Fakty w Południe

Dramat niemal na oczach kibiców. Dwie osoby zginęły na trasie 5. Rajdu Żuławskiego

Dramat niemal na oczach kibiców. Dwie osoby zginęły na trasie 5. Rajdu Żuławskiego

Dramat niemal na oczach kibiców. Dwie osoby zginęły na trasie 5. Rajdu Żuławskiego

Foto: Marcin Łępa | Video: Marta Balukiewicz / Fakty w Południe
Tragiczny wypadek na trasie 5. Rajdu Żuławskiego. Dwie osoby zginęły - kierowca i pilot jednej z ekip startujących w wyścigu. Samochód załogi wypadł z trasy i wpadł do rzeki. Mimo szybkiej akcji strażaków mężczyzn nie udało się wydostać z pojazdu. Po długiej reanimacji zmarli. Niedzielny rajd został przerwany.

Autor: Marta Balukiewicz / Źródło: Fakty w Południe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Uderzenie w grupę handlującą kobietami. 13 osób zatrzymanych

  Uderzenie w grupę handlującą kobietami. 13 osób zatrzymanych

  Policja rozbiła szajkę przemytników ludzi, którzy handlowali kobietami i zmuszali je do prostytucji. Zatrzymano 13 osób, obywateli Polski i Ukrainy. Grozi im do 15 lat więzienia. Wśród ofiar były kobiety z Ameryki południowej. Przestępcy rekrutowali kobiety na terenie Peru i Kolumbii. Obiecywali normalną, uczciwą pracę za godziwe pieniądze. Uwolnione przez policję kobiety były więzione w Polsce pół roku. Teraz będą pod opieką fundacji "La Strada".

  czytaj więcej »
 • Kontrola CBA w sprawie Mariana Banasia ma się dziś zakończyć. Dymisja "możliwa"

  Kontrola CBA w sprawie Mariana Banasia ma się dziś zakończyć. Dymisja "możliwa"

  CBA od pół roku przyglądało się oświadczeniom majątkowym byłego ministra finansów i obecnego szefa Najwyższej Izby Kontroli. - Prawdopodobnie zakończyła się ta kontrola - powiedział w środę rano wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Dodał, że dymisja Mariana Banasia jest możliwa. Jak poinformowała w środę NIK, prezes Marian Banaś nie złożył dymisji, a przebywa na urlopie bezpłatnym.

  czytaj więcej »
 • Turecka ofensywa trwa. Kurdowie i syryjski rząd zamierzają walczyć o Manbidż

  Turecka ofensywa trwa. Kurdowie i syryjski rząd zamierzają walczyć o Manbidż

  Trwa turecka ofensywa przeciwko Kurdom w północnej Syrii. Wycofujący się Kurdowie poprosili o pomoc syryjską armię rządową. ONZ alarmuje: z północnej Syrii uciekło już 160 tysięcy ludzi, a około 70 tysięcy z nich to dzieci. W najbliższych dniach kluczowe będzie miasto Manbidż. Są już w nim z jednej strony bojownicy kurdyjscy i armia rządowa, a z drugiej strony bojownicy Narodowej Armii Syrii wspierani przez Turków.

  czytaj więcej »
 • Iwona Hartwich w Sejmie, Bernadeta Krynicka już nie. Kim są nowi posłowie?

  Iwona Hartwich w Sejmie, Bernadeta Krynicka już nie. Kim są nowi posłowie?

  Nowy parlament to też nowe twarze. Wśród posłów debiutantów są architekt, miejska aktywistka, historyk i młoda mama, która zapowiada, że do pracy w Sejmie będzie przychodzić z dzieckiem. Znana z protestu niepełnosprawnych Iwona Hartwich też została posłanką, choć ma zakaz wstępu do Sejmu. Koalicja Obywatelska i Lewica mają najwięcej debiutujących posłów.

  czytaj więcej »
 • Kogo zabraknie w Sejmie? Najwięksi przegrani wyborów

  Kogo zabraknie w Sejmie? Najwięksi przegrani wyborów

  Byłemu prokuratorowi stanu wojennego i przewodniczącemu sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka wyborcy powiedzieli "dość". Stanisław Piotrowicz nie dostał się do Sejmu. Wybory przegrali także Zbigniew Gryglas, Jerzy Meysztowicz, Piotr Apel i Bernadeta Krynicka.

  czytaj więcej »
 • Czy czekają nas powyborcze rozliczenia?

  Czy czekają nas powyborcze rozliczenia?

  Jarosław Kaczyński nie jest zachwycony wynikiem wyborczym PiS. Zjednoczona Prawica ledwo obroniła większość w Sejmie i straciła ją w Senacie. Co więcej, 235-osobowej większości w Sejmie nie byłoby bez 18 posłów z Porozumienia Jarosława Gowina i 17 z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Obie partie - Ziobry i Gowina - będą miały też po dwóch senatorów. Również w Koalicji Obywatelskiej padają pytania o pozycję lidera, bo partia Grzegorza Schetyny nie dość, że wyborów nie wygrała, to sam Schetyna przegrał swoją wrocławską rywalizację z posłanką PiS.

  czytaj więcej »
 • Jedni kuszą słodkościami, inni drzewkami. Ostatni dzień kampanii

  Jedni kuszą słodkościami, inni drzewkami. Ostatni dzień kampanii

  Piątek to ostatni dzień kampanii wyborczej. Wszyscy politycy do ostatniej chwili walczą o głosy obywateli. Premier Mateusz Morawiecki już o godzinie 5.30 spotkał się z górnikami w kopalni Murcki-Staszic, a potem odwiedził kawiarnię w Sosnowcu. W Warszawie politycy Lewicy starali przekonać do siebie wyborców słodkościami, a lider PSL - sadzonkami.

  czytaj więcej »
 • Gdzie i do kiedy odebrać zaświadczenie o prawie do głosowania?

  Gdzie i do kiedy odebrać zaświadczenie o prawie do głosowania?

  Ostatnia prosta kampanii wyborczej to ostatni dzwonek na dopełnienie formalności dla wyborców i więcej pracy dla urzędników. Do rozpatrzenia mają tysiące wniosków o dopisanie się do spisu wyborców. Ci, którzy nie zdążyli tego zrobić, mogą jeszcze odebrać specjalne zaświadczenie o prawie do głosowania. Zaświadczenie można odebrać w swoim urzędzie gminy, a przedstawić komisji wyborczej przed odebraniem kart wyborczych. Tylko do piątku można odebrać takie zaświadczenie.

  czytaj więcej »
tvnpix