Fakty - oglądaj online

Na bruk?

Krakowski Dom Łazarza, Ośrodek Pomocy Bezdomnym, potrzebuje pomocy. 38 bezdomnych ma go pilnie opuścić, bo przyznany im kiedyś czasowo budynek Agencja Mienia Wojskowego chce wystawic na przetarg. Ratująca bezdomnych, słynna w Krakowie lekarka Ilona Rosiek-Konieczna prosi o zmianę decyzji. Kiedyś o mało co nie trafiła za kraty za wypisywanie bezdomnym recept, teraz walczy, by nie trafili na bruk.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
tolek47
tolek47

To jest w naszym kraju jusz rytułał , bogaći mają siłę orawo mają po swojej stronie , nie ma żadnego prawa lokatora , tak wlasnie Panstwo w ramach konstytucji zapewnia bezpieczenstwo człowieka , biedny chory na bruk , przeciesz nie wszyszyscy są bogaci , niiektorzy sie dorabiają przez jedną kadencjie .

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty z 19 maja

    Fakty z 19 maja

    Kampania europejska wchodzi w decydującą fazę. Już 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Koalicja Europejska zapewnia, że powoła niezależną komisję do spraw zbadania pedofilii w Kościele. Premier Mateusz Morawiecki obiecuje pieniądze dla osób niepełnosprawnych, a Jarosław Kaczyński twierdzi, że tylko PiS jest gwarancją, iż w Polsce nie będzie szariatu i seksualizacji dzieci. W programie powiemy także o dymisji szefa populistycznej prawicy w Austrii, oraz o kolejnej edycji Nocy Muzeów. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Marciniak.

    czytaj więcej »
   • Czas decyzji. Kukiz i Biedroń apelują do wyborców

    Czas decyzji. Kukiz i Biedroń apelują do wyborców

    Gdy Koalicja Europejska i Zjednoczona Prawica ubiegają się o pierwsze miejsce na wyborczym podium, Robert Biedroń i Paweł Kukiz wzywają do poparcia trzeciej siły i obaj mają aspiracje, by nią być. Wzywają, by im zaufać. Mówią, że mają nowe pomysły i jeszcze nie rządzili.

    czytaj więcej »
   • Prognoza pogody na poniedziałek 20 maja

    Prognoza pogody na poniedziałek 20 maja

    Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku do 25 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Wiatr wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

    czytaj więcej »
   • Fakty z 18 maja

    Fakty z 18 maja

    Na 8 dni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego Donald Tusk wystąpił na warszawskim marszu "Polska w Europie". Wezwał do głosowania na tych, którzy są gwarantami naszej obecności w Unii i nie są euroentuzjastami od dwóch tygodni. W programie także o słowach prezesa PiS na temat komisji, która miałaby zająć się sprawą pedofilii, o ataku nożem na policjanta w Busku-Zdroju, a także przegląd najbarwniejszych spotów wyborczych. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Marciniak.

    czytaj więcej »
   • Premier: Zmienimy rozporządzenie, wakacje zaczną się wcześniej

    Premier: Zmienimy rozporządzenie, wakacje zaczną się wcześniej

    Premier Mateusz Morawiecki obiecuje wcześniejsze zakończenie roku szkolnego. Na jednym ze spotkań wyborczych zapowiedział zmianę rozporządzenia. Pożegnanie z nauką ma się odbyć w środę 19 czerwca, w przeddzień wolnego od zajęć święta Bożego Ciała. Wcześniej rząd wyznaczył zakończenie roku na poświąteczny piątek.

    czytaj więcej »
   • "To niesamowite miejsce". 75. rocznica bitwy o Monte Cassino

    "To niesamowite miejsce". 75. rocznica bitwy o Monte Cassino

    Mija 75. rocznica bitwy o Monte Cassino, jednej z najbardziej zaciętych bitew II wojny światowej. Kluczową rolę odegrali w niej żołnierze 2. korpusu generała Władysława Andersa. Wielu z nich zginęło. Prezydent Andrzej Duda oddał hołd bohaterom. Złożył kwiaty, wziął udział we mszy polowej na Polskim Cmentarzu Wojennym. Zdobycie wzgórza klasztornego przełamało niemiecką obronę na Linii Gustawa i otworzyło aliantom drogę na Rzym.

    czytaj więcej »
   tvnpix