Zapowiedzi

Sejm głosował w sprawie aborcji

Sejm głosował w sprawie aborcji

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Sejm odrzucił w czwartek przed południem obywatelski projekt ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne. Proponowane przepisy zakładały między innymi prawo do przerwania ciąży do 12. tygodnia. Głosowanie poprzedziła pełna inwektyw dyskusja przy prawie pustej sali. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • 20 godzin koczowania na lotnisku

  20 godzin koczowania na lotnisku

  Mieli lecieć na mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce do Izraela. Jednak przez wiele godzin młodzi polscy sportowcy zostali zmuszeni koczować na podłodze warszawskiego lotniska. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obrotna żona posła PiS

  Obrotna żona posła PiS

  Czasy zarabiania pieniędzy w Orlenie czy radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa minęły. Żona posła Krzysztofa Sobolewskiego musiała odejść, bo tak uznała partia. Szybko jednak znalazła pracę w spółkach samorządowych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Burze nie odpuszczają

  Burze nie odpuszczają

  Ewakuowany festiwal w Gdyni, tysiące interwencji strażaków - to obraz Polski po przejściu burz. Groźne zjawiska będą się powtarzać. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wiatraki niezgody

  Wiatraki niezgody

  Rząd zmieni przepisy i odblokuje budowę farm wiatrowych - właśnie tego oczekiwała od Polski Bruksela. Sprzeciwia się temu Zbigniew Ziobro i jego partia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Genetyka w służbie policji

  Genetyka w służbie policji

  DNA wystarczy, aby opracować portret poszukiwanej osoby. Łódzka policja poszukuje sprawcy zabójstwa na podstawie opracowanego przez amerykańskich genetyków przewidywanego wyglądu sprawcy. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja rok do roku w czerwcu wyniosła 15,6 procent według wstępnych danych. Jest najwyższa od ćwierć wieku. Czują to wszyscy - bo niemal wszystko drożeje w szalonym tempie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Susza w Polsce

  Susza w Polsce

  Polska zmaga się z suszą. W wielu miejscach wprowadzono ograniczenia zużycia wody, by mieszkańcy nie podlewali ogródków wodą pitną. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przywódcy NATO podczas szczytu w Madrycie przyjęli nową koncepcję strategiczną, w której Rosję uznali jako "najbardziej bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa". Sojusz zdecydował też o kilkukrotnym zwiększeniu liczebności sił szybkiego reagowania, a także o zgodzie na akcesje Finlandii i Szwecji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Niemal pięć promili alkoholu w organizmie miała 15-latka, która trafiła pod respirator. Piją coraz młodsi i coraz więcej, zwłaszcza w wakacje. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowa decyzja Bidena

  Przełomowa decyzja Bidena

  Prezydent USA Joe Biden powiedział, że USA stworzą w Polsce stałe dowództwo V korpusu armii amerykańskiej i wzmocnią interoperacyjność USA-NATO na wschodniej flance. Polscy politycy są zgodni, że to przełomowa decyzja w historii polskiej obecności w NATO. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zbigniew Ziobro kontra KPO

  Zbigniew Ziobro kontra KPO

  We wtorek odbyło się posiedzenie Rady Ministrów. Minister Zbigniew Ziobro miał na nim wyrazić sprzeciw wobec tych założeń Krajowego Planu Odbudowy, które uderzają w samochody spalinowe. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyt NATO w Madrycie

  Szczyt NATO w Madrycie

  Rozpoczyna się szczyt NATO w Madrycie. Podczas rozmów poruszone mają zostać między innymi tematy rosyjskiej inwazji na Ukrainę, rozszerzenie Sojuszu o możliwych nowych członków, a także kwestie związane z obronnością. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Upalne A-B-C

  Upalne A-B-C

  Marzyliśmy o słońcu i lecie, a teraz narzekamy. Temperatury dają się we znaki. Jak się chłodzić, by przetrwać upały? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosjanie zaatakowali Charków

  Rosjanie zaatakowali Charków

  Rosjanie zaatakowali Charków. Jak informują ukraińskie służby, głównie atakują cywilne cele. Pociski uderzyły między innymi w blok, domy oraz szpital. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rośnie bilans utonięć w Polsce

  Rośnie bilans utonięć w Polsce

  Pogodna aura zachęca do spędzania czasu nad wodą, ale tym samym rośnie tragiczny bilans utonięć. Tylko w sobotę utonęło siedem osób. Dlatego ratownicy przypominają o najważniejszych zasadach, których trzeba przestrzegać wypoczywając nad wodą. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix