Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 23.10.2014

  Fakty | 23.10.2014

  Katowice: zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane przez wiele godzin to reporter Faktów TVN Dariusz Kmiecik, jego żona i dwuletnie dziecko. Późnym wieczorem ratownicy dotarli do ciał trzech ofiar katastrofy. Ewa Kopacz uczestniczy w swoim pierwszym szczycie w Brukseli w roli premiera. Będzie walczyć o interesy Polski w sprawie obniżenia proponowanych norm emisji dwutlenku węgla. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Katowice: na skutek wybuchu gazu zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane

  Katowice: na skutek wybuchu gazu zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane

  Piąta rano, centrum Katowic, potężny wybuch. Jego siła jako najbardziej prawdopodobne źródło wskazuje gaz. Eksplozja i pożar zmieniły kamienicę w górę gruzu. Na miejscu cały czas trwa dramatyczna i piekielnie trudna akcja ratunkowa. Pięć osób jest rannych, los trzech ciągle nieznany. Te trzy osoby to reporter Faktów TVN Dariusz Kmiecik, jego żona i ich dwuletnie dziecko. Strażacy, ratownicy i psy, szukają rodziny od kilkunastu godzin. Po południu do akcji włączono ciężki sprzęt. [AKTUALIZACJA] Ratownicy odnaleźli pod gruzami kamienicy w Katowicach ciała trzech osób. To mężczyzna, kobieta i dziecko. Nie żyją. Ich tożsamość na razie nie jest znana.

  czytaj więcej »
 • Unia chce kosztownej dla Polski obniżki emisji dwutlenku węgla

  Unia chce kosztownej dla Polski obniżki emisji dwutlenku węgla

  Obniżenie emisji dwutlenku węgla o 40 proc. do 2030 roku – tego chce Unia. Europie łatwo powiedzieć, Polsce bardzo trudno wykonać. To jest dla naszego kraju nie tyle nie do przyjęcia, co nie do udźwignięcia finansowo. Premier Ewa Kopacz zapowiada, że zrobi wszystko, żeby koszty energii elektrycznej w Polsce nie wzrosły.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk uratuje Radosława Sikorskiego?

  Donald Tusk uratuje Radosława Sikorskiego?

  Obrady Sejmu pod hasłem dymisji marszałka Sikorskiego i poszukiwania Donalda Tuska. Jeden jest milczący, drugi nieobecny. Opozycja aż kipi z emocji pytając, kto wyjaśni, czy była rozmowa Putina z Tuskiem dotycząca rozbioru Ukrainy.

  czytaj więcej »
 • Maszynista skazany za spowodowanie katastrofy w Babach

  Maszynista skazany za spowodowanie katastrofy w Babach

  Wyrok na maszynistę. Tomasz G. został skazany na trzy lata i trzy miesiące więzienia za spowodowanie katastrofy kolejowej w Babach. Pędził ponad 100 km na godzinę w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na maksymalnie 40 i to, zdaniem sądu, doprowadziło do wykolejenia pociągu. W katastrofie w sierpniu 2011 roku zginęły dwie osoby. Obrońca zapowiada apelację.

  czytaj więcej »
 • Kierowca pługa winny śmierci szefa francuskiego koncernu?

  Kierowca pługa winny śmierci szefa francuskiego koncernu?

  Mnożą się spekulacje po śmierci szefa francuskiego koncernu Total, który zginął w wypadku na moskiewskim lotnisku. Aresztowano kierowcę pługa, który wbił się w prywatny odrzutowiec Francuza. W śledztwie pojawia się coraz więcej informacji na temat śmiertelnie niebezpiecznego bałaganu na lotnisku.

  czytaj więcej »
 • Umowy-zlecenia zostaną ozusowane

  Umowy-zlecenia zostaną ozusowane

  Nawet szef „Solidarności” przyznaje: to mały kroczek w dobrym kierunku. Od stycznia 2016 roku od każdej umowy-zlecenia będzie płacona składka do ZUS-u. By nikt nie pracował bez cienia szansy na emeryturę. Choć z takiej składki nadal będzie to tylko cień emerytury.

  czytaj więcej »
 • Niepełnosprawni wygrali z kolejowym absurdem w Nowym Tomyślu

  Niepełnosprawni wygrali z kolejowym absurdem w Nowym Tomyślu

  Wczoraj w Faktach pokazaliśmy absurd na dworcu w Nowym Tomyślu. Dziś kolej obiecuje poprawę. By otworzyć furtkę dla osób na wózkach, nie będzie już musiał przyjeżdżać specjalny klucznik z oddalonego o 70 kilometrów Poznania. Pracownicy dworca mają zostać przeszkoleni, a niepełnosprawni będą mogli szybko i bez problemów wsiadać do pociągów.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 22.10.2014

  Fakty | 22.10.2014

  Radosław Sikorski zostanie odwołany? Opozycja uważa, że wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski. Strzelanina w gmachu kanadyjskiego parlamentu w Ottawie. Kara 12 i pół roku więzienia dla kierowcy-zabójcy z Kamienia Pomorskiego. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Radosław Sikorski zostanie odwołany?

  Radosław Sikorski zostanie odwołany?

  Nie słabnie awantura wokół wypowiedzi i zachowania Radosława Sikorskiego. Opozycja żąda odwołania marszałka Sejmu, zaś Platforma Obywatelska twierdzi, że po przeprosinach sprawa jest zakończona. Głos zabiera także prezydent. „Źle się stało, są z tego powodu straty, na szczęście nie w obszarze polityki zagranicznej” – tak o wypowiedzi Radosława Sikorskiego powiedział Bronisław Komorowski. O wpadce marszałka Sejmu informują także zagraniczne media – niektóre tytuły ostro twierdzą, że „reputacja Sikorskiego legła w gruzach”.

  czytaj więcej »
 • Opozycja: wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski

  Opozycja: wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski

  Władze Ukrainy na razie nie odniosły się do słów Radosława Sikorskiego. Niemniej ustalenie tego, czy rozmowa Putina z Tuskiem w ogóle się odbyła oraz czy padła niemoralna propozycja udziału w rozbiorze Ukrainy – jest ważne. Opozycja grzmi, że zachowanie Sikorskiego to blamaż i kompromitacja całego kraju. Adam Hofman twierdzi wręcz, że mamy do czynienia z „bandyckim państwem”.

  czytaj więcej »
tvnpix