowi stracą prawo jazdy

  Po pierwszym czytaniu w Sejmie jest już projekt, według którego za przekroczenie prędkości o 50 km/h kierowca natychmiast straci prawo jazdy na trzy miesiące. Jazda bez prawa jazdy to już nie będzie wykroczenie, a przestępstwo. W każdej komendzie powstaną specjalne jednostki do walki z piratami. To tylko część planowanych zmian, które mają poprawić bezpieczeństwo na polskich drogach.

  czytaj więcej »
 • Red Bull Air Race – widowiskowe wyścigi pilotów w Gdyni

  Red Bull Air Race – widowiskowe wyścigi pilotów w Gdyni

  To była najbardziej spektakularna impreza lotnicza tego lata. Najlepsi piloci, szybkie samoloty i efektowne pokazy na Red Bull Air Race w Gdyni. Jednopłaty latały z prędkością 400 km/h, momentami zaledwie 20 metrów nad powierzchnią wody. Zawody można było obejrzeć z plaży i bulwarów w Gdyni.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 26.07.2014

  Fakty | 26.07.2014

  Przywództwo w PSL bez zmian. Nie było wniosku o odwołanie Janusza Piechocińskiego. Kończy się zawieszenie broni w Strefie Gazy. Jakie są szansę na wyciszenie konfliktu? Z raportu NIK wynika, że wiatrowe farmy często powstają wbrew społecznym sprzeciwom. W Faktach też o pomyśle obrońców zwierząt, by konie wożące turystów nad Morskie Oko zastąpić elektrycznymi pojazdami. Na program zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Przywództwo w PSL bez zmian. Nie było wniosku o odwołanie Piechocińskiego

  Przywództwo w PSL bez zmian. Nie było wniosku o odwołanie Piechocińskiego

  Nie będzie przewrotu w koalicyjnej partii. Janusz Piechociński zostaje na stanowisku prezesa PSL. Wewnętrzna opozycja z Waldemarem Pawlakiem na czele policzyła się i uznała, że to jeszcze nie czas na odzyskanie władzy. Na sobotnim posiedzeniu Rady Naczelnej PSL nie było również wniosku o wotum zaufania dla obecnego prezesa, choć Piechociński sam obiecywał go partyjnym kolegom. PSL zostaje w koalicji i rządzie, ale głośno domaga się dymisji bohaterów afery podsłuchowej.

  czytaj więcej »
 • Kończy się zawieszenie broni w Strefie Gazy. Jakie są szansę na wyciszenie konfliktu?

  Kończy się zawieszenie broni w Strefie Gazy. Jakie są szansę na wyciszenie konfliktu?

  W sobotę rano ogłoszono zaledwie 12-godzinne zawieszenie broni w Strefie Gazy. Po międzynarodowych mediacjach zgodziły się na nie obie strony konfliktu – Izrael i palestyński Hamas. Mieszkańcy bombardowanych przez izraelską armię dzielnic i budynków wrócili do swoich domów – jeśli tylko nie zostały zburzone. To było trzecie zawieszenie broni od początku ofensywy. Czy jest szansa, że ostatnie?

  czytaj więcej »
 • Powstają wbrew opinii publicznej? Raport NIK o farmach wiatrowych

  Powstają wbrew opinii publicznej? Raport NIK o farmach wiatrowych

  Z dokumentu Najwyższej Izby Kontroli, do którego dotarły Fakty TVN, wynika, że wiele elektrowni wiatrowych powstaje mimo sprzeciwów społeczności. Co więcej powstają one na gruntach należących do radnych, burmistrzów, wójtów, pracowników urzędów gmin lub ich rodzin – słowem ludzi, którzy podejmują decyzje o ich lokalizacji.

  czytaj więcej »
tvnpix