Zapowiedzi

Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Jeszcze zanim pełnił funkcję wiceministra, Łukasz Mejza miał stać na czele firmy próbującej zarabiać na nieuleczalnie chorych dzieciach, proponując im eksperymentalną terapię w Meksyku. Po ujawnieniu sprawy przez dziennikarzy Wirtualnej Polski, wiceminister wydał oświadczenie, w którym między innymi twierdził, że jego firma nie wystawiła żadnej faktury. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • 11-latek pomógł kobiecie w hipotermii

  11-latek pomógł kobiecie w hipotermii

  Uczeń piątej klasy szkoły podstawowej uratował życie starszej kobiecie w hipotermii. Pomógł, bo widział, jak ktoś kiedyś pomagał jego tacie. Rzucił się na ratunek - mimo obojętności dorosłych. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Awaryjne lądowanie samolotu LOT

  Awaryjne lądowanie samolotu LOT

  Dekompresja kabiny, wypadające maski tlenowe i przymusowe lądowanie w Duesseldorfie - tak zakończył się lot z Warszawy do Brukseli. Na pokładzie samolotu byli między innymi polscy eurodeputowani. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Szota w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rośnie napięcie na linii Rosja-Ukraina

  Rośnie napięcie na linii Rosja-Ukraina

  Świat z wielkim niepokojem przygląda się sytuacji wokół Ukrainy. Stany Zjednoczony postawiły ponad osiem tysięcy żołnierzy w bazach w USA w stan wyższej gotowości, by mogli w razie potrzeby przemieścić się do Europy. Politycy wciąż jednak mają nadzieję na dyplomatyczne rozwiązanie konfliktu ukraińsko-rosyjskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Od wtorku krótsza kwarantanna

  Od wtorku krótsza kwarantanna

  Od wtorku zaczną obowiązywać nowe zasady dotyczące krótszej kwarantanny. Według prognoza w piątej fali na kwarantannę może trafiać nawet po 100 tysięcy osób dziennie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickieoi w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spotkanie w sprawie lex Czarnek

  Spotkanie w sprawie lex Czarnek

  Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się w poniedziałek z posłankami Koalicji Obywatelskiej. Rozmowa dotyczyła lex Czarnek. Jak relacjonowały posłanki po spotkaniu, pierwsza dama podzieliła ich obawy co do ustawy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Akcja ratunkowa w Tatrach

  Akcja ratunkowa w Tatrach

  Troje turystów utknęło w piątek w Tatrach. Warunki były skrajnie ekstremalne. W akcję zaangażowało się 28 ratowników TOPR. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Piąta fala przybiera na sile

  Piąta fala przybiera na sile

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 34 088 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce. Mnożą się pytania o działania rządu w związku z rozlewającym się po kraju wariantem omikron. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bohaterska akcja strażaka

  Bohaterska akcja strażaka

  Pan Adam Niesłony jest ratownikiem w szpitalu, a po godzinach strażakiem ochotnikiem. Wracając z nocnego dyżuru zauważył dymiący się budynek. Zadzwonił po straż pożarną, ale sam też ruszył na pomoc. Dzięki jego czujności i zdecydowanej reakcji udało się uratować sześć osób i psa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zapowiedź korekty Polskiego Ładu

  Zapowiedź korekty Polskiego Ładu

  Premier Mateusz Morawiecki w piątek zapowiedział korekty Polskiego Ładu. Podatnicy zyskaliby możliwość skorzystania ze starych rozwiązań podatkowych, gdyby nowe okazały się niekorzystne. Zdaniem ekspertów to wywoła jeszcze większy chaos, pracownicy nie będą wiedzieć, jak się rozliczać. Do pomocy w zapanowaniu nad podatkowym chaosem oddelegowany został z ministerstwa rozwoju do ministerstwa finansów Artur Soboń. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Apele w sprawie Polskiego Ładu

  Apele w sprawie Polskiego Ładu

  Rada Przedsiębiorczości, rodzice samotnie wychowujący dzieci, a także inni apelują o zmiany w Polski Ładzie lub o to, by rozwiązania odłożyć o rok. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Piąta fala epidemii COVID-19

  Piąta fala epidemii COVID-19

  W piątek resort zdrowia odnotował blisko 37 tysięcy nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz 248 zgonów z powodu COVID-19. Rząd mówi o gwałtownym uderzeniu piątej fali epidemii i zapowiada zmiany w strategii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ogromny przyrost osób na kwarantannie

  Ogromny przyrost osób na kwarantannie

  100 tysięcy osób dziennie trafia na kwarantannę. W ostatnim tygodniu wzrost wyniósł 300 procent. Chociaż pandemia już coraz rzadziej potrafi nas zaskoczyć, to takich liczb jeszcze nie było. Więcej na ten temat w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szanse na komisję śledczą rosną

  Szanse na komisję śledczą rosną

  Co z sejmową komisją śledczą w sprawie Pegasusa? Dzięki porozumieniu z Pawłem Kukizem pojawiła się szansa na jej powstanie. Paweł Kukiz chciał, żeby działanie komisji objęło także lata, w których u władzy była Platforma Obywatelska. Donald Tusk zapewnia, że nie ma nic do ukrycia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pomoc dla pani Anny

  Pomoc dla pani Anny

  Pani Anna po ostrym ataku mukowiscydozy potrzebowała albo pilnego przeszczepu płuc albo leku łagodzącego skutki choroby. Na pierwsze dawki preparatu zrzucił się personel szpitala i uruchomił akcje w internecie. Efekt? Zebrano milion złotych w 1,5 doby. To historia o ludziach dobrej woli, którzy musieli zastąpić państwo w ratowaniu życia. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix