Zapowiedzi

Otrzymał tytuł naukowy na podstawie splagiatowanej pracy. Dalej uczy studentów

19.03.2016 | Otrzymał tytuł naukowy na podstawie splagiatowanej pracy. Dalej uczy studentów

Foto: Fakty TVN | Video: Renata Kijowska, Magdalena Kowalska-Kotwica / Fakty Online
Jeden z wykładowców Politechniki Krakowskiej 10 lat temu zrobił habilitację, przepisując pracę austriackiego uczonego i podpisując ją własnym nazwiskiem. Chociaż wyszło to na jaw i naukowcy z różnych uczelni uznali, że za plagiat profesura się nie należy, wykładowca wciąż prowadzi zajęcia ze studentami. O tej bulwersującej sprawie dziś w Faktach TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Anty-rowerowy Poznań

  Anty-rowerowy Poznań

  Przyszła wiosna i w wielu polskich miastach ruszył nowy sezon w publicznych wypożyczalniach rowerów. W Poznaniu jednak nie. Tam system zamknięto, a wszystkie rowery sprzedano. Więcej na ten temat w materiale Macieja Mazura w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sekrety umowy PiS z Bielanem

  Sekrety umowy PiS z Bielanem

  Coraz więcej wiemy o współpracy Republikanów Adama Bielana z obozem Zjednoczonej Prawicy. Umowa została zawarta w październiku 2021 roku, kiedy po wyrzuceniu z rządu Jarosława Gowina większość sejmowa wisiała na włosku. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protesty we Francji

  Protesty we Francji

  Ustawa podwyższająca wiek emerytalny została przyjęta, wotum nieufności dla rządu odrzucone. Rząd Francji doprowadził do uchwalenia ustawy bez głosowania nad nią w Zgromadzeniu Narodowym, wykorzystując kontrowersyjny przepis konstytucji. Francuzi w proteście od kilku dni masowo wychodzą na ulice. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Droga Wielkanoc

  Droga Wielkanoc

  Wielkanoc w 2023 roku będzie jeszcze droższa niż w 2022 roku. Polacy będą musieli głębiej sięgnąć do portfela, albo zacisnąć pasa. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Razem czy osobno?

  Razem czy osobno?

  Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Opozycja po raz kolejny ma nadzieję na pokonanie PiS-u. Czy jej liderzy zdecydują się wystartować z jednej listy? Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Putin miał zawitać do Mariupola

  Putin miał zawitać do Mariupola

  Według kremlowskiej propagandy Władimir Putin odwiedził w niedzielę zajęty przez rosyjskie wojska Mariupol. W sobotę Putin miał być na Krymie. Zdaniem byłej ambasador RP w Rosji Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz to sygnał do Rosjan. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pokłosie zabójstwa psycholog w więzieniu

  Pokłosie zabójstwa psycholog w więzieniu

  Ponad rok temu w zakładzie karnym w Rzeszowie doszło do zabójstwa psycholożki przez mężczyznę podejrzanego o liczne gwałty. Do tej pory nikt spośród funkcjonariuszy więziennych nie poniósł za to żadnych konsekwencji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczurzy problem

  Szczurzy problem

  Wrocław ma poważny problem ze szczurami. Zwierząt jest w mieście cała masa - pojawiają się również w domach wrocławian. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polityczna ofensywa

  Polityczna ofensywa

  Chociaż do wyborów pozostało jeszcze trochę czasu, to politycy już walczą o głosy Polaków. Liderzy ugrupowań rozjechali sie po kraju. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ważna ustawa podpisana

  Ważna ustawa podpisana

  Dziecko, które widzi w domu przemoc, też jest jej ofiarą. Ranić może nie tylko bicie. Prezydent Duda podpisał nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu przemocy. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest w Sejmie trwa

  Protest w Sejmie trwa

  Osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie wciąż protestują w Sejmie. Czekają, aż rządzący zadeklarują, że spełnią ich postulaty. Więcej na ten temat w "Fatach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Na ratunek psu

  Na ratunek psu

  Uratował tonącego psa, ale innym tego nie poleca. Pan Krzysztof się odważył, bo jest morsem. Jak ratować nie tracąc głowy i życia? Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Inflacja nie ustępuje

  Inflacja nie ustępuje

  Inflacja cały czas drenuje portfele Polaków. Pojawia się coraz więcej pytań o to, kiedy ceny zaczną spadać oraz o to - jakie działania w tym kierunku chcą przedsięwziąć rządzący. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix