Zapowiedzi

Dramatyczne doniesienia z Ukrainy

Dramatyczne doniesienia z Ukrainy

Foto: Reuters TV | Video: Fakty TVN
W Iziumie trwają prace ekshumacyjne po tym, jak na obrzeżach miasta odkryto masowe groby. Część ciał nosi ślady tortur, niektórzy zmarli byli związani. Izium okupowany był przez około pół roku. Dramatyczne doniesienia napływają też kolejnych wyzwolonych terenów w obwodzie charkowskim. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Minister zdrowia chce dać przykład innym

  Minister zdrowia chce dać przykład innym

  We wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski zaszczepił się czwartą dawką szczepionki przeciwko COVID-19. W ten sposób chciał dać przykład osobom, które jeszcze się wahają, bo zainteresowanie drugą dawką przypominającą jest niewielkie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Propozycja Sasina w ogniu krytyki

  Propozycja Sasina w ogniu krytyki

  Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin proponuje, aby samorządy zaangażowały się w dystrybucję węgla. Miałyby kupować importowany surowiec i sprzedawać mieszkańcom, po drodze organizując całą logistykę. Pomysł spotkał się z krytyką ze strony władz lokalnych i zarzutami o przerzucanie na nich odpowiedzialności przez rząd. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 25 lat "Faktów" TVN

  25 lat "Faktów" TVN

  25 lat temu powstały "Fakty" TVN. Relacjonowaliśmy rządy dziewięciu premierów i czterech prezydentów, pontyfikaty trzech papieży i najważniejsze wydarzenia na świecie. Więcej na ten temat w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Absurdy na polskich drogach

  Absurdy na polskich drogach

  Tarcza znaku drogowego na wysokości lecących gołębi czy miejsce parkingowe zastawione słupkami. Absurdów na polskich drogach jest mnóstwo. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej

  Przejście graniczne położone w górach Kaukazu to jedno z niewielu miejsc, którędy Rosjanie mogą jeszcze uciec przed mobilizacją. O tym, jak wygląda sytuacja na granicy rosyjsko-gruzińskiej, dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Putin ogłosił aneksję czterech obwodów Ukrainy

  Władimir Putin w piątek ogłosił podpisanie dokumentów dotyczących aneksji czterech ukraińskich obwodów - donieckiego, ługańskiego, chersońskiego i zaporoskiego. Na tych terenach wcześniej przeprowadzono pseudofererenda. Zachodni przywódcy - w tym między innymi Joe Biden - zapowiedzieli, że nie uznają aneksji terytorium Ukrainy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  Paraliż warszawskiego szpitala dziecięcego

  W kolejnym polskim szpitalu brakuje pielęgniarek instrumentariuszek i są odwoływane operacje. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna, bo chodzi o szpital dziecięcy w Warszawie. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dłuższa kadencja samorządów

  Dłuższa kadencja samorządów

  Projekt ustawy o wydłużeniu kadencji samorządów do wiosny 2024 roku, a tym samym przesunięciu wyborów samorządowych, ma być głosowany w Sejmie w czwartek po południu. Jak wyjaśniają politycy PiS, zabieg ten spowoduje, że nie będą kolidowały z wyborami parlamentarnymi. Wiosną 2024 roku odbędą się też wybory do Parlamentu Europejskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złoty traci wobec głównych walut

  Złoty traci wobec głównych walut

  Kurs dolara jest najwyższy w historii - osiągnął granicę 5 złotych. Wyjątkowo drogie są też euro i frank szwajcarski. Dlaczego tak się dzieje i jaki to ma wpływ na polską gospodarkę? O tym dziś w materiale Michała Tracza w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kto wypuścił gaz?

  Kto wypuścił gaz?

  Z Nord Stream i Nord Stream 2 w okolicy duńskiej wyspy Bornholm doszło do wycieku gazu. Kolejni europejscy przywódcy mówią, że gazociągi zostały przez kogoś celowo uszkodzone. Oskarżenia padają między innymi w stronę Kremla. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Zamrożenie cen prądu. Kto skorzysta?

  Samorządy i indywidualni odbiorcy liczą na, czy nowe rządowe rozwiązania blokujące ceny prądu im pomogą. Projektem ustawy już w środę zajmie się Sejm. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix