Fakty - oglądaj online

Czas na zmiany

"Będziemy w awangardzie Europy". Posłowie zgodni w sprawie zmiany czasu

Najwyższy czas na zmiany. Wkrótce będziemy mieli w Polsce tylko lato. Podczas prac w sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych za zniesieniem w naszym kraju podziału na czas letni i zimowy byli posłowie ze wszystkich partii. Nie przypadkiem, bo są za tym pomysłem poważne argumenty - także medyczne.

Autor: Jan Błaszkowski / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty z 15 lutego

  Fakty z 15 lutego

  Gerald Birgfellner miał zeznać, że Jarosław Kaczyński namawiał go do wręczenia 50 tysięcy złotych łapówki księdzu z rady fundacji Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego. Poza tym w programie: "nieczytelne" wyjaśnienia ambasador Izraela, czyli burza po artykule "Jerusalem Post" dotyczącym wizyty Netanjahu w Polsce. Powiemy także o raporcie sędziów dotyczącym nagród i kar w zawodzie.Na "Fakty" TVN zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • 50 tysięcy dla księdza. Birgfellner miał zeznać, że prezes PiS namawiał go do korupcji

  50 tysięcy dla księdza. Birgfellner miał zeznać, że prezes PiS namawiał go do korupcji

  To jest coś dużo więcej niż nagranie nieoficjalnych rozmów - to zeznania w prokuraturze pod rygorem odpowiedzialności karnej. Austriacki biznesmen miał zeznać, że Jarosław Kaczyński nakłonił go do wręczenia 50 tysięcy złotych w gotówce. To miały być pieniądze dla księdza z rady fundacji Instytut imienia Lecha Kaczyńskiego za złożenie podpisu. Ksiądz Rafał Sawicz jest jednak nieuchwytny - podobno "opuścił stan duchowny".

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na sobotę 16 lutego

  Prognoza pogody na sobotę 16 lutego

  W sobotę przeważnie pogodnie, choć miejscami zachmurzenie może się zmieniać. Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe 1014 hPa.

  czytaj więcej »
 • Fakty z 14 lutego

  Fakty z 14 lutego

  Konferencja bliskowschodnia w Warszawie nie miała być przeciwko Iranowi, ale - jak zauważają niektórzy komentatorzy - na sali nie było żadnego państwa, które stanęłoby po stronie Iranu. Wnioski były zgodne: Iran jest zagrożeniem dla całego Bliskiego Wschodu. W programie powiemy także o wizycie prezesa NBP Adama Glapińskiego u prezydenta Andrzeja Dudy i zabiegach o weto ustawy regulującej zarobki w banku centralnym a także o wzruszającym spotkaniu w Gdańsku. - Coś się skończyło, ale życie trwa dalej - mówił na Targu Węglowym brat tragicznie zmarłego prezydenta tego miasta. W ten sposób Gdańsk zakończył żałobę po prezydencie Adamowiczu. Na "Fakty" TVN zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
tvnpix