Zapowiedzi

Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

29.12.2015 | Galimatias wczesnoszkolny po reformie. Co zrobić, żeby posłać sześciolatka do pierwszej klasy?

Foto: Fakty TVN | Video: Katarzyna Górniak/Grażyna Kaczmarczyk / Fakty TVN
W roku 2016 do szkoły pójdą znów siedmioletnie dzieci. Sześciolatki zostaną w przedszkolach, a niektóre przedszkola będą prawdopodobnie tak zapełnione, że nie wiadomo, czy dostaną się do nich inne dzieci. O tym, jak mają rozumieć ten galimatias rodzice, szczególnie ci, którzy chcieliby posłać swoje sześcioletnie dzieci do szkoły, dziś w Faktach TVN o 19:00 opowie w swoim materiale Katarzyna Górniak.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

Posłać 6 latki do szkoły ? I co trzeba zrobić, aby tak się stało ? Proste. POSŁAĆ do PRYWATNEJ szkoły. Można takie dzieci SAMEMU uczyć. No chuba, że jest się TŁUMOKIEM z gatunku NOWOBOGACKICH.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

    Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

    Rada Bezpieczeństwa Narodowego obradowała w piątek po południu w sprawie napięcia w relacjach Rosji i Ukrainy. Jak poinformował prezydent Andrzej Duda, rządzący na posiedzeniu w szczegółach przekazali informacje przedstawicielom klubów parlamentarnych i kół. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Wątpliwości wokół nowej ustawy covidowej

    Wątpliwości wokół nowej ustawy covidowej

    Na stronach sejmowych pojawił się projekt ustawy dotyczący walki z COVID-19, który zastępuje tak zwaną ustawę Hoca. Jak wynika z informacji dostępnych na stronie, projekt został skierowany do pierwszego czytania w komisji zdrowia. Nowe rozwiązania budzą dużo wątpliwości. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pisemna odpowiedź na żądania Rosji

    Pisemna odpowiedź na żądania Rosji

    Ambasador USA w Moskwie John Sullivan dostarczył w środę do MSZ Rosji pisemną odpowiedź Waszyngtonu na żądania Kremla w sprawie tak zwanej gwarancji bezpieczeństwa. Najważniejszy postulat Moskwy - dotyczący zablokowania rozszerzania NATO na Wschód - został odrzucony. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • 11-latek pomógł kobiecie w hipotermii

    11-latek pomógł kobiecie w hipotermii

    Uczeń piątej klasy szkoły podstawowej uratował życie starszej kobiecie w hipotermii. Pomógł, bo widział, jak ktoś kiedyś pomagał jego tacie. Rzucił się na ratunek - mimo obojętności dorosłych. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Awaryjne lądowanie samolotu LOT

    Awaryjne lądowanie samolotu LOT

    Dekompresja kabiny, wypadające maski tlenowe i przymusowe lądowanie w Duesseldorfie - tak zakończył się lot z Warszawy do Brukseli. Na pokładzie samolotu byli między innymi polscy eurodeputowani. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Szota w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Rośnie napięcie na linii Rosja-Ukraina

    Rośnie napięcie na linii Rosja-Ukraina

    Świat z wielkim niepokojem przygląda się sytuacji wokół Ukrainy. Stany Zjednoczony postawiły ponad osiem tysięcy żołnierzy w bazach w USA w stan wyższej gotowości, by mogli w razie potrzeby przemieścić się do Europy. Politycy wciąż jednak mają nadzieję na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu ukraińsko-rosyjskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Od wtorku krótsza kwarantanna

    Od wtorku krótsza kwarantanna

    Od wtorku zaczną obowiązywać nowe zasady dotyczące krótszej kwarantanny. Według prognoza w piątej fali na kwarantannę może trafiać nawet po 100 tysięcy osób dziennie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickieoi w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Spotkanie w sprawie lex Czarnek

    Spotkanie w sprawie lex Czarnek

    Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się w poniedziałek z posłankami Koalicji Obywatelskiej. Rozmowa dotyczyła lex Czarnek. Jak relacjonowały posłanki po spotkaniu, pierwsza dama podzieliła ich obawy co do ustawy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Akcja ratunkowa w Tatrach

    Akcja ratunkowa w Tatrach

    Troje turystów utknęło w piątek w Tatrach. Warunki były skrajnie ekstremalne. W akcję zaangażowało się 28 ratowników TOPR. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Piąta fala przybiera na sile

    Piąta fala przybiera na sile

    Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 34 088 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce. Mnożą się pytania o działania rządu w związku z rozlewającym się po kraju wariantem omikron. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Bohaterska akcja strażaka

    Bohaterska akcja strażaka

    Pan Adam Niesłony jest ratownikiem w szpitalu, a po godzinach strażakiem ochotnikiem. Wracając z nocnego dyżuru zauważył dymiący się budynek. Zadzwonił po straż pożarną, ale sam też ruszył na pomoc. Dzięki jego czujności i zdecydowanej reakcji udało się uratować sześć osób i psa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zapowiedź korekty Polskiego Ładu

    Zapowiedź korekty Polskiego Ładu

    Premier Mateusz Morawiecki w piątek zapowiedział korekty Polskiego Ładu. Podatnicy zyskaliby możliwość skorzystania ze starych rozwiązań podatkowych, gdyby nowe okazały się niekorzystne. Zdaniem ekspertów to wywoła jeszcze większy chaos, pracownicy nie będą wiedzieć, jak się rozliczać. Do pomocy w zapanowaniu nad podatkowym chaosem oddelegowany został z ministerstwa rozwoju do ministerstwa finansów Artur Soboń. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Apele w sprawie Polskiego Ładu

    Apele w sprawie Polskiego Ładu

    Rada Przedsiębiorczości, rodzice samotnie wychowujący dzieci, a także inni apelują o zmiany w Polski Ładzie lub o to, by rozwiązania odłożyć o rok. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Piąta fala epidemii COVID-19

    Piąta fala epidemii COVID-19

    W piątek resort zdrowia odnotował blisko 37 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz 248 zgonów z powodu COVID-19. Rząd mówi o gwałtownym uderzeniu piątej fali epidemii i zapowiada zmiany w strategii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix