Zapowiedzi

Kaczyński drwił z osób LGBT+

Kaczyński drwił z osób LGBT+

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Jarosław Kaczyński w sobotę spotkał się z wyborcami we Włocławku. Odnosząc się do osób LGBT+ powiedział, że "by to badał". Wypowiedź prezesa PiS wzbudziła duże kontrowersje. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Problemy finansowe Polaków

  Problemy finansowe Polaków

  Coraz więcej Polaków zaciąga pożyczki w instytucjach pozabankowych. Coraz częściej brakuje pieniędzy na życie. Więcej na ten temat w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej z Odrą?

  Co dalej z Odrą?

  Zanieczyszczenie Odry od wielu dni zamienia życie okolicznych mieszkańców w koszmar. Ciągła obawa przed ewentualnym skażeniem wód czy gruntów i niepewność - co będzie dalej? Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obchody Święta Wojska Polskiego w Warszawie

  Obchody Święta Wojska Polskiego w Warszawie

  W Warszawie odbyły się centralne obchody Święta Wojska Polskiego w 102. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Podczas uroczystości głos zabrał prezydent Andrzej Duda, który podkreślił, że wyposażenie i uzbrojenie polskiej armii jest jednym z priorytetów rządzących. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka z katastrofą na Odrze

  Walka z katastrofą na Odrze

  Na Odrze budowane są kolejne zapory, a służby i wędkarze dalej wyławiają z rzeki martwe ryby. Mieszkańcy zachodnich terenów są załamani skalą katastrofy, a politycy opozycji domagają się wyciągnięcia politycznych konsekwencji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Napięcie wokół zaporoskiej elektrowni atomowej

  Napięcie wokół zaporoskiej elektrowni atomowej

  Ukraińcy kontynuują kontrofensywę, a dzięki amerykańskiej broni eliminują kolejne rosyjskie cele. Rosja jednak wciąż uderza w okolice zaporoskiej elektrowni jądrowej, wysyłając przy tym sygnał do Zachodu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Katastrofa na Odrze

  Katastrofa na Odrze

  Z dnia na dzień w Odrze odnajdywanych jest coraz więcej martwych ryb, ale też ptaków czy bobrów. Pierwsze doniesienia o prawdopodobnym skażeniu rzeki były już w lipcu, ale rządzący twierdzą, że o niczym nie wiedzieli. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Premier reaguje w sprawie Odry

  Premier reaguje w sprawie Odry

  Premier Mateusz Morawiecki w sobotę zabrał głos w sprawie katastrofy ekologicznej na Odrze. Przyznał, że o sprawie dowiedział się za późno. Jednak próby alarmowania rządzących o problemie miały miejsce już pod koniec lipca. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ranni żołnierze z Ukrainy w Polsce

  Ranni żołnierze z Ukrainy w Polsce

  Ranni żołnierze z Ukrainy w nocy z piątku na sobotę przyjechali do Wrocławia specjalnym pociągiem sanitarnym. Z dworca zostali przetransportowani do wrocławskich szpitali, gdzie będą wracać do zdrowia. Są z nimi również ich bliscy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podręcznik przeciwko dzieciom

  Podręcznik przeciwko dzieciom

  W podręczniku do historii i teraźniejszości, rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, pojawiło się pytanie: "kto będzie kochał wyprodukowane w ten sposób dzieci?". We fragmencie chodzi o dzieci poczęte przy pomocy metody in vitro. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Katastrofa ekologiczna na Odrze

  Katastrofa ekologiczna na Odrze

  Od wielu dni z Odry wyławiane są martwe ryby. Ekolodzy i aktywiści mówią o katastrofie ekologicznej na niespotykaną skalę, a opozycja zarzuca rządowi zaniechania i bierność w sprawie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Brakuje nauczycieli? Minister tak nie uważa

  Brakuje nauczycieli? Minister tak nie uważa

  W wielu szkołach brakuje nauczycieli. Wolnych wakatów jest blisko 14 tysięcy. Zdaniem Przemysława Czarnka to nie jest problem, a "normalny ruch kadrowy", bo "podania spływają do dyrektorów". Innego zdania jest prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Martwe ryby w Odrze

  Martwe ryby w Odrze

  W Odrze doszło do tajemniczego zatrucia rzeki. Są tysiące martwych ryb. Z każdym dniem masy martwych zwierząt i towarzyszący im duszący zapach wody przesuwają się na północ. Więcej na ten temat w materiale jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ukraina przechodzi do kontrofensywy

  Ukraina przechodzi do kontrofensywy

  Ukraina przechodzi do kontrofensywy. Prezydent kraju nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył, że za ostatnimi eksplozjami na Krymie stoi ukraińskie wojsko. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Fiasko kolejnego rządowego programu

  Fiasko kolejnego rządowego programu

  Rząd zaproponował program Mieszanie bez wkładu własnego po spektakularnej klapie programu Mieszkanie Plus. Brakuje chętnych na skorzystanie z programu ze względu na spadek zdolności kredytowej Polaków. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix