Zapowiedzi

Obrotna żona posła PiS

Obrotna żona posła PiS

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Czasy zarabiania pieniędzy w Orlenie czy radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa minęły. Żona posła Krzysztofa Sobolewskiego musiała odejść, bo tak uznała partia. Szybko jednak znalazła pracę w spółkach samorządowych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Drożyzna uderza w finanse Polaków

  Drożyzna uderza w finanse Polaków

  Z powodu rosnących cen Polacy muszą ograniczać wydatki - tak deklarują w najnowszym sondażu dla "Faktów" TVN. Opozycja domaga się zwołania posiedzenia Sejmu, by rząd wytłumaczył, jak zamierza walczyć z drożyzną. Więcej na ten temat dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złote algi w Odrze

  Złote algi w Odrze

  W Odrze zostały wykryte złote algi, które wydzielają toksyny zabójcze dla ryb i małż. Ekolodzy wskazują, że złote algi występują tylko w wodach słonych. Czy to odpady pokopalniane zasoliły rzekę? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany w punktach karnych

  Zmiany w punktach karnych

  Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy taryfikator punktów karnych. Za jedno wykroczenie drogowe będzie można dostać ich nawet 15. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowa teoria w sprawie Odry

  Nowa teoria w sprawie Odry

  Niemieccy naukowcy mają teorię, że powodem katastrofy ekologicznej w Odrze może być tak zwana złota alga. W polskich laboratoriach wciąż trwają badania próbek skażonej wody, ale nadal nie udało się ustalić, co odpowiada za zatrucie rzeki. Tymczasem w rządzie trwa przerzucanie się winą. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polska w obliczu recesji

  Polska w obliczu recesji

  Recesja to realny scenariusz dla Polski. Jest jednak jeden sposób, żeby złagodzić skutki spowolnienia gospodarczego. Więcej na ten temat dziś w materiale Jacka Tacika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dodatek węglowy nie kończy problemów

  Dodatek węglowy nie kończy problemów

  W życie weszło rozporządzenie ws. wzoru wniosku o dodatek węglowy. Polacy, którzy ogrzewają domy tym surowcem, mogą otrzymać 3 tysiące złotych rządowego wsparcia. To jednak nie kończy problemów - składy świecą pustkami, a ceny znów poszybowały w górę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy finansowe Polaków

  Problemy finansowe Polaków

  Coraz więcej Polaków zaciąga pożyczki w instytucjach pozabankowych. Coraz częściej brakuje pieniędzy na życie. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z Odrą?

  Co dalej z Odrą?

  Zanieczyszczenie Odry od wielu dni zamienia życie okolicznych mieszkańców w koszmar. Ciągła obawa przed ewentualnym skażeniem wód czy gruntów i niepewność - co będzie dalej? Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obchody Święta Wojska Polskiego w Warszawie

  Obchody Święta Wojska Polskiego w Warszawie

  W Warszawie odbyły się centralne obchody Święta Wojska Polskiego w 102. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Podczas uroczystości głos zabrał prezydent Andrzej Duda, który podkreślił, że wyposażenie i uzbrojenie polskiej armii jest jednym z priorytetów rządzących. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka z katastrofą na Odrze

  Walka z katastrofą na Odrze

  Na Odrze budowane są kolejne zapory, a służby i wędkarze dalej wyławiają z rzeki martwe ryby. Mieszkańcy zachodnich terenów są załamani skalą katastrofy, a politycy opozycji domagają się wyciągnięcia politycznych konsekwencji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Napięcie wokół zaporoskiej elektrowni atomowej

  Napięcie wokół zaporoskiej elektrowni atomowej

  Ukraińcy kontynuują kontrofensywę, a dzięki amerykańskiej broni eliminują kolejne rosyjskie cele. Rosja jednak wciąż uderza w okolice zaporoskiej elektrowni jądrowej, wysyłając przy tym sygnał do Zachodu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Katastrofa na Odrze

  Katastrofa na Odrze

  Z dnia na dzień w Odrze odnajdywanych jest coraz więcej martwych ryb, ale też ptaków czy bobrów. Pierwsze doniesienia o prawdopodobnym skażeniu rzeki były już w lipcu, ale rządzący twierdzą, że o niczym nie wiedzieli. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Premier reaguje w sprawie Odry

  Premier reaguje w sprawie Odry

  Premier Mateusz Morawiecki w sobotę zabrał głos w sprawie katastrofy ekologicznej na Odrze. Przyznał, że o sprawie dowiedział się za późno. Jednak próby alarmowania rządzących o problemie miały miejsce już pod koniec lipca. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ranni żołnierze z Ukrainy w Polsce

  Ranni żołnierze z Ukrainy w Polsce

  Ranni żołnierze z Ukrainy w nocy z piątku na sobotę przyjechali do Wrocławia specjalnym pociągiem sanitarnym. Z dworca zostali przetransportowani do wrocławskich szpitali, gdzie będą wracać do zdrowia. Są z nimi również ich bliscy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podręcznik przeciwko dzieciom

  Podręcznik przeciwko dzieciom

  W podręczniku do historii i teraźniejszości, rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, pojawiło się pytanie: "kto będzie kochał wyprodukowane w ten sposób dzieci?". We fragmencie chodzi o dzieci poczęte przy pomocy metody in vitro. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix