Zapowiedzi

PiS chce zmienić sposób liczenia głosów

PiS chce zmienić sposób liczenia głosów

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Już nie tylko zmiana wyborczego kalendarza wyborczego. PiS chce też zmian w sposobie liczenia głosów. Żadnych szczegółów prezes nie podał, ale opozycja już jest krytyczna. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Podsumowanie występów Polski na mundialu

  Podsumowanie występów Polski na mundialu

  Polski czas na mundialu się skończył, co oznacza, że skończyła się "Strefa Kibica" w TVN24. Pojawiają się za to pierwsze wnioski, podsumowania i pytania o taktykę trenera Czesława Michniewicza. Zarzuty wobec selekcjonera stawiają sami piłkarze. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jarosław Kaczyński znów uderza w lekarzy

  Jarosław Kaczyński znów uderza w lekarzy

  Jarosław Kaczyński w niedzielę na spotkaniu z mieszkańcami Nowej Soli poruszył temat zarobków lekarzy. Stwierdził, że w ich środowisku panuje "przesadna pogoń za pieniądzem". Słowa prezesa PiS wywołały oburzenie wśród medyków. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nadchodzą drogie święta

  Nadchodzą drogie święta

  Polacy powoli przygotowują się do Bożego Narodzenia. Jednak w dobie inflacji nadchodzące święta mogą być wyjątkowo kosztowne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ostrzejsze kary dla kierowców

  Ostrzejsze kary dla kierowców

  Bezwzględne dożywocie, wyższa kara więzienia, konfiskata aut pijanych kierowców. To niektóre punkty nowelizacji Kodeksu karnego, którą podpisał prezydent. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ziobro przegrał w Sejmie

  Ziobro przegrał w Sejmie

  Ziobro przegrał glosowanie w Sejmie w sprawie ustawy, która praktycznie zwiększałaby jego władzę. Pomysł nie uzyskał poparcia w obozie Zjednoczonej Prawicy. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wrzutka PiS zbulwersowała opozycję

  Wrzutka PiS zbulwersowała opozycję

  Sejm nie przyjął uchwały uznającej Rosję za państwo sponsorujące terroryzm. W ostatniej chwili PiS chciało do porządku dodać poprawkę, rzekomo autorstwa Antoniego Macierewicza. Poprawka obciąża Rosję odpowiedzialnością za katastrofę smoleńską. Opozycja w proteście wyszła z sali, nie było kworum, uchwała nie została przyjęta. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dodatkowe pieniądze dla telewizji państwowej

  Dodatkowe pieniądze dla telewizji państwowej

  Już nie dwa miliardy, a dwa miliardy 700 milionów złotych na telewizję państwową w roku wyborczym chce przeznaczyć PiS. Politycy rządzącej partii nie odpowiadają, kiedy padają pytania dotyczące tego pomysłu, a opozycja mówi, na co lepiej byłoby wydać te pieniądze. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS wraca z ustawą abolicyjną

  PiS wraca z ustawą abolicyjną

  Do Sejmu wrócił projekt posłów Prawa i Sprawiedliwości o zaniechaniu ścigania za niektóre czyny związane z organizacją wyborów kopertowych. W Sejmie odbyło się już pierwsze czytanie projektu, a głosowanie w tej sprawie ma odbyć się w piątek. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

  czytaj więcej »
 • Mecz na wagę awansu

  Mecz na wagę awansu

  Kto wygra mecz? To w środę najczęściej zadawane pytanie w Argentynie. Polsce do awansu wystarczy remis, ale jeśli Argentyńczycy chcą być pewni pozostania na mundialu, to muszą wygrać. Więcej na ten temat dziś w między innymi w relacji Macieja Worocha z Argentyny w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Najnowsze dane o inflacji

  Najnowsze dane o inflacji

  Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że inflacja w Polsce w listopadzie 2022 roku wyniosła 17,4 procent w ujęciu rocznym. Najbardziej wzrosły ceny żywności, napojów i nośników energii. Listopadowy odczyt jest niższy niż w październiku, wtedy inflacja sięgnęła 17,9 procent. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sprawiedliwa kara?

  Sprawiedliwa kara?

  Kara jest sprawiedliwa i wyważona - uznał sąd apelacyjny. Oznacza to, że sprawca wypadku, w którym zginęły ciężarna pani Małgorzata i jej 3-letnia córka, pójdzie do więzienia na 2,5 roku. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kobiety protestują

  Kobiety protestują

  Dokładnie 104 lata temu Polki wywalczyły sobie prawa wyborcze. Wciąż muszą walczyć o swoje prawa. Wieczorem ich pikieta odbędzie się pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix