Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 19.12.2014

  Fakty | 19.12.2014

  Pierwszy, jeszcze nieformalny, spot wyborczy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta: Andrzej Duda przy wigilijnym stole życzy dobrej zmiany. Dramat w Australii – znaleziono ciała zasztyletowanych ośmiorga dzieci. W programie także o drożejącym OC i o tym, czy będą większe kary dla posłów. Na Fakty TVN w piątek zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda już ze spotem wyborczym. Zagrozi Komorowskiemu?

  Andrzej Duda już ze spotem wyborczym. Zagrozi Komorowskiemu?

  Pierwszy, jeszcze nieformalny, spot wyborczy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta. Andrzej Duda przy wigilijnym stole krytykuje cynizm i kłamstwo oraz życzy dobrej zmiany. Zapewne tą zmianą miałby być on sam, gdyby zastąpił Bronisława Komorowskiego. PiS wcześniej niż inni rusza do boju, wierząc, że jeśli będzie pierwszy na starcie, to może też będzie pierwszy na mecie, choć oficjalnie zawody się jeszcze nie zaczęły.

  czytaj więcej »
 • Dramat w Australii: zasztyletowano ośmioro dzieci

  Dramat w Australii: zasztyletowano ośmioro dzieci

  W piątek Australią wstrząsnął kolejny – po ataku terrorystycznym na kawiarnię w Sydney – szok. W jednym z domów w mieście Cairns w stanie Queensland znaleziono ciała ośmiorga dzieci. Najmłodsze miało 18 miesięcy, najstarsze 15 lat. Matka siedmiorga z nich jest ranna. Podobno współpracuje z policją. Ale policja nie wskazuje na razie żadnego sprawcy.

  czytaj więcej »
 • Bruksela: Donald Tusk chwalony po debiutanckim szczycie UE

  Bruksela: Donald Tusk chwalony po debiutanckim szczycie UE

  Rada Europejska podtrzymała sankcje wobec Rosji, poparła reformy na Ukrainie i zatwierdziła plan inwestycyjny, który ma pobudzić unijną gospodarkę. Rozmowy były wyjątkowo krótkie, ale konkretne, podobnie jak dokument końcowy. Donald Tusk, nowy przewodniczący Rady Europejskiej, zebrał za to pochwały m.in. od Angeli Merkel i Davida Camerona. W komentarzach medialnych przewijają się teraz pytania, czy odtąd, pod nowym przywództwem, tak właśnie będzie – krótko i konkretnie?

  czytaj więcej »
 • Rozłamowcy z Twojego Ruchu przechodzą do PSL

  Rozłamowcy z Twojego Ruchu przechodzą do PSL

  Zamieniają w klapach marynarek listki konopi na koniczynki. Klub ludowców w ten sposób się wzmacnia, koalicja rośnie, a dawni koledzy Janusza Palikota nie są już w Sejmie „bezdomni”. Z satysfakcją patrzą na posłów lewicy, którzy nie kryją zdziwienia.

  czytaj więcej »
 • Były agent CBA Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień

  Były agent CBA Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień

  Akt oskarżenia przeciwko posłowi Tomaszowi Kaczmarkowi, byłemu agentowi CBA obejmuje dwa zarzuty i dotyczy przekroczenia uprawnień podczas czynności operacyjnych. Chodzi o akcję dotyczącą rzekomej wilii państwa Kwaśniewskich i drugą, dotyczącą prezesa Zarządu Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Kaczmarek wcześniej zrzekł się immunitetu poselskiego. Grozi mu do 8 lat więzienia.

  czytaj więcej »
 • Zawieszono śledztwo ws. abpa. Wesołowskiego

  Zawieszono śledztwo ws. abpa. Wesołowskiego

  Warszawska prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie arcybiskupa Józefa Wesołowskiego, byłego nuncjusza apostolskiego na Dominikanie. Oskarżony tam o czyny seksualne wobec dzieci, czeka na proces w Watykanie. Polska prokuratura wystąpiła do Watykanu o pomoc prawną, ale jej nie dostała – stąd właśnie zawieszenie polskiego śledztwa.

  czytaj więcej »
 • Uwaga kierowcy! OC podrożeje, nawet o połowę

  Uwaga kierowcy! OC podrożeje, nawet o połowę

  Ostro w górę pójdą w przyszłym roku ceny ubezpieczenia OC. Komisja Nadzoru Finansowego zaleciła ubezpieczycielom podniesienie standardów wykonywanych usług. Koniec z zaniżaniem odszkodowań i długim oczekiwaniem na pieniądze. Co na to firmy ubezpieczeniowe? Zapowiadają podniesienie cen.

  czytaj więcej »
 • Odnalazł się człowiek potrącony przez pociąg w Koniecpolu. Zapłaci grzywnę?

  Odnalazł się człowiek potrącony przez pociąg w Koniecpolu. Zapłaci grzywnę?

  Nie można było znaleźć człowieka, który został potrącony przez pociąg z Częstochowy do Skarżyska-Kamiennej, bo po wypadku… poszedł sobie dalej. Poszukiwania podjęto, ponieważ maszynista był przekonany, że uderzył człowieka, a pociąg jechał wtedy z prędkością 100 km/h. Teraz ten wyjątkowo zamyślony mężczyzna, który po prostu wszedł na pociąg, zapłaci zapewne grzywnę.

  czytaj więcej »
 • Stolicy Stanów Zjednoczonych będą strzegły… balony

  Stolicy Stanów Zjednoczonych będą strzegły… balony

  Naszpikowane nowoczesną technologią wielkie balony na straży bezpieczeństwa amerykańskiej stolicy. Dwa takie statki powietrzne zakończyły właśnie testy i na początku przyszłego tygodnia wzbiją się w powietrze w okolicach Waszyngtonu. Mają go uchronić przed atakiem z powietrza.

  czytaj więcej »
 • Posłowie nie boją się Komisji Etyki. Będą ostrzej karani?

  Posłowie nie boją się Komisji Etyki. Będą ostrzej karani?

  Na sali plenarnej sejmu nie powinno się jeść obiadów. Nie powinno się też „rzucać mięsem” i generalnie zachowywać nieprzyzwoicie. Ponieważ dotychczasowe kary nie działają, a Komisją Etyki Poselskiej mało kto się przejmuje, powstał pomysł, by kary zaostrzyć i wprowadzić na przykład karę infamii czy zakaz reprezentowania Sejmu.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 20 grudnia

  Prognoza pogody na sobotę 20 grudnia

  Mało słońca i chłodniej, chociaż wciąż bez prawdziwie zimowych mrozów, bo z temperaturami utrzymującymi się na poziomie 3-8 stopni Celsjusza. W sobotę warunki biometeorologiczne będą niekorzystne – możemy czuć się senni i zmęczeni.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 18.12.2014

  Fakty | 18.12.2014

  Polska: „trójka madrycka” zwróci ponad 70 tysięcy złotych za podróże służbowe. Bruksela: Donald Tusk prowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej. Polscy politycy krytykują jego debiut, choć szczyt jeszcze się nie skończył. Rosja: doroczne spotkanie Putina z dziennikarzami: „Pokonamy kryzys w ciągu dwóch lat”. To niektóre z tematów przedstawionych w czwartkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
tvnpix