Zapowiedzi

Jarosław Kaczyński odszedł z rządu

Jarosław Kaczyński odszedł z rządu

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Premier Mateusz Morawiecki oraz prezydent Andrzej Duda przyjęli rezygnację wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego. Następcą Kaczyńskiego w randze wicepremiera będzie szef MON Mariusz Błaszczak. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Genetyka w służbie policji

  Genetyka w służbie policji

  DNA wystarczy, aby opracować portret poszukiwanej osoby. Łódzka policja poszukuje sprawcy zabójstwa na podstawie opracowanego przez amerykańskich genetyków przewidywanego wyglądu sprawcy. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja najwyższa od ćwierć wieku

  Inflacja rok do roku w czerwcu wyniosła 15,6 procent według wstępnych danych. Jest najwyższa od ćwierć wieku. Czują to wszyscy - bo niemal wszystko drożeje w szalonym tempie. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Susza w Polsce

  Susza w Polsce

  Polska zmaga się z suszą. W wielu miejscach wprowadzono ograniczenia zużycia wody, by mieszkańcy nie podlewali ogródków wodą pitną. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przełomowe ustalenia szczytu NATO

  Przywódcy NATO podczas szczytu w Madrycie przyjęli nową koncepcję strategiczną, w której Rosję uznali jako "najbardziej bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa". Sojusz zdecydował też o kilkukrotnym zwiększeniu liczebności sił szybkiego reagowania, a także o zgodzie na akcesje Finlandii i Szwecji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Pijana 15-latka trafiła do szpitala

  Niemal pięć promili alkoholu w organizmie miała 15-latka, która trafiła pod respirator. Piją coraz młodsi i coraz więcej, zwłaszcza w wakacje. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowa decyzja Bidena

  Przełomowa decyzja Bidena

  Prezydent USA Joe Biden powiedział, że USA stworzą w Polsce stałe dowództwo V korpusu armii amerykańskiej i wzmocnią interoperacyjność USA-NATO na wschodniej flance. Polscy politycy są zgodni, że to przełomowa decyzja w historii polskiej obecności w NATO. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zbigniew Ziobro kontra KPO

  Zbigniew Ziobro kontra KPO

  We wtorek odbyło się posiedzenie Rady Ministrów. Minister Zbigniew Ziobro miał na nim wyrazić sprzeciw wobec tych założeń Krajowego Planu Odbudowy, które uderzają w samochody spalinowe. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyt NATO w Madrycie

  Szczyt NATO w Madrycie

  Rozpoczyna się szczyt NATO w Madrycie. Podczas rozmów poruszone mają zostać między innymi tematy rosyjskiej inwazji na Ukrainę, rozszerzenie Sojuszu o możliwych nowych członków, a także kwestie związane z obronnością. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Upalne A-B-C

  Upalne A-B-C

  Marzyliśmy o słońcu i lecie, a teraz narzekamy. Temperatury dają się we znaki. Jak się chłodzić, by przetrwać upały? Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rosjanie zaatakowali Charków

  Rosjanie zaatakowali Charków

  Rosjanie zaatakowali Charków. Jak informują ukraińskie służby, głównie atakują cywilne cele. Pociski uderzyły między innymi w blok, domy oraz szpital. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rośnie bilans utonięć w Polsce

  Rośnie bilans utonięć w Polsce

  Pogodna aura zachęca do spędzania czasu nad wodą, ale tym samym rośnie tragiczny bilans utonięć. Tylko w sobotę utonęło siedem osób. Dlatego ratownicy przypominają o najważniejszych zasadach, których trzeba przestrzegać wypoczywając nad wodą. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kaczyński drwił z osób LGBT+

  Kaczyński drwił z osób LGBT+

  Jarosław Kaczyński w sobotę spotkał się z wyborcami we Włocławku. Odnosząc się do osób LGBT+ powiedział, że "by to badał". Wypowiedź prezesa PiS wzbudziła duże kontrowersje. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Upały w Polsce

  Upały w Polsce

  Do Polski nadciągnęła fala upałów. Wysokie temperatury będą utrzymywać się co najmniej do końca przyszłego tygodnia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyjątkowa parada równości w stolicy

  Wyjątkowa parada równości w stolicy

  Parada równości ruszyła spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wcześniej uczestników przywitał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który objął paradę swoim patronatem. Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa, bo łączy się z ukraińską KyivPride. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Strajki na lotniskach w Europie

  Strajki na lotniskach w Europie

  Koniec roku szkolnego i początek strajków na największych lotniskach w Europie - to może oznaczać wakacje z przeszkodami. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix