Zapowiedzi

Światowy Dzień Wcześniaka

Światowy Dzień Wcześniaka

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Światowy Dzień Wcześniaka jest po to, by nagłośnić problemy wcześniaków oraz ich rodziców, ale przede wszystkim, żeby dać nadzieję, że po bardzo trudnym starcie może być bardzo dobrze. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kosztowne święta

  Kosztowne święta

  W 2022 roku Polacy wydadzą wyjątkowo dużo na Boże Narodzenie. Widać to już na corocznych jarmarkach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Patrioty jednak mogą trafić do Polski?

  Patrioty jednak mogą trafić do Polski?

  Ambasador Niemiec nie widzi szans na rozmieszczenie w Ukrainie niemieckich baterii Patriot, jak proponuje prezes PiS Jarosław Kaczyński. Poseł PiS Jarosław Sellin powiedział, że jeśli rozmieszczenie Patriotów w Ukrainie jest "absolutnie niemożliwe", to Polska może je przyjąć u siebie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polak ma szansę polecieć w kosmos

  Polak ma szansę polecieć w kosmos

  Czy lot w kosmos to nierealne marzenie? Okazuje się, że nie. Bardzo dużą szansę, by tego dokonać, ma Polak Sławosz Uznański. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudny sezon grzewczy

  Trudny sezon grzewczy

  W Polsce powoli rozpoczyna się sezon grzewczy. Wielu mieszkańców dopytuje, kiedy będą mogli kupić węgiel sprzedawany przez samorządy, bo robi się coraz zimniej. Surowca jednak brak, a to nie jedyny problem, bo na horyzoncie są podwyżki cen energii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wątpliwości wokół rezygnacji Skrzypczyńskiego

  Wątpliwości wokół rezygnacji Skrzypczyńskiego

  Mirosław Skrzypczyński nie jest już prezesem Polskiego Związku Tenisowego, ale nadal jest w jego zarządzie. Tymczasem to zarząd PZT ma powołać specjalną komisję, która zajmie się sprawą zarzutów wobec Skrzypczyńskiego. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niemcy reagują na propozycję Polski

  Niemcy reagują na propozycję Polski

  Minister obrony Mariusz Błaszczak zmienił zdanie w sprawie przekazania Polsce niemieckich baterii Patriot. Zaproponował rządowi w Berlinie, by sprzęt rozmieścić w Ukrainie. Strona niemiecka jednak podkreśla, że system Patriot jest częścią zintegrowanej obrony powietrznej NATO, co oznacza, że ​​jest przeznaczony do rozmieszczenia na terytorium NATO. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport o biedzie

  Raport o biedzie

  15 procent Polaków uważa, że ubóstwo to wybór. Co trzecia osoba twierdzi, że trzeba się wziąć do pracy, by wyjść z ubóstwa. "Raport o biedzie" szokuje nie tylko skalą i przykładami, ale też niedostatkiem empatii. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS chce zmian w ordynacji wyborczej

  PiS chce zmian w ordynacji wyborczej

  Prawo i Sprawiedliwość wydłużyło kadencję samorządów do 30 kwietnia 2024 roku, co przesuwa o pół roku datę wyborów władz lokalnych. To jednak nie koniec zmian, bo partia rządząca idzie za ciosem i chce złożyć do Sejmu projekt nowej ordynacji wyborczej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna walka ze smogiem

  Trudna walka ze smogiem

  Miały zniknąć 1 stycznia, ale zostaną jeszcze na dwa lata - chodzi o łódzkie kopciuchy. Samorząd wojewódzki zliberalizował ustawę antysmogową. Powodem jest kryzys na rynku paliw. Więcej na ten temat w materiale Pawła Szota w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Andrzej Duda ofiarą rosyjskich prowokatorów

  Andrzej Duda ofiarą rosyjskich prowokatorów

  Myślał, że rozmawia z francuskim prezydentem, a tak naprawdę byli to rosyjscy oszuści. Udało się im połączyć z prezydentem Andrzejem Dudą krótko po wybuchu w Przewodowie, a rozmowa trwała ponad 7 minut. To kolejny taki przypadek z udziałem Andrzeja Dudy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kontrowersyjne plany wobec szpitala MSWiA

  Kontrowersyjne plany wobec szpitala MSWiA

  Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie ma zostać zamieniony na Państwowy Instytut Medyczny. Pomysł wzbudza wiele kontrowersji. Czy władza buduje szpital dla siebie i swoich bliskich? O tym dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS straciło większość

  PiS straciło większość

  Prawo i Sprawiedliwość nie ma już większości w sejmiku województwa śląskiego. Stało się to po tym, jak marszałek Jakub Chełstowski oraz troje innych dotychczasowych radnych PiS ogłosiło, że przechodzi do Ruchu Samorządowego "Tak! Dla Polski!". Głosując razem z opozycją odwołali oni dotychczasowego przewodniczącego sejmiku. Dokonano również zmian w zarządzie województwa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komornicy protestują

  Komornicy protestują

  Zamknięte kancelarie. Komornicy protestują po śmierci ich koleżanki, która została zamordowana. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix