Zapowiedzi

Losowanie sędziów do nowej Izby

Losowanie sędziów do nowej Izby

Foto: Marcin Obara / PAP | Video: Fakty TVN
We wtorek wylosowano kandydatów do Izby Odpowiedzialności Zawodowej. Nazwiska sędziów w niebieskich kulach wrzucono do przezroczystej urny. Następnie pierwsza prezes SN zamieszała je i wylosowała 33 kule. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Apel do mężczyzn

  Apel do mężczyzn

  Na krakowskim Festiwal KultURO lekarz urolog w rockowych rytmach przekonuje mężczyzn do badania się, bo to pozwala zachować życie i zdrowie. Dlaczego mężczyźni powinni przestać się wstydzić i pójść do lekarza? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Wstępne wyniki wyborów we Włoszech

  Włosi w niedzielę wybierali posłów i senatorów w przyspieszonych wyborach. Według cząstkowych wyników zwyciężył prawicowy blok trzech partii. Na czele rządu stanie prawdopodobnie Giorgia Meloni, liderka partii Bracia Włosi, którzy uzyskali najlepszy wynik. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Federer zakończył karierę

  Federer zakończył karierę

  Roger Federer przegrał swój ostatni mecz w karierze. Nawet, gdyby udało mu się zwyciężyć, to łzy i tak płynęłyby strumieniem. 41-letnia legenda tenisa zakończyła karierę. Więcej na ten temat w materiale Macieja Worocha w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosyjskie pseudoreferenda

  Rosyjskie pseudoreferenda

  Okupanci w Ukrainie organizują hucpy, które nazywają referendami. To, co się dzieje, nie ma nic wspólnego z demokratycznym głosowaniem. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto zarobi na pomyśle ministra?

  Kto zarobi na pomyśle ministra?

  Minister Przemysław Czarnek chce wyprodukować filmiki o historii. W tym celu zleca stworzenie specjalnej platformy. Do kogo trafią pieniądze z projektu? Kto będzie filmiki ministra oglądał? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wciąż brakuje węgla

  Wciąż brakuje węgla

  Węgla w Polsce wciąż brakuje. Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Rządzący uspokajają, opozycja bije na alarm. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złoty słabnie

  Złoty słabnie

  Złoty dostaje cios za ciosem, a razem z nim wszyscy Polacy. Zwłaszcza ci, którzy mają kredyty walutowe. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosjanie wyszli na ulice

  Rosjanie wyszli na ulice

  Częściowa mobilizacja zarządzona przez Władimira Putina wywołała panikę u wielu Rosjan. Niemal natychmiast wyprzedały się wszystkie bilety lotnicze i kolejowe, a w wielu miastach na ulice wyszli przeciwnicy tej decyzji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Firmy redukują zatrudnienie

  Firmy redukują zatrudnienie

  Ludzie tracą pracę, bo część przedsiębiorców, żeby zapłacić rachunki za energię, musi szukać oszczędności. Czy rząd zamierza pomóc firmom? O tym dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Mobilizacja rosyjskich rezerwistów

  Mobilizacja rosyjskich rezerwistów

  W środę rano Władimir Putin ogłosił w Rosji częściową mobilizację. Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu oświadczył, że ma dotyczyć osób z doświadczeniem wojskowym. Według niego chodzi o 300 tysięcy osób. Zdaniem ekspertów to desperacki krok, który niewiele zmieni na froncie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy władz Radomia

  Problemy władz Radomia

  Zamknąć szpital, którąś ze szkół czy może basen - przed takim dylematem stoi samorząd radomski, który dostał nowe stawki za energię. Miasto będzie musiało płacić dziewięć razy więcej niż dotychczas. Co zrobią teraz władze Radomia? O tym dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polska wciąż bez unijnych miliardów

  Polska wciąż bez unijnych miliardów

  Komisja Europejska i Polska podpisały umowę finansową w sprawie KPO. To jednak na razie nie zmienia nic w sprawie wypłaty środków. KE wciąż czeka na osiągnięcie przez Polskę "kamieni milowych", ale rządzący powtarzają, że zrobili wszystko i wywiązali się z umowy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ostatnia droga Elżbiety II

  Ostatnia droga Elżbiety II

  Ostatniemu pożegnaniu Elżbiety II towarzyszyły łzy. Pogrążona w żałobie rodzina i miliony Brytyjczyków odprowadziły swoją królową do zamku w Windsorze, gdzie spocznie obok swoich najbliższych. Więcej na ten temat w materiale Macieja Worocha w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix