Zapowiedzi

Fiasko kolejnego rządowego programu

Fiasko kolejnego rządowego programu

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Rząd zaproponował program Mieszanie bez wkładu własnego po spektakularnej klapie programu Mieszkanie Plus. Brakuje chętnych na skorzystanie z programu ze względu na spadek zdolności kredytowej Polaków. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pierwsza refundowana terapia genowa

  Pierwsza refundowana terapia genowa

  "Najdroższy lek na świecie" za prawie 10 milionów złotych otrzymał pacjent Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 5-tygodniowy Borys jest pierwszym dzieckiem z SMA w Polsce, które skorzystało z refundacji terapii genowej. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyrok ETPCz ws. sędziego Juszczyszyna

  Wyrok ETPCz ws. sędziego Juszczyszyna

  Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał w czwartek wyrok w sprawie sędziego Pawła Juszczyszyna. Uznano, że decyzja o jego zawieszeniu była niezgodna z prawem i miała na celu zniechęcenie go do zbadania procedury wyłaniania sędziów przez KRS. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przygotowania na wszelki wypadek

  Przygotowania na wszelki wypadek

  Polskie władze organizują dystrybucję tabletek z jodkiem potasu, gdyby doszło do awarii elektrowni atomowej w Ukrainie. Jednocześnie zapewniają, że nie ma powodów do obaw. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sasin krytykuje samorządy

  Sasin krytykuje samorządy

  Część samorządów nie chcą zająć się dystrybucją węgla. Wicepremier Jacek Sasin przypomina, że są częścią władzy państwowej i nie powinny "migać się" od pomocy. Łączne zapasy węgla przy kopalniach i elektrowniach to ponad pięć milionów ton, co odpowiada około 53 dniom zużycia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Minister zdrowia chce dać przykład innym

  Minister zdrowia chce dać przykład innym

  We wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski zaszczepił się czwartą dawką szczepionki przeciwko COVID-19. W ten sposób chciał dać przykład osobom, które jeszcze się wahają, bo zainteresowanie drugą dawką przypominającą jest niewielkie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Propozycja Sasina w ogniu krytyki

  Propozycja Sasina w ogniu krytyki

  Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin proponuje, aby samorządy zaangażowały się w dystrybucję węgla. Miałyby kupować importowany surowiec i sprzedawać mieszkańcom, po drodze organizując całą logistykę. Pomysł spotkał się z krytyką ze strony władz lokalnych i zarzutami o przerzucanie na nich odpowiedzialności przez rząd. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 25 lat "Faktów" TVN

  25 lat "Faktów" TVN

  25 lat temu powstały "Fakty" TVN. Relacjonowaliśmy rządy dziewięciu premierów i czterech prezydentów, pontyfikaty trzech papieży i najważniejsze wydarzenia na świecie. Więcej na ten temat w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Absurdy na polskich drogach

  Absurdy na polskich drogach

  Tarcza znaku drogowego na wysokości lecących gołębi czy miejsce parkingowe zastawione słupkami. Absurdów na polskich drogach jest mnóstwo. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Przejście graniczne położone w górach Kaukazu to jedno z niewielu miejsc, którędy Rosjanie mogą jeszcze uciec przed mobilizacją. O tym, jak wygląda sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej, dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Władimir Putin w piątek ogłosił podpisanie dokumentów dotyczących aneksji czterech ukraińskich obwodów - donieckiego, ługańskiego, chersońskiego i zaporoskiego. Na tych terenach wcześniej przeprowadzono pseudofererenda. Zachodni przywódcy - w tym między innymi Joe Biden - zapowiedzieli, że nie uznają aneksji terytorium Ukrainy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  W kolejnym polskim szpitalu brakuje pielęgniarek instrumentariuszek i są odwoływane operacje. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna, bo chodzi o szpital dziecięcy w Warszawie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix