Zapowiedzi

Proces w sprawie śmiertelnego potrącenia

Proces w sprawie śmiertelnego potrącenia

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Ogromne emocje towarzyszą procesowi sprawy wypadku, w którym zginęła 15-miesięczna Hania. Jak tłumaczy się 61-letni kierowca, który potrącił dziecko i uciekł z miejsca wypadku? O tym dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Azji i Afryce grozi głód

  Azji i Afryce grozi głód

  Przed wojną ukraińskie zboże docierało do milionów ludzi w Afryce i Azji. W wyniku rosyjskiej blokady ukraińskich portów zboże zalega teraz w silosach. Co zamierza Władimir Putin i jak zareaguje na to Zachód - o tym dziś w materiale Jacka Tacika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Burza wokół Trybunału Konstytucyjnego

  Burza wokół Trybunału Konstytucyjnego

  Premier Morawiecki skomentował ujawnione maile dotyczące spotkania szefa KPRM Michała Dworczyka z prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską. Stwierdził, że to "rosyjska prowokacja". Innego zdania są politycy opozycji i domagają się wyciągnięcia konsekwencji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sprawa rzeki Bóbr pod lupą służb

  Sprawa rzeki Bóbr pod lupą służb

  Minister klimatu i środowiska żąda wyjaśnień, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska zapowiada kontrolę, sprawą ponownie zajmie się też prokuratura. To pokłosie reportażu TVN24 o zanieczyszczaniu rzeki Bóbr przez garbarnię w Lesznie Górnym. Więcej na ten temat dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Julia Przyłębska w mailach Dworczyka

  Julia Przyłębska w mailach Dworczyka

  Z treści kolejnego ujawnionego w internecie maila wynika, że szef KPRM Michał Dworczyk miał konsultować z prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską sprawy dotyczące wyroków. Opozycja nie kryje oburzenia, uważając to za złamanie trójpodziału władzy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skatepark niezgody

  Skatepark niezgody

  Ostra jazda dzieli sąsiadów jak brzytwa. Na tych, co są "za" skateparkiem i na tych, co są przeciw. Niedawno otwarty osiedlowy skatepark zostanie zamknięty, bo jest tam zbyt głośno. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Charków pod ostrzałem

  Charków pod ostrzałem

  Charków znalazł się pod ostrzałem rosyjskich rakiet. Wymierzone były w ludność cywilną, ich domy i w miejsca publiczne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • 20 godzin koczowania na lotnisku

  20 godzin koczowania na lotnisku

  Mieli lecieć na mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce do Izraela. Jednak przez wiele godzin młodzi polscy sportowcy zostali zmuszeni koczować na podłodze warszawskiego lotniska. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obrotna żona posła PiS

  Obrotna żona posła PiS

  Czasy zarabiania pieniędzy w Orlenie czy radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa minęły. Żona posła Krzysztofa Sobolewskiego musiała odejść, bo tak uznała partia. Szybko jednak znalazła pracę w spółkach samorządowych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Burze nie odpuszczają

  Burze nie odpuszczają

  Ewakuowany festiwal w Gdyni, tysiące interwencji strażaków - to obraz Polski po przejściu burz. Groźne zjawiska będą się powtarzać. Więcej na ten temat w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wiatraki niezgody

  Wiatraki niezgody

  Rząd zmieni przepisy i odblokuje budowę farm wiatrowych - właśnie tego oczekiwała od Polski Bruksela. Sprzeciwia się temu Zbigniew Ziobro i jego partia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Genetyka w służbie policji

  Genetyka w służbie policji

  DNA wystarczy, aby opracować portret poszukiwanej osoby. Łódzka policja poszukuje sprawcy zabójstwa na podstawie opracowanego przez amerykańskich genetyków przewidywanego wyglądu sprawcy. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja rok do roku w czerwcu wyniosła 15,6 procent według wstępnych danych. Jest najwyższa od ćwierć wieku. Czują to wszyscy - bo niemal wszystko drożeje w szalonym tempie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Susza w Polsce

  Susza w Polsce

  Polska zmaga się z suszą. W wielu miejscach wprowadzono ograniczenia zużycia wody, by mieszkańcy nie podlewali ogródków wodą pitną. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przywódcy NATO podczas szczytu w Madrycie przyjęli nową koncepcję strategiczną, w której Rosję uznali jako "najbardziej bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa". Sojusz zdecydował też o kilkukrotnym zwiększeniu liczebności sił szybkiego reagowania, a także o zgodzie na akcesje Finlandii i Szwecji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Niemal pięć promili alkoholu w organizmie miała 15-latka, która trafiła pod respirator. Piją coraz młodsi i coraz więcej, zwłaszcza w wakacje. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix