Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • FAKTY | 20.04.2015

  FAKTY | 20.04.2015

  Czy Amerykanie oficjalnie przeproszą za skandaliczne słowa szefa FBI? Lekarze ze szpitala w Policach usłyszą zarzuty. Matka urodziła dziecko innej kobiety. Probówki były źle przechowywane i źle oznakowane. Protest pod Ministerstwem Zdrowia: „błagamy o medyczną marihuanę”. Walka z czasem i walka o życie. W kopalni Wujek ratownicy idą po dwóch kolegów krok po kroku. Dramat nielegalnych imigrantów na Morzu Śródziemnym. Donald Tusk zwołuje nadzwyczajny szczyt. Na poniedziałkowe Fakty zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda o historii, czyli pytanie o wolną Polskę

  Andrzej Duda o historii, czyli pytanie o wolną Polskę

  Drugi w wyścigu prezydenckim – Andrzej Duda – w poniedziałek na spotkaniu z ludźmi kultury mówił o patriotyzmie i zaborach. Temat historyczny, ale niełatwy, bo dla części jego wyborców wolnej Polski wciąż nie ma. A żeby poszerzyć elektorat, trzeba się wyrwać z kondominium.

  czytaj więcej »
 • Czy to początek rosyjskiego podboju Arktyki?

  Czy to początek rosyjskiego podboju Arktyki?

  Rosyjski wicepremier na biegunie. Zatyka flagę, wskakuje do przerębla i ogłasza: czas na podbój Arktyki. I to nie brzmi jak żart, raczej jak drugi Krym. Rosja ma ogromny apetyt na arktyczne złoża. Czy wicepremier Rogozin jest pierwszym zielonym ludzikiem albo białym niedźwiedziem, zwiastującym próbę podboju bieguna?

  czytaj więcej »
 • Butelka zwrotna – jak Polak jedzie i śmieci

  Butelka zwrotna – jak Polak jedzie i śmieci

  Polska jak śmietnik – wystarczy uchylić okno i w czasie jazdy wyrzucić śmieci z samochodu. Ale uwaga, bo mogą wrócić. Pani Agnieszka, widząc wylatującą z sąsiedniego samochodu butelkę, wyskoczyła z własnego, zrobiła trzy susy i zwróciła butelkę nadawcy.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na wtorek 21 kwietnia

  Prognoza pogody na wtorek 21 kwietnia

  Zachmurzenie prawie w całym kraju – przeważnie umiarkowane i duże. Na Warmii, Mazurach, Podlasiu, Mazowszu, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i Ziemi Świętokrzyskiej przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 18 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby. Rano wyraźny spadek ciśnienia.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 19.04.2015

  Fakty | 19.04.2015

  Burza po słowach dyrektora FBI o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust. Katastrofa na Morzu Śródziemnym – mogło utonąć nawet 700 imigrantów. Polacy z powodzeniem tworzą wojenną technologię przyszłości. Zuchwała kradzież trzech milionów złotych z domu na Podhalu. Pojedynek na niewybredne słowa w kampanii wyborczej. Na niedzielne Fakty zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Burza po słowach dyrektora FBI o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust

  Burza po słowach dyrektora FBI o współodpowiedzialności Polaków za Holokaust

  Haniebne, obraźliwe, kompromitujące – tak o wypowiedzi dyrektora FBI Jamesa Comeya mówią zgodnie polscy politycy. Prawdopodobnie mniej emocjonalna, ale równie ostra, była nota protestacyjna, którą wiceszef polskiej dyplomacji wręczył amerykańskiemu ambasadorowi. Stephen Mull został wezwany do MSZ, aby złożyć wyjaśnienia w sprawie słów szefa FBI. Według Comeya Polska była współwinna Holokaustu.

  czytaj więcej »
tvnpix