Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

W pierwszej części "Faktów po Faktach" gośćmi byli rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski oraz Krzysztof Rutkowski, w drugiej - eurodeputowani Jacek Saryusz-Wolski, Ryszard Czarnecki i Bogusław Liberadzki. Tematy rozmów to m.in. sprawa półrocznej Magdy z Sosnowca i związany z nią spór Krzysztofa Rutkowskiego z policją oraz zawieszenie procesu ratyfikacji ACTA.

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 08.10.2015

  Fakty | 08.10.2015

  Kampania nabiera rumieńców, ale to PiS – mimo wpadki z Macierewiczem – cieszy się najbardziej, bo sondaże dają partii Jarosława Kaczyńskiego możliwość stworzenia samodzielnego rządu. W nim prawdopodobnie pojawi się Jarosław Gowin, przedstawiony w czwartek przez Beatę Szydło jako kandydat na ministra obrony narodowej. Przypominamy także najważniejsze wydarzenia siódmej kadencji Sejmu. Poza polityką: nastrój przed meczem eliminacji mistrzostw Europy w piłce nożnej Polska-Szkocja, Nobel literacki dla Białorusinki, agresywny naczelnik stołecznego ratusza, a na koniec drogi posiłek Kayah. Na Fakty TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Najnowszy sondaż dla Faktów. PiS ucieka PO

  Najnowszy sondaż dla Faktów. PiS ucieka PO

  Na 17 dni przed wyborami Prawo i Sprawiedliwość jeszcze wyżej w sondażu poparcia dla partii politycznych, a Platforma Obywatelska coraz niżej. Na PiS chce głosować 35 proc. Polaków, zaś na PO – 19 proc. Ruch Kukiz’15 balansuje, Nowoczesna Petru rośnie, a KORWiN znika z Sejmu.

  czytaj więcej »
 • PiS zasłania Gowinem Macierewicza. Kto zostanie szefem MON-u?

  PiS zasłania Gowinem Macierewicza. Kto zostanie szefem MON-u?

  Prawo i Sprawiedliwość liderem kolejnego sondażu, więc Beata Szydło zaczyna tworzyć rząd. Błyskawicznie organizuje konferencję i staje ramię w ramię z Jarosławem Gowinem. To będzie najprawdopodobniej minister obrony w moim rządzie – mówi tak dobitnie i głośno, by za Gowinem zniknął zbyt głośny ostatnio Antoni Macierewicz. W sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 aż 62 proc. respondentów uważa, ze Antoni Macierewicz psuje wizerunek partii w kampanii. Co ciekawe połowa badanych sądzi, że sam prezes Kaczyński też w kampanii raczej szkodzi, niż pomaga PiS.

  czytaj więcej »
 • Trybunał Konstytucyjny poszerza klauzulę sumienia dla lekarzy

  Trybunał Konstytucyjny poszerza klauzulę sumienia dla lekarzy

  Sumienie lekarza ważniejsze niż prawo i zdrowie pacjentki. Trybunał Konstytucyjny poszerzył klauzulę sumienia. Lekarz ma prawo odmówić legalnej aborcji i nie wskazywać żadnego innego lekarza. Czy pacjentka w ciąży, która jest wynikiem gwałtu albo zagraża życiu może się tylko modlić o pomoc, czy od kogoś ją dostanie?

  czytaj więcej »
 • Białoruska reportażystka otrzymała literackiego Nobla

  Białoruska reportażystka otrzymała literackiego Nobla

  Literacki Nobel dla Swietłany Aleksijewicz. Białorusinki urodzonej na Ukrainie i piszącej po rosyjsku o najtrudniejszych fragmentach historii Związku Radzieckiego. O Czarnobylu, wojnie w Afganistanie , o życiu za wschodnią granicą. Pisze o relacjach człowieka z człowiekiem, a nie państwa z państwem. I to tak świetnie pisze, że jako reportażystka dostaje Nobla.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 07.10.2015

  Fakty | 07.10.2015

  Zaczyna się wielka akcja sprowadzania Polaków z Mariupola. Nasz reporter spotyka się z nimi na miejscu i słyszy: tu nie da się dalej żyć. Kampania wyborcza wokół Polski Kaczyńskiego – sprawdzamy, jak się ma wizja do przeszłości – oraz Macierewicza, który wychodzi z ukrycia i strzela Beacie Szydło i prezydentowi Dudzie samobója. Rząd tymczasem chwali się rekordowo niskim bezrobociem i zastanawia się, czy premier Kopacz powinna wziąć udział w debacie. Władimir Putin kończy 63 lata, ale zamiast życzeń słyszy krytykę działań zbrojnych w Syrii. A na koniec programu zirytowany najemca lokalu jednego z najbardziej luksusowych apartamentowców w Warszawie mści się na wspólnocie mieszkaniowej w dowcipny sposób. Na program zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
tvnpix