Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 28.08.2014

  Fakty | 28.08.2014

  Tusk faworytem do objęcia stanowiska szefa Rady Europejskiej? Decyzję podejmą przywódcy na sobotnim szczycie UE. Tusk ma mieć m.in. poparcie przyszłego szefa KE Jean-Claude'a Junckera. Władze w Kijowie alarmują – zaczęła się wojna. Prezydent Ukrainy przerwał zaplanowaną podróż i prosi świat o pomoc. Anglicy w szoku po raporcie ws. pedofilskiego procederu w Rotherham. O tym mówiliśmy w czwartkowych Faktach. Na program zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Tusk faworytem do objęcia stanowiska szefa Rady Europejskiej?

  Tusk faworytem do objęcia stanowiska szefa Rady Europejskiej?

  Premier Donald Tusk wyrasta na faworyta do objęcia stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej po Hermanie Van Rompuyu. Decyzję w tej sprawie podejmą przywódcy na sobotnim szczycie UE. Tusk ma mieć m.in. poparcie przyszłego szefa KE Jean-Claude'a Junckera. Podobno premier jest skłonny się zgodzić, czyli zostawić rząd. Pytanie – w czyich rękach?

  czytaj więcej »
 • Władze w Kijowie alarmują – zaczęła się wojna

  Władze w Kijowie alarmują – zaczęła się wojna

  Rosja wkroczyła na teren Ukrainy, ukraińska armia traci swoje południe. Nie kontroluje już między innymi miasta Nowoazowsk, dalej jest Mariupol – strategiczny port nad Morzem Azowskim i ważne miasto prowadzące z Doniecka na Krym. W Kijowie mówi się już, że to otwarta wojna. Prezydent Ukrainy przerwał wcześniej zaplanowaną podróż i prosi świat o pomoc.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 27.08.2014

  Fakty | 27.08.2014

  Finansowy zawrót głowy po sejmowym wystąpieniu premiera. Donald Tusk przedstawił plany rządu na rok 2015. Komisja śledcza ws. WSI. Przeciwny tylko PiS. Będzie wielki polityczny spektakl? Bez przełomu po spotkaniu Putin-Poroszenko. Kolejne kłamstwa prezydenta Rosji. W Faktach w środę także o bezdomnym, który wszystko oddaje zwierzętom. Na program zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Plany na rok 2015. Nowa lista obietnic premiera

  Plany na rok 2015. Nowa lista obietnic premiera

  Więcej pieniędzy dla emerytów, rencistów i dzieci. Tańsze bilety do kina teatru i muzeum. W budżecie jest nadwyżka, która ma trafić do najbardziej potrzebujących. Hasło Donalda Tuska brzmi „stać nas na to”. Nietrudno się domyślić, że to hasło wyborcze.

  czytaj więcej »
 • Ministerialny maraton i opozycyjny sprint na sejmowej mównicy

  Ministerialny maraton i opozycyjny sprint na sejmowej mównicy

  Swoim pierwszym powakacyjnym wystąpieniem premier wyraźnie zaskoczył opozycję. Po Donaldzie Tusku na mównicę wchodzili kolejni ministrowie. Chwalili się sukcesami i prezentowali plany swoich resortów na rok 2015. Dopiero potem mikrofon oddano klubom – każdy dostał po 10 minut na komentarz. Posłowie zgodnie nazwali to „promocyjnym spektaklem” i „parodią debaty”.

  czytaj więcej »
 • Komisja śledcza ws. WSI. Przeciwny tylko PiS

  Komisja śledcza ws. WSI. Przeciwny tylko PiS

  Platforma Obywatelska postanawia poprzeć powołanie komisji śledczej w sprawie Wojskowych Służb Informacyjnych. Prawie wszystkie partie są „za” – „przeciw” jest tylko Prawo i Sprawiedliwość. Przed komisją Antoni Macierewicz ma wyjaśniać, jak rozwiązywał WSI. Pytanie, dlaczego z komisją czekano aż siedem lat, skoro prawie wszyscy ją popierają.

  czytaj więcej »
 • David Cameron poparł kandydaturę polskiego premiera na stanowisko w UE

  David Cameron poparł kandydaturę polskiego premiera na stanowisko w UE

  Chociaż Donald Tusk zapewnia, że nie zamierza kandydować na stanowisko szefa Rady Europejskiej, jego nazwisko wciąż przewija się w tym kontekście. Tymczasem okazało się, że kandydaturę polskiego premiera poparł właśnie szef brytyjskiego rządu. Na Downing Street w Londynie mówi się, że Tusk idealnie nadaje się na reformatora Unii Europejskiej. Szczyt w Brukseli odbędzie się już w najbliższy weekend.

  czytaj więcej »
 • Bez przełomu po spotkaniu Putin-Poroszenko

  Bez przełomu po spotkaniu Putin-Poroszenko

  Władimir Putin o wojnie na Ukrainie nic nie wie i niewiele w tej sprawie może. O zawieszeniu broni rozmawiać nie będzie, bo – jak zapewnia – z walką zbrojną na Ukrainie Rosja nie ma nic wspólnego. Prezydenta Petro Poroszenkę ostrzega natomiast, że umowa z Unią Europejską będzie Ukrainę drogo kosztować.

  czytaj więcej »
tvnpix