Fakty w Południe

Szpital: nie był to problem medyczny. Bezdomny zmarł, sprawę bada prokuratura

Szpital: nie był to problem medyczny. Bezdomny zmarł, sprawę bada prokuratura

izba przyjec .png

Video: Olga Orzechowska / Fakty w Południe
Prokuratura wyjaśni, dlaczego bezdomnemu mężczyźnie nie udzielano pomocy w szpitalu. W Pszczynie musiała interweniować Straż Miejska, MOPS i policja. Kto w tej sprawie nie dopełnił obowiązków?

Autor: Olga Orzechowska / Źródło: Fakty w Południe TVN24

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
oset
oset

"nie był to problem medyczny" - czyli co? zmarł bo chciał?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Samochodem wjechał w pierwsze piętro budynku. Był pijany

    Samochodem wjechał w pierwsze piętro budynku. Był pijany

    Pijany kierowca z Kalifornii stracił panowanie nad rozpędzonym autem i wbił się w budynek na wysokości pierwszego piętra, prosto do gabinetu dentystycznego. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce nie mogli uwierzyć w to co widzą. Wpadł wprost do gabinetu dentystycznego. W aucie znajdowały się dwie osoby - nic poważnego im się nie stało. Były tylko lekko ranne. Jak ustalili policjanci - kierowca jechał bardzo szybko, w pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i wpadł na wał ziemny usypany między jezdniami. To spowodowało, że samochód wyskoczył w powietrze i wbił się w ścianę budynku na wysokości pierwszego piętra.

    czytaj więcej »
   • Samolot wypadł z pasa i zsunął się z klifu

    Samolot wypadł z pasa i zsunął się z klifu

    Tureckie służby wyjaśniają przyczyny niebezpiecznego wypadku na lotnisku w Trabzonie. Podchodzący do lądowania samolot z blisko 170 osobami na pokładzie wypadł z pasa i zsunął się z klifu. Maszyna po wylądowaniu wyjechała poza pas startowy i dosłownie zawisła dziobem w dół, szczęśliwie grzęznąc w błocie kilka metrów przed taflą wody. Zdarzenie wywołało panikę na pokładzie samolotu, ale wszyscy pasażerowie i załoga zostali bezpiecznie ewakuowani.

    czytaj więcej »
   • Wolontariusze WOŚP kwestowali w wodzie, na mrozie i w pociągach

    Wolontariusze WOŚP kwestowali w wodzie, na mrozie i w pociągach

    Zbierali wszędzie, gdzie było to możliwe. Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowali mali i dorośli, w Polsce i za granicą. Wszyscy dla noworodków. Wielkoorkiestrowe granie połączyło serca na całym świecie. Na koncie orkiestry jest już ponad 81 milionów złotych, a kwota wzrośnie i jedno jest pewnie, że tego wszystkiego nie byłoby, gdy nie ciężka praca rzeszy wolontariuszy. Co ich motywuje i napędza i jak znieśli kwestowanie na mrozie?

    czytaj więcej »
   • Akcja ratunkowa po zejściu lawin błotnych. Strażacy wyciągnęli z ruin 14-latkę

    Akcja ratunkowa po zejściu lawin błotnych. Strażacy wyciągnęli z ruin 14-latkę

    Już 17 ofiar śmiertelnych po zejściu lawin błotnych na południu Kalifornii. Setki ratowników z przeszkolonymi psami i specjalistycznym sprzętem cały czas przeszukują zwały błota i mułu, pod którymi może być uwiezionych około dwadzieścia osób. Z ruin jednego z doszczętnie zniszczonych domów w Montecito strażacy wyciągnęli 14-latkę. Dziewczyna była cała pokryta błotem, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Dzień wcześniej jeden z ratowników uratował 2-letnią dziewczynkę, którą wyciągnął z błota w ruinach zawalonego domu.

    czytaj więcej »
   • 160 osób w areszcie po akcji włoskiej policji przeciwko mafii

    160 osób w areszcie po akcji włoskiej policji przeciwko mafii

    We Włoszech największa od ćwierćwiecza policyjna operacja antymafijna. Fala aresztowań to finał śledztwa prowadzonego między innymi w Kalabrii, na południu kraju. Lokalni członkowie mafii ('Ndranghety) używali całej sieci przedsiębiorstw, restauracji i winiarni do prania brudnych pieniędzy. We Włoszech zatrzymano 147 osób, a 13 na terenie Niemiec. Wśród aresztowanych są między innymi dwaj burmistrzowie i cała grupa miejskich urzędników.

    czytaj więcej »
   • Akt oskarżenia w sprawie zabójstwa Iwony Cygan wraca do prokuratury

    Akt oskarżenia w sprawie zabójstwa Iwony Cygan wraca do prokuratury

    Sprawa zabójstwa Iwony Cygan nie trafi szybko na wokandę. Rzeszowski sąd odesłał do prokuratury akt oskarżenia. Uznał, że jest niekompletny. Brakuje pełnego opisu czynów zarzucanych 14 oskarżonym policjantom. Nastolatka została brutalnie zamordowana w rodzinnym Szczucinie w sierpniu 1998 roku. Przed laty sprawę umorzono z powodu niewykrycia sprawcy. Wznowili ją policjanci ze specjalnej grupy archiwum X Komendy Wojewódzkiej w Krakowie.

    czytaj więcej »
   tvnpix