Zapowiedzi

Najnowsze dane o inflacji

Najnowsze dane o inflacji

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że inflacja w Polsce w listopadzie 2022 roku wyniosła 17,4 procent w ujęciu rocznym. Najbardziej wzrosły ceny żywności, napojów i nośników energii. Listopadowy odczyt jest niższy niż w październiku, wtedy inflacja sięgnęła 17,9 procent. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Śledztwo po tragedii w Katowicach

  Śledztwo po tragedii w Katowicach

  Po tragedii w Katowicach pozostaje pytanie, co było przyczyną wybuchu, w wyniku którego zwaliła się kamienica i zginęły dwie osoby. W sobotę rano na miejscu katastrofy pracowali policjanci ze specjalistycznym sprzętem. Więcej na ten temat dziś w materiale Adrianny Otręby w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Finał WOŚP już w niedzielę

  Finał WOŚP już w niedzielę

  Finał WOŚP już w niedzielę. W sztabach trwają ostatnie przygotowania, a wolontariusze odbierają puszki i identyfikatory. Orkiestra zagra nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Każda osoba, która chce wesprzeć WOŚP, może wziąć udział w wyjątkowych licytacjach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybuch w Katowicach

  Wybuch w Katowicach

  Z kamienicy prawie nic nie zostało. Chwilę po 8 rano eksplozja wstrząsnęła budynkiem plebanii parafii ewangelickiej w Katowicach. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS forsuje zmiany w Kodeksie wyborczym

  PiS forsuje zmiany w Kodeksie wyborczym

  Rządzącym udało się przepchnąć przez Sejm projekt zmian w Kodeksie wyborczym na kilka miesięcy przed wyborami. Opozycja podnosi alarm, oskarżając PiS o gwałcenie podstawowych zasad demokracji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Urzędy szukają oszczędności

  Urzędy szukają oszczędności

  Krótsze godziny pracy, zakaz ładowania prywatnych komórek i mniej czajników. W taki sposób urzędy szukają oszczędności w dobie inflacji. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka o życie suczki

  Walka o życie suczki

  Lekarze krakowskiego schroniska ratują suczkę Nadię, którą z ziemi wyciągnęła koparka. Policja z kolei szuka sprawcy psiego dramatu. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełom w sprawie czołgów dla Ukrainy

  Przełom w sprawie czołgów dla Ukrainy

  Niemiecki rząd zdecydował o dostarczeniu Ukrainie 14 czołgów Leopard 2. Wyraził też zgodę na ich przekazywanie przez państwa partnerskie. Pierwsza dostawa niemieckiego sprzętu będzie możliwa za około trzy miesiące. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dramat zgwałconej 14-latki

  Dramat zgwałconej 14-latki

  14-letnia dziewczynka z niepełnosprawnością intelektualną została zgwałcona przez wujka i zaszła w ciążę. Lekarze odmówili 14-latce aborcji. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna sytuacja pielęgniarek w Tarnowie

  Trudna sytuacja pielęgniarek w Tarnowie

  Nawet 140 pielęgniarek w Szpitalu Wojewódzkim im. Świętego Łukasza w Tarnowie może stracić pracę. Otrzymały one pismo od dyrekcji, z którego wynika, że albo zgodzą się na obniżenie wynagrodzeń i stopnia zawodowego, albo ich umowa o pracę zostanie rozwiązana. Pielęgniarki na takie warunki się nie godzą i zapowiadają gotowość do walki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • (Kolej)ne zaniedbanie?

  (Kolej)ne zaniedbanie?

  Według ekspertów tyle, ile PiS wydało na telewizję rządową, wystarczyłoby na pokrycie kosztów obniżenia wybranych stawek VAT tak, żeby przejazdy pociągami były tańsze. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rusza kampania "Jazda bez czytanki"

  Rusza kampania "Jazda bez czytanki"

  Korzystanie z telefonu podczas jazdy może stwarzać duże zagrożenie na drodze. Dlatego zarządca małopolskiej autostrady Kraków-Katowice w kampanii "Jazda bez czytanki" przekonuje kierowców, że lepiej trzymać się kierownicy, a nie telefonu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Finał WOŚP już za tydzień

  Finał WOŚP już za tydzień

  Trwają ostatnie przygotowania do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już za tydzień polskie ulice wypełnią się wolontariuszami z charakterystycznymi puszkami, a w wielu miastach odbędą się licytacje i koncerty. W tym roku dochód zostanie przeznaczony na walkę z sepsą. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix