Fakty - oglądaj online

  • Foto: TVN | Video: Katarzyna Górniak / Fakty TVN
  • Prognoza pogody na wtorek 2 lutego
  • Fakty z 31 stycznia

"Listy do M. 4" już do obejrzenia w Playerze. "Jest masa humoru w tym filmie"

Od poniedziałku ponownie otwarte są galerie sztuki i muzea, kina i teatry wciąż są zamknięte. Ale to nie oznacza, że widzowie nie mają dostępu do nowości. W serwisie Player od 1 lutego oglądać można czwartą odsłonę "Listów do M.".

Nie tylko sklepy w galeriach handlowych są ponownie otwarte od 1 lutego, ale też galerie sztuki i muzea. - Wystawa już nie jest tylko dla kuratora, tylko dla instytucji, tylko dla artystów, ale nareszcie może być dla widzów – podkreśla Hanna Wróblewska, dyrektor galerii sztuki Zachęta w Warszawie.

Już w poniedziałek premiera "Listów do M. 4". Film będzie dostępny tylko na Playerze

Czwarta odsłona serii "Listy do M." od poniedziałku będzie do obejrzenia na platformie Player....

Widzowie kin i teatrów wciąż muszą poczekać na ich otwarcie. - Już od miesięcy nie widzieliśmy żadnej wielkiej hollywoodzkiej premiery, to jest gigantyczny cios dla kiniarzy – komentuje Łukasz Muszyński, krytyk filmowy portalu Filmweb.pl.

Gdy kontakt z innymi ludźmi trzeba ograniczyć do minimum, o kontakt z kulturą też nie jest łatwo. - Musimy utrzymać widownię, musimy utrzymać ich związek ze sztuką – ocenia Artur Liebhart, dyrektor festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity.

Dlatego ze scen teatralnych i kinowych ekranów premiery przeniosły się do internetu. - W tej chwili przygotowujemy już czwartą premierę, która by odbyła się właściwie tylko on-line – twierdzi Krzysztof Głuchowski, dyrektor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

"Listy do M. 4" już dostępne w Playerze

Film "Listy do M. 4" zamiast do kin trafił od razu do internetu. - Pierwszy raz taka premiera i to mojego ulubionego filmu – podkreśla aktor Cezary Pazura, który zagrał w filmie.

Od poniedziałku widzowie mogą zobaczyć film "Listy do M. 4" w serwisie Player.

- Co tu dużo gadać. Jest masa humoru w tym filmie i myślę, że w tak trudnych czasach, jakie są teraz, taki humor płynący ze sztuki przydaje się najbardziej – mówi Vanessa Aleksander, która wcieliła się w rolę Moniki.

Zdaniem filmowców pandemia na dłużej zmieni to, jak i gdzie widzowie będą oglądali filmy.

- Model konsumowania kina zmieni się. Te filmy, które były nadzieją kin, nie będą trafiać do kin, nie będą tam przyciągać publiczności, tylko będą zasilały serwisy VOD – uważa Kamil Przełęcki, producent filmowy. Zwłaszcza gdy internetowy repertuar już jest ogromny, a do sieci trafiają filmy z serii, które w poprzednich odsłonach biły kinowe rekordy.

Autor: Katarzyna Górniak / Źródło: Fakty TVN

Dowiedz się więcej...

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

tvnpix