Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

12.03 | Eksplozja w elektrowni atomowej w Japonii i pomoc humanitarna dla tego kraju były tematami "Faktów po Faktach". Gośćmi Beaty Tadli byli prof. Władysław Mielczarski i Łukasz Turski oraz prof. PG Robert Jankowski i Janina Ochojska. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 21 września

  Fakty z 21 września

  Spotkanie w Sądzie Najwyższym bez tajemnic. Małgorzata Gersdorf poinformowała, że z premierem Morawieckim rozmawiała o przywróceniu do pracy sędziów przeniesionych w stan spoczynku i pozostawieniu jej na stanowisku pierwszego prezesa SN. W programie też o zarzutach pod adresem twórcy księdza Jacka Stryczka, o absurdach RODO w przychodni, a także o historii niezwykłej przyjaźni między psem i człowiekiem. Na "Fakty" TVN zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Kolejni sędziowie przesłuchani przed rzecznikiem dyscyplinarnym

  Kolejni sędziowie przesłuchani przed rzecznikiem dyscyplinarnym

  Krajowa Rada Sądownictwa nie przyjęła w piątek wniosku w sprawie wystąpienia Rady z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ). Za wystąpieniem głosowało 7 członków Rady, przeciw było 9, a 2 wstrzymało się od głosu. Ale prezes Europejskiej Sieci nie pozostawia złudzeń: niezależne od władzy sądownictwo to podstawa, a w Polsce tej podstawy teraz nie ma. Sędziowie w Polsce też o tym mówią i muszą się z tego tłumaczyć.

  czytaj więcej »
 • "Pełna agresja, jakieś okrucieństwo". Ksiądz Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing

  "Pełna agresja, jakieś okrucieństwo". Ksiądz Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing

  Rozumiem powagę sytuacji - mówi ksiądz Jacek Stryczek i rezygnuje z kierowania Stowarzyszeniem "Wiosna", kiedy byli współpracownicy oskarżają go o mobbing. "Szlachetna Paczka"to samo dobro i pomoc dla tysięcy ludzi. Ale nie wszyscy ludzie, którym ks. Stryczek przewodził w pracy, dobrze się z takim liderem czują. Onet.pl opisał historie ponad dwudziestu z nich. Kuria domaga się wyjaśnień.

  czytaj więcej »
 • Kolejne zarzuty dla policjantów z drogówki w Żorach

  Kolejne zarzuty dla policjantów z drogówki w Żorach

  Kolejni policjanci w rękach policji. W drogówce w Żorach to prawdziwe trzęsienie ziemi. Ośmiu funkcjonariuszy zostało zatrzymanych w sierpniu, teraz zatrzymanych zostało kolejnych trzech. Są podejrzani między innymi o branie łapówek. Jeden z nich także o pobicie na komendzie i zmuszanie do podpisania oświadczenia.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 22 września

  Prognoza pogody na sobotę 22 września

  W sobotę zachmurzenie kłębiaste umiarkowane i duże. Na Dolnym Śląsku i Ziemi Łódzkiej na ogół bez opadów. Na pozostałym obszarze kraju okresami opady deszczu do 10-20 mm, na północnym zachodzie i Podkarpaciu burze. Temperatura maksymalna od 15 stopni Celsjusza na Wybrzeżu, Warmii, Mazurach, Suwalszczyźnie i Lubelszczyźnie, 17 stopni Celsjusza w centrum kraju do 18 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i w Małopolsce. Wiatr zachodni i południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, na wybrzeżu do 70km/h.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 20 września

  Fakty z 20 września

  Poprzez przymusowe ekshumacje Polska złamała prawa człowieka - orzekł Europejski Trybunał Praw Człowieka, przyznając rację dwóm rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej, które złożyły skargę. W "Faktach" również o sędziach na dywaniku u rzecznika dyscypliny, piekle, które rozegrało się na plebanii i aresztowaniu nożownika z Wrocławia. W programie powiemy równiez o ludziach, związancyh niegdyś z narodowcami, którzy dziś kandydują z list Prawa i Sprawiedliwości. Na "Fakty" zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
tvnpix